Přeskupení denních úkolů - v7.8.0

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Přeskupení denních úkolů - v7.8.0

7.8.0, 24.08.2017, Změna: přeskupení denních úkolů

Tak co na to říkáte, další novinka, omyl ze strany Gameforge?
      Dnes jsem si hned po aktualizaci všimla změn v denních úkolech, první dojem mě teda dosti zklamal. ?(

Už jen z toho důvodu že jsem si přes denní úkoly směle raději "1 Den Prémiový účet" odklikala a za 450 přízně vybrala jako odměnu, než zakoupila přes ambrózie. Nyní 1 000 přízně? :41: A to nemluvně i o snížení "Promítat kulturní představení ve filmovém divadle!" ze 150 přízně nyní dostanete jen 50 přízně, a i "Obchodovat zboží" ze 100 přízně na 50 přízně. Vše ostatní zůstalo asi stejné, ještě teda zvýšení u "1 Den Parní pila", "1 Den Parní lis na víno", "1 Den Parní kladivo", "1 Den Parní sirné koleso" a "1 Den Parní krystalový vrták" ze 450 přízně směníte za 900 přízně, ale to myslím většina ani nevyužívala, alespoň teda já ne.

Další novinkou je "Úkoly jsou znovu dostupné každý den, zatímco získaná přízeň vyprší každý týden." kdy vlastně body sbíráte tedy od pondělí do neděle, takže body co Vám zůstanou navíc z jednoho dne, tak pro změnu lze použít jiný den, ale i přes to žádná sláva a dle mě jsou denní úkoly už prakticky k ničemu.

Zřejmě nikdo prémiový účet nekupoval přes ambrózie ale raději si to každý odklikal přes denní úkoly, tak se jim to nelíbilo a je tu ono přeskupení denních úkolů. :thumbdown:
      Faora-Ul ve světě Alpha od 19.10.2016
    • Snížili přízeň u několika dalších úkolů a při současný drahobě odměn to povede jenom k tomu, že hráči nebudou denní úkoly plnit.
      Nejdřív jsem si všimnul jenom snížení přízně a zanadával, ale po pohledu na ceny odměn mě úplně přešla řeč.
      Po dnešku je mi jasné, že jednu premiovou funkci "zdarma" místo každej den budu mít přinejlepším 2x do týdne. A to je pro mě demotivující. Podobně jako to u mnoha hráčů bylo při snížení odměn za umístění v pirátech.
      Možná se v gameforge domnívají, že si tu premiovou funkci tak jako tak koupím, ale jsou na omylu.
    • Hm, docela to pohnojili. Sebralil hracum, aby si namastili kapsu. Priznam se, ze osobne jsem si tedy koupil premiovy ucet a denni ukoly vyuzival na svete kde mam mlade mesto k tem 20% bonusum na parni kladivo apod, a na svete kde mam rozvinuta mesta mam jedno dost daleko od ostatnich a tam jsem to pouzival na dodavku vina do toho vzdaleneho mesta. Bohuzel nic z toho ted nebude fungovat.
      Nu coz, skoda ze nelze v nastaveni nekde "vypazat" ten amfiteart, kdybych ho nevidel, nebudu tolik zurit. Cekam kdy snizi odmenu za promitani predstaveni v kine. Tedy tu %bonusoivou odmenu. Se mi zda nejak neumerne vysoka... hehe.

NIcmene s dennimi ukoly v mem pripade je konec, uz se na ne ani nekouknu. A tusim ze nebudu jediny.