zmena vysvetleni o multiuctech

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• zmena vysvetleni o multiuctech

Me by se zmenit popis u Co znamena obchazeni pravidel přes treti ucet.Je tam uvedeno - Mám danou situaci: Mám 2 účty A,B u kterých mám nahlášeno sdílení. Hráč A pošle suroviny hráči C, s kterým IP nesdílím a ten to pošle dále hráči B. Toto je příklad obcházení pravidel o sdílení IP.
      Me se totiž nedopatrenim stalo.Ze sem uctem A koupil vojenske jednotky od C a za par dni sem uctem B prodal vojenske jednotky C.Za coz jsem dostal sem ban za obchazeni pravidel přes treti ucet a důvod mi byl vysvetlen jen obchod.
    • Zdrávas ve spolek...

měl bych v souvislosti s tímto tématem otázku, která nespadá do portfolia našeho týmu, nýbrž přímo GF...
      GF jakožto majitel a hlavní správce hry by měl míti na paměti, že existují ve hře různorodí hráči, tedy i neutrální hráči, kteří mohou býti obchodníky...
      pak, jakým způsobem se může neutrální hráč ochodník dozvědět o tom, že např. účet A i B patří jednomu a tomu stejnýmu hráči, když má k dispozici pouze budovu Trhu a Černýho trhu, jenž ovšem nenabízí tu možnost, aby si kupec vubec ověřil to, že se nedopouští jednání jdoucí proti pravidlům hry..?
      Jakým způsobem má vlastník hry pojištěno to, aby se jeho hráči nedopouštěli prohřešků, u nichž vyžaduje důsledné plnění..?
      Můj názor je že žádný, hlavně že vyžaduje postihy, ale to, aby hráči sami postihům se vyvarovali, proto neudělá zhola ani prd a necht mne kdokoliv z GF vyvede z omylu a ukáže mi, jakým způsobem se neutrální obchodník dostane k informacím, kdo je a kdo není multi...
      Hlavní je ban a pro všechny, třeba i pro svědky; vrámci prosperity hry, samozřejmě... :D
    • No podle výše uvedeného případu dostal trest hráč se sdílenými účty A,B a ne třetí strana s účtem C
      tak je vše v pořádku.
      Hráč se sdílenými účty A,B obcházel pravidla ať vědomě čí nevědomky nebo nechtěně
      a ten hráč obchodník s účtem C jestli to věděl nebo ne by bylo složité mu to kolikrát prokazovat
      a on nic neporušil on jen koupil a prodal a neobcházel pravidla skrz třetí účet.
      Takže není co řešit ne :)
    • Ano, podle výše uvedeného příkladu by asi měl dostat trest hráč s sdílenými účty A a B, ale přesto v případě, který se velmi blízce podobá případu popsanému nahoře, dostal ban nejen hráč s účty A a B, ale i hráč C, který s těmito účty neměl nic společného (alespoň nic z hlediska sdílení IP, měl s nimi samozřejmě obchodní a kulturní dohody, ale za to se snad ještě nebanuje).
      Otázka tedy je, proč byl potrestán hráč C, který (ať vědomně či nevědomně, to nejde dokázat, pokud by domluva probíhala mimo herní systém) pomohl porušit pravidla (pokud tedy přeprodávání jednotek mezi vlastními účty je porušením pravidel).
    • Zdrávas ve spolek...

Není uplně důležitý, abychom my hráči věděli, co se děje, ale aby to viděla GF a učinila nápravu... ;)
      Ale když už jste se pustili do debaty, tak vám samozřejmě odpovim...

Každej GO, ale i kdejakej hráč, ví, co to je obcházení pravidel za pomocí třetího účtu a taky ví, že v takovým případě je ban pro všechny, tedy pro učty A i B a i pro obchodníka C...
      Pak jak k tomu přijde ochodník za takovýchto podmínek..?
      Příklad:
      Obchodník vidí nabídku na nákup jednotek z účtu pod názvem "Pitomec" (třeba) a tak jede na nákup. Armu si koupí, ale jemu samotnýmu k ničemu není a tak ji obratem prodá, za učelem zisku.
      Jde tedy opět do nabídek a onu armu narve na tržiště. Nedaleko v jeho sousedství sídlí hráč "Idiot" (třeba) a tento hráč vidí onu čerstvou nabídku a okamžitě po ní skočí.
      Samozřejmě s kontaktem flotil je to jednání na ban a tak GO banuje hráče Pitomec i Idiot, jelikož jsou pod jednou IP a dastane ban i ten obchodník...
      No a co udělal ve skutečnosti ten obchodník ? Koupil lodě z učtu a dal je na trh a to je pro mne normální herní jednání a za to dostal ban ? A to opravdu tvůrce tohodle pravidla neupadnul, když to tvořil že to neviděl, ten nesmysl ?
      Pravdou je, že obchodník vubec žádný informace, kdo je multi, nepotřebuje, on totiž vubec nemá být co penalizován... ;)
      Z pozice obchodníka jde vždy o pasivní postoj, on není tím aktivním členem, kdo tuto svoji nabídku uskutečňuje, nejsou to suroviny...
      To ale nemění nic na situaci, že ten, kdo jde proti pravidlům je vždy mulťák a ne nějakej obchodník, kterej sice může vědět, že jde o multi, ale taky to klidně vědět nemusí, protože to klidně může byt neutrál stejně tak, jako se ten obchod nemusí dít v rámci jedné aliance a pak se ti hráči nemusí vubec znát... ;)
      Špatně je tedy to, že pravidlo automaticky předokládá, že i obchodník se ve všech případech aktivně podílí na obcházení pravidla, ale tak tomu není a nebylo, obchodník je od začátku postihován za normální herní jednání a umístění jednotek na trh nemůže být bráno jako napomáhání multákovi k obcházení pravidel...

Snad už tedy chápete, oč mě jde... :D
    • GameForge nic neuvidí, když jim to naši GO nepošlou a to nepošlou!!!

Kdo tu nechodí, nic nevidí...

Zatím ze zkušeností víme, o dvou věcech které GO skutečně řešila z GF!
      Jinak je to přísně tajné :11: a vyjímku mají hráči ikariamu co dělají GO...

1) Změna v bojovém zobrazení.
      2) Sun Tzu - Umění války

Obcházení pravidel účty: A,B,C.
      A co takhle: A,B,C,D,E,F,G,H,CH,I,J,K,L,M,N,O,P,Q,R,S,T,U,V,W,X,Y,Z - Víte, že každej z nás má doma bankovky co pocházejí z trestných činností, nevíte o nich a máme být za to trestaní? :thumbdown:

Chcete vědět víc?

My jsme Borgové, Vy jste přestali existovat!
      Všechny Vaše biologické a technologické schopnosti přidáme k našim.
      :10: Odpor je marný! :10: