Čas stavby budov

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Čas stavby budov

Nevím proč, ale z nějakýho důvodu mi zmizel čas výstavby všech budov, jednotek i lodí a všechno se provádí okamžitě. Předpokládám, že jde asi o nějakou chybu. Postavil jsem 4 úrovně akademie najednou bez zaplacení ambrozie za zkrácení času, čas ani nezačal běžet, prostě se to postavilo. To mi přišlo divný, tak jsem to nahlásil a píšu i sem (protože minule mi na lístek z podpory přišla odpověď bůhví kdy, tak třeba dostanu tady odpověď dřív). Jak teď mám jako cokoli udělat, aniž by mi mohlo být řečeno, že jsem využil chybu ve hře ve svůj prospěch (protože i postavením budovy to technicky dělám)?
    • Ahoj Masinako, nejprve 1 za postřeh ve hře. Nejspíš je aktivovaný bonus na zkrácení výstavby budov, jelikož všechny nově započaté stavby začnou s již 50% zkrácením času. Jestli to někdo definuje jako využití bugu, tak je padlej na hlavu (to nemyslím tebe :-)). Nezřídka se stane, že je ve hře aktivovaný bonus na vyšší těžbu a skoro nikdo si toho nevšimne, určitě to není tak, že by všichni museli vypnout těžbu, aby předešli využití bugu ve hře.
      Nicméně 4lvl akademie během chvilinky je už trochu dost, to chápu :) Uvidíme, jestli se vyjádří někdo kompetentní, ale mně to zkracuje nové budovy o 50% (nevystavím je tedy hned, pokud to nespadne do limitu 5min zkrácení zdarma), což beru jako neoznámený bonus, nikoliv bug.

Hodně zdaru ve hře.

JC
    • JirikCzech wrote:

Ahoj Masinako, nejprve 1 za postřeh ve hře. Nejspíš je aktivovaný bonus na zkrácení výstavby budov, jelikož všechny nově započaté stavby začnou s již 50% zkrácením času. Jestli to někdo definuje jako využití bugu, tak je padlej na hlavu (to nemyslím tebe :-)). Nezřídka se stane, že je ve hře aktivovaný bonus na vyšší těžbu a skoro nikdo si toho nevšimne, určitě to není tak, že by všichni museli vypnout těžbu, aby předešli využití bugu ve hře.
      Nicméně 4lvl akademie během chvilinky je už trochu dost, to chápu :) Uvidíme, jestli se vyjádří někdo kompetentní, ale mně to zkracuje nové budovy o 50% (nevystavím je tedy hned, pokud to nespadne do limitu 5min zkrácení zdarma), což beru jako neoznámený bonus, nikoliv bug.

Hodně zdaru ve hře.

JC
      Pro upřesnění stavěl jsem akademii z lvl 16 na 20. A to co jsem pozoroval bylo, že zmizel úplně časový údaj u budov (byly tam ty přesýpací hodiny a nic u nich). Že jsou neohlášený akce, kterých si sotva někdo všimne, to vím, ale tohle mi prostě přišlo divný.

No nic, dík za vysvětlení.