sdílený účet - zrušení

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• sdílený účet - zrušení

New

Ahoj, omlouvám se, že to omýlám furt dokola, ale chci mít jistotu. Když jsem začal hrát s přítelkyní na serveru Chi (Kapr, Kaprinka), a jednou jsme sdíleli IP, a rozhodli se, že po tom co vše to omezuje, si raději pořídím mobilní data a každý budeme hrát z domu, případně z těch mobilních dat, ale ne nikdy jeden u druhého, je to proti pravidlům, když už se ona nepřihlásí u mě nebo já u ní? (myslím hlavně to, že už jsme zrušili sdílení IP i přesto, že přítelkyně u mě hrála), a je možné, abychom si nadále BEZTRESTNĚ pomáhali? Výměnou surovin, vojenská podpora atp.? Dík za odpověď, nechci dostat ban kvůli blbosti, tak se raději ptám.. :)
    • New

:39: Dělají to všichni v potají, protože nikdo(ani GO) totiž nezjistí, že ty dvě různé IP adresy jsou u sebe, pokud se jako dobrák k tomu činu nepřiznáš!

Tohle se tu děje normálně a ještě větší :49:

My jsme Borgové, Vy jste přestali existovat!
      Všechny Vaše biologické a technologické schopnosti přidáme k našim.
      :10: Odpor je marný! :10:
    • New

Ahoj,
      účty mohou zrušit Sdílení a hrát potom každý ze své IP adresy a mít spolu normální herní kontakt.
      Po zrušení Sdílení se nesmíte ze stejné IP adresy přihlásit do hry (ani příležitostně)
      Sdílení se nesmí opakovaně rušit a znovu uzavírat.

Pokud bys měl nějaký konkrétní problém nebo dotaz na světě Chi, kontaktuj mě přes Podporu (ticket)