Sdílená globální IP

• Sdílená globální IP

Zdravím.

Začali jsme hrát na koleji hru, kde probíhají interakce mezi hráči. Přesně z toho důvodu jsme začali se známým z koleje hrát tuto hru. Přesně z důvodu, pro který je tato hra určena INTERAKCE MEZI HRÁČI, prostě o to v online hře jde. Chtěli jsme si vyměnit suroviny, poslal jsem mu 200 jedné, on mi poslal 200 druhé. Nedošlo tedy k žádnému vedení účtů na jednu osobu, ani k založení více účtů pro podporu jednoho. To, že člověk používá internetové připojení, jako dalších několik stovek lidí na koleji, znamená znevýhodnění oproti tomu, kdybychom hráli každý z domova? To bychom si suroviny přeposílat mohli? Zaregistrovali jsme nezávazně na sobě, jenom jsme zjistili, že jsme kus od sebe, tak jsem to brali jako možnost spolupráce.

Mohl by mi někdo kompetentní vysvětlit, proč 2 lidé hrající na stejné kolejní síti mají být diskriminování oproti dvoum lidem, kteří hrají spolu, ale každý z domova?
    • Kompetentní ti nic nevysvětlí, pouze ti dá odkaz na pravidla...

Už jsem to tu několikrát zdůrazňoval: Nikdo nezjistí kdo, kde a s kým hraje. Proto tahle hra jde do :49:
      A diskriminace té je tu spousty... :30:

My jsme Borgové, Vy jste přestali existovat!
      Všechny Vaše biologické a technologické schopnosti přidáme k našim.
      :10: Odpor je marný! :10:
    • Lokutus wrote:

Kompetentní ti nic nevysvětlí, pouze ti dá odkaz na pravidla...
      Kompetentní to samozřejmě vysvětlí v ticketu.
      Stačí jen kontaktovat GO, přes ticket system.
      Myslím, že pravidla jsou jasná, také tady máte vysvětlení pravidel, pokud je stále něco čemu nerozumíte,
      kontaktujte svého GO.

Lokutus wrote:

Už jsem to tu několikrát zdůrazňoval: Nikdo nezjistí kdo, kde a s kým hraje. Proto tahle hra jde do
      Jak jinak, divím se, že to stále hraješ.

Lokutus wrote:

A diskriminace té je tu spousty...
      Samozřejmě, jen bych ráda znala alespon jeden konkrétní případ, a ne jen ty tvoje bláboly.
    • Problémy jsou globální a musí se řešit globálně, to že se Vám doteď dařilo na Ticetu zavřít huby samostatným hráčům musí přestat! :10:
      Vy odpověd stejně nedáte, jen předhazujete obecné pravidla. Hra totálně upadá a GF kromě tahání peněz nic nezlepšuje, stačí si přečíst seznam verzí...
      Jen opravy a úpravy. Chceme si hrát!!! :22:

Chceme, aby když nás někdo ve hře obtěžuje, aby v té hře dostal od nakládačku.... :34:
      Aby i Ta Velkolepá říše Římská padla pod tíhou barbarů. :27:

Né, že když za ním přijedeme hodí palmu a hraje si na dalším účte, nás to něco stojí jeho ne, taky by měl mít ztráty...
      Díky chybám GF máme možnosti mít desetitisíce flotil, tisícestatisíce jednotek, ale k čemu, když ty bitvy jsou stereotipní a vítěz je stějně poražen.

- PvP akce vyšli do prázdnoty
      - Sparťany nejsou tak suprovní
      - z Barbaru se dají zadarmíko tahat suroviny
      - z deseti možnosti mít sdílené účty: Technické účty jsou zakázané a stejně to neřešíte, neb to stejně nezjistíte, mají tím nespočet výhod.
      - neustále otevírání a pak následné slučování vymřelých světů, když už ta hra hráče nebaví.
      - a nějaké průběžné informace od GF co se chystá by taky neuškodila.

I když jsem žádné Vaše pravidla neporušil, tak se tu náhodou objeví Bůh (Badidol) a z pomyslného vyššího principu mi zakáže v tomto demokratickém státě psát. To je diskriminace!!!
      No,jo a nezapomentě mne tu napařit BAN za řešení konkrétního problému na fóru... :36:

Tak a ted se ukaž... :8: a pak ji lavinou slov zavalil... :21:

My jsme Borgové, Vy jste přestali existovat!
      Všechny Vaše biologické a technologické schopnosti přidáme k našim.
      :10: Odpor je marný! :10: