Operator GO neodpoveda

  This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

  Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

  • Operator GO neodpoveda

   Ahoj,uz som sa viac krat snazil nahlasit hraca s dokazom o porusovani pravidiel no od GO mi neprichadza ziadna odpoved.Kdesi som tu na fore cital ze si mozme byt isti ze kazde jedno nahlasenie sa presetruje no pripada mi to ze toto sa teda vobec nepresetruje,dokonca sme dotycneho nahlasovali uz dvaja a viackrat a staaaale nic.
  • Ahoj,
   Každé nahlášení se přednostně prověřuje. Na hlášení přes Ticket odpovídá herní podpora do 48hodin. Na hlášení ze hry odpovídám pouze pokud je to nezbytné a nejrychlejší k vyřešení nějakého problému.

   Nemůžeme zde řešit veřejně konkrétní případy a účty, ale když už se toto téma otevřelo, chtěla bych k tomu OBECNĚ něco napsat, co se nejčastěji opakuje:
   - Pokud hlásíte problém tlačítkem "nahlásit" přímo ze hry, napište k tomu prosím stručně ale konkrétně o co se jedná.
   - Funkce "nahlásit" slouží pouze k nahlášení porušování pravidel, příp. chyb ve hře. Nenahlašujte prosím svoje herní problémy jako např. útoky, rabování, okupace nebo krádeže pirátských bodů, to si musíte vyřešit ve hře sami.
   - Nenahlašujte prosím neaktivní města zabírající místo na ostrově, GO s tím nemůže nic udělat, musíme všichni počkat až účet zmizí sám.
   - Důležité! Nenahlašujte prosím to, co není proti pravidlům. Chtěla bych požádat především staronové hráče, aby věnovali chvilku a prošli si znovu aktuální pravidla hry Ikariam. Vážení, např. pravidlo Bušení bylo zrušeno již před několika lety... Multiúčty jsou povoleny již od doby, kdy se začaly slučovat světy (za předpokladu, že účty dodržují pravidla Sdílení). Než zmáčknete tlačítko "nahlásit", zkuste si rozmyslet, jestli tím nenahlásíte sami sebe, že jste nová pravidla viděli jen z rychlíku..

   :57: Hezkou hru všem!