Bonusy k rychlosti obchodních lodí

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Bonusy k rychlosti obchodních lodí

EDIT: už mi to došlo, jsem vůl, je to +75% k rychlosti, ne -75% z času transportu, má to být čas transportu /1,75, což sedí všude... :D klidně to tu smažte, nenašel jsem nikde tlačítko na smazání :D celkem se teďka za sebe stydím kvůli toho :D

Zdravím,
      mám celkem zmatek v bonusu světů k rychlosti obchodních lodí.

Mám účty na Bětě, Chi a Omega, takže porovnám rychlosti obchodních lodí na těchto světech. Předpokládám, že na Betě je rychlost lodí normální, kde transport vnitřně po ostrově bez žádných boostů trvá 10m.

Na světě Omega mají být lodě o 75% rychlejší, tj. transport má trvat 25% normálního času. Na Omega transport vnitřně po ostrově trvá 5m43s, což je 57% normálního času času, což vůbec nesedí
      .
      Taky jsem si všiml, že na Chi mají být lodě rychlejší o 50%. Transport vnitřně po ostrově tam trvá 6m40s, což je 66% normálního času. Zase to nesedí.

Tak tedy uvažujme, že Beta není normální (ikdyž o tom nic nevím), takže porovnám jenom rychlost mezi Omegou a Chi. Když na Chi má trvat transport 50% normálního času a na Omega má trvat transport 25% času, měl by čas na Omege být poloviční oproti času na Chi. 5m43s Omega VS 6m40s Chi. Zase ne.

Vyčerpal jsem všechny možnosti, vzdávám pokusy o samopochopení a obracím se sem, žádám o pomoc, vysvětlení, cokoliv, možná se na to dívám úplně špatně.
      Díky,
      JakubH

The post was edited 2 times, last by JakubH ().