Tvoji vojáci byli prohlášeni za nezvěstné.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Vse jsem kontroloval,pozemka byla v poradku.Slozeni naprosto stejne jako pri predeslem uspesnem drancu.
      Obecne vim,kdy tato situace nastane,ale zde si nejsem vedom zadne vlastni chyby.
      Vicemene se ptam proto,zda-li to neni podobna situace jako kdyz jedu z drancu,mezitim je neaktivni hrac smazan a
      system vyhodi tu hlasku o vyplavenych surkach.Flotila se take na chvili rozptyly.
      Zkratka neco,co neni tak obecne znamo,ale muze to nastat.
    • Hlášku "Tvoji vojáci byli prohlášeni za nezvěstné" dostaneš místo bitevní zprávy, pokud prohraješ bitvu na "první ránu", tj.neproběhne ani kolo bitvy.
      Může se to stát, pokud pošleš jednotky, které se u soupeře ihned zabijí, protože nejsou schopny bojovat (třeba omylem samostatně 3.linii, nebo jen pár kopí, které se tam klepnou o zeď, nebo malou armádu proti velké přesile na poli před zdí..) Kdyby měl neaktiv nějaké body v generálech, může tam mít někdy armádu, někdy ne, podle toho, jestli ji má doma nebo 4h v rozptylu z nějakého předchozího boje. U hráče s nulou generálů můžeš také při prvním drancu narazit na umístěné jednotky z okupace, pokud na ten ostrov nevidíš špehem/městem, nevěděl bys to. Jiná možnost mě nenapadá - a jak píšeš, že nic z toho není Tvůj případ, tak nevím.. :37:
      obecně - aby bylo jasné co se stalo, vždy je potřeba mít více informací, třeba to tam někde je ;) nic se nestane "samo"
    • Dekuji Vsem za odpovedi.
      Nicmene tento problem pretrvava.
      Aby jsem nebyl za uplneho "vola" vypisi strucne :
      1.Dranc na neaktivniho hrace 4x - vse v poradku.
      2.Dranc na toho sameho,stale neaktivniho hrace s armadou 0 =
      "Tvoji vojáci byli prohlášeni za nezvěstné"
      Pocet jednotek na dranc stale stejny/kontrola pri odeslani.
      Hlavni i delostrelecka linie obsazena.
      3.Dotaz na forum.
      4.Dranc na tohoto stale neaktivniho hrace 2x - bez problemu.
      5.Dnes,dranc,kontrola odeslanych jednotek : "CARAMBA"
      "Tvoji vojáci byli prohlášeni za nezvěstné"
      Jednotky zaslane na dranc byly identicke s predeslym drancem.
      7.Vzdavam dotazy o reseni,patrne je v tom nejaky "sotek".
      Takze jeste jednou dekuji za odpovedi,i kdyz to pro mne neznamenalo
      ocekavanou pomoc.
      Tema prosim k uzavreni.Dekuji.