Problematika Sigmy i ikariamu.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Problematika Sigmy i ikariamu.

Ahoj, chtěl bych poukázat na morální problematiku. Aliance GOLD měla jak v útočních , tak obraných bodu cca 25k bodu. Takže dejme tomu domečkařká aliance.
      Před cca 8 týdny aliance ASA začala napadat naše hráče. ASA měla asi př. 300k útočných bodu. Označovali nás jejích farmy a vyhlásili nám válku. Naše ali se po neúspěšném vyjednávaní o míru dala na odpor. ASA se pekelně přepočítala a spálila se dost ošklivě. 10 lidí z ASA bylo vyhozeno. Aby ukončili boje a dohodli se o míru, tak si zavolala o pomoc alianci U.
      Tet útočí na nás U dost intenzivně. Zase jsme to snažili řešit diplomaticky ale U prostě chce nás zničit. Důvod, nudí se. Po 2 týdnu jsme se dohodli na symbolickým gestu , že s U a ASA zrušíme KD co je dohromady asi 500 kd.
      Blondýna s U nás hned obvinila za agresory a proto nám vyhlásily válku. To je asi jejích oficiální důvod války.
      V minulosti IMP se dohodlo s U ,že se rozpadne a lidi nebudou pronásledování. Po 2 dnu po rozpadu, U začala pronásledovat bývalé členy IMP pokut možno dostupné v okolí. Takže po dohodě se nic nezměnilo.
      Velký problém je to, že aliance U má rozjeté velké účty a ovládá piráty na Sigmě. Já osobně si myslím, že by dokázala všechny aliance na sigmě zničit. Mají velkou regeneraci a 0 konkurenci.

Chci se zeptat co by jste si mysleli o těchto lidech ? Většina si mění jména at je lidi nepoznají na jiných světech. Nemluvím o jejích lhaní a manipulací co provádějí. Slabší hráče nenechají hrát, vyhrožují jím a drancují.

Pro adminy nebo , kdo to má na starost. Chci se zeptat jestli ikariam se bude budoucnu zabývat těchto problematikami. Osobně si myslím , že vývojáři ikariamu chtějí do hry dostat více lidí a ne je ztrácet. Dost to lidi odrazuje, když hráč co má 11 mil bodu ničí hráče co má 100k bodu. Nebo, když to nějaká sebranka ničí celému servu a chtějí si dokázat , že jsou něco extra a přitom nejsou nic. Možná jím v reálném životě něco chybí já nevím. Myslím si, že by se měli změnit pravidla, měli by tu být férové války. Férové dohody co by se měli dodržovat. Zákaz šikany by měla být v pravidlech jako na 1 místě. Taky by se mohl udělat server bez pirátu. Tohle taky lidi dost odrazuje od hraní.

Taky by ikariam nemusel strkat ambrozie všude pod nos.Vím že ikariam musí vydělávat ale nemusí to zas tak přehánět, zas ocenují slevy. Jsou časté ale ne až tak výrazné. Taky se mi zdá dost ne fér , když se slučují světy, že domácí nemohou si také přemístit města. Mělo by to být více férové. To je asi vše.

Lidi z U.
      Blondyna 11mil bodu
      conquistador 10 mil bodu
      Kapucinek 9 mil
      Viki 7 mil , slušný člověk
      inquisitor 4 mil
      kiwwi 4 mil
      Ghost 3,4 mil
      japan1 3,2 mil
      Tarasicodissa 3 mil
      Bobi 3 mil
      Piraňa 3 mil
      togi 2,6 mil
      Tabáčekupošty 2,6 mil
      Pretorian 2,4 mil
      Lachtan 2 mil
      Reciprocita 1,5 mil
      Neit 1,4 mil
      Anung un Rama 1,3 mil
      Abu Azrael 1,1 mil

Já se vás nebojím, mě nezničíte na to nemáte prostředky. Stále budu podporovat ty farmy takzvané.
      (slovo farma pro U a ASA: slušný člověk, lidí co to hrají rekreačně, nemusí si nic kompenzovat ve hře, jeho slovo platí, týká se to jak zkušených hráčů tak nezkušených)

GOLD Generál: martikus <3
    • martikus wrote:

Ahoj, chtěl bych poukázat na morální problematiku. Aliance GOLD měla jak v útočních , tak obraných bodu cca 25k bodu. Takže dejme tomu domečkařká aliance.
      Před cca 8 týdny aliance ASA začala napadat naše hráče. ASA měla asi př. 300k útočných bodu. Označovali nás jejích farmy a vyhlásili nám válku. Naše ali se po neúspěšném vyjednávaní o míru dala na odpor. ASA se pekelně přepočítala a spálila se dost ošklivě. 10 lidí z ASA bylo vyhozeno. Aby ukončili boje a dohodli se o míru, tak si zavolala o pomoc alianci U.
      Tet útočí na nás U dost intenzivně. Zase jsme to snažili řešit diplomaticky ale U prostě chce nás zničit. Důvod, nudí se. Po 2 týdnu jsme se dohodli na symbolickým gestu , že s U a ASA zrušíme KD co je dohromady asi 500 kd.
      Blondýna s U nás hned obvinila za agresory a proto nám vyhlásily válku. To je asi jejích oficiální důvod války.
      V minulosti IMP se dohodlo s U ,že se rozpadne a lidi nebudou pronásledování. Po 2 dnu po rozpadu, U začala pronásledovat bývalé členy IMP pokut možno dostupné v okolí. Takže po dohodě se nic nezměnilo.
      Velký problém je to, že aliance U má rozjeté velké účty a ovládá piráty na Sigmě. Já osobně si myslím, že by dokázala všechny aliance na sigmě zničit. Mají velkou regeneraci a 0 konkurenci.

Chci se zeptat co by jste si mysleli o těchto lidech ? Většina si mění jména at je lidi nepoznají na jiných světech. Nemluvím o jejích lhaní a manipulací co provádějí. Slabší hráče nenechají hrát, vyhrožují jím a drancují.

Pro adminy nebo , kdo to má na starost. Chci se zeptat jestli ikariam se bude budoucnu zabývat těchto problematikami. Osobně si myslím , že vývojáři ikariamu chtějí do hry dostat více lidí a ne je ztrácet. Dost to lidi odrazuje, když hráč co má 11 mil bodu ničí hráče co má 100k bodu. Nebo, když to nějaká sebranka ničí celému servu a chtějí si dokázat , že jsou něco extra a přitom nejsou nic. Možná jím v reálném životě něco chybí já nevím. Myslím si, že by se měli změnit pravidla, měli by tu být férové války. Férové dohody co by se měli dodržovat. Zákaz šikany by měla být v pravidlech jako na 1 místě. Taky by se mohl udělat server bez pirátu. Tohle taky lidi dost odrazuje od hraní.

Taky by ikariam nemusel strkat ambrozie všude pod nos.Vím že ikariam musí vydělávat ale nemusí to zas tak přehánět, zas ocenují slevy. Jsou časté ale ne až tak výrazné. Taky se mi zdá dost ne fér , když se slučují světy, že domácí nemohou si také přemístit města. Mělo by to být více férové. To je asi vše.vše.

Lidi z U.
      Blondyna 11mil bodu
      conquistador 10 mil bodu
      Kapucinek 9 mil
      Viki 7 mil , slušný člověk
      ...Abu Azrael 1,1 mil

Já se vás nebojím, mě nezničíte na to nemáte prostředky. Stále budu podporovat ty farmy takzvané.
      (slovo farma pro U a ASA: slušný člověk, lidí co to hrají rekreačně,
      nemusí si nic kompenzovat ve hře, jeho slovo platí, týká se to jak
      zkušených hráčů tak nezkušených)

GOLD Generál: martikus
      Tak a toto napíše "hráč", který kdykoliv se kdololiv z aliance -U- snažil založit město v centru dění (= poblíž IMP), tak mu psal "Tady nikdy město nevybuduješ!" a mezi 02:00-03:00 ho vždy jel drancovat.

Píši to sem jen proto, že už mě nebaví soustavné očerňování -U- od jediného zoufalce.

IMP - aliance založená na multy účtech s myšlenkou, že ovládnou svět. Chvíli jsme v různých ali věřili ve férovou hru, ale jejich osobní prospěch rozhodl. Zhruba v tu dobu byli založeny U-, ali zkušených hráčů a nováčků rozhodnutých se nepodřídit diktátu jediné ali, která terorizovala, nebo vydírala ostatní na Sigmě. Sice to chvíli trvalo, ale po sléze nenechal výsledek na sebe čekat. Vedení IMP = Profsional - ukončil činnost na S, Ed Deline (komická figurka, která se asi domnívala, že za ambrozie může rozsévat svá moudra i jako člen týmu na jiném serveru) - ukončil činnost na S a účet předal poslednímu z vedení IMP, a to právě martikusovi. Ten, asi natěšený, ho ihned poslal na dovolenou, když zjistil, že účet 7 mega, je vlastně nepoužitelný, tak hraje stále na svém 3 mega účtu, ze kterého kuje pikle (nepočítám další multy).

Nyní k současné situaci na S.
      GOLD (aliance rekreačních hráčů = 76 členů najela do války mezi -ASA- (23) a -BP- (14)), když jsme zjistili, že mají v jejich městech přes 10k lodí, tak jsme se rozhodli-ASA- pomoci. Po chvíli se opět nebojovalo, ale začali výpovědi KD od GOLD. Asi protože jsme aliance tupců, tak jsme si to vyložili, jako "pozor, nastane boj". Místo toho jsme se dočkali 1 útoku na vodě a 1 pirátského útoku před koncem kola. martikus (utíkáček, tuto přezdívku na S získal, protože v žádné bitvě nevydrží více než 2 kola a alianční kolegy nechá klidně vynulovat) se samozřejmě nikde nezúčastnil.
      Dost hloupých tlachů. To, že, martikus je lhář, víme všichni na S, ale to, že nás začne nepravdivě očerňovat i zde na fóru, mě přimělo k tomuto příspěvku.
      Asi ani nereagujte, neb ani já reagovat pravděpodobně nebudu. Jak se říká, nikdo nám u toho nesvítil a každý máme svojí pravdu.

"Tet útočí na nás U dost intenzivně" - co je to dost intenzivně, když většina účtů (úmyslně nepíši hráčů), dala po zjištění, že se vyskytujeme v jejich blízkosti dovolenou?
      "Blondýna s U ... ...nám vyhlásily válku" - nevím o tom, že by běžný člen aliance bez jakýchkoliv pravomocí, jednal jménem aliance - co vlastně psal a komu to psal? to generál GOLD považuje za vyhlášení války?
      "V minulosti IMP se dohodlo s U ...." - asi zapomněl, že pár jedinců se to netýkalo, a stále dokazuje, že to, že se ho to netýkalo, bylo správné rozhodnutí
      "Velký problém je to, že ali U má rozjeté velké účty a ovládá piráty na S" - že by to, že neztrácíme čas multyúčty bylo nakonec výhodou a cestou k růstu?
      "Chci se zeptat co by jste si mysleli o těchto lidech ? Většina si mění jména at je lidi nepoznají na jiných světech. Nemluvím o jejích lhaní a manipulací co provádějí. Slabší hráče nenechají hrát, vyhrožují jím a drancují." - co si o nás (mě) myslíte? (dotaz platí na 1. otázku, zbytek jsou výmysly)
      "Pro adminy ..." - nechte odpovědět adminy
      "Taky by ikariam nemusel strkat ambrozie ..." - říká člověk, který dlouhou dobu těžil z přízně Ed Delina, kterého nejčastější argument na Sigmě byl - "To co já jsem za ambra utratil, ty jsi v životě nevydělal"
      "Lidi z U." - začátečníci GOLD (v TOP50 je jich 13), nechal jsem se unést :)

6. martikus 2 6,925,043
      11. mmaier 5,139,930
      ...

47. pleeg 2,272,235

"Já se vás nebojím, ..." - nestál jsi nám ani za stisknutí tlačítka "ignorovat", ale to co jsi tu nyní předvedl, tě vrátí o rok zpátky, do doby, kdy jsi řídil IMP ;)

Když už jsi takový spisovatel, proč se všem nepochlubíš, že jediný tvůj odpor je kažení zázraků?
    • Ahoj,
      nedalo mi to a musel jsem odpovědět. Zjevně mají někteří lidé velmi krátkou paměť.

1) Já si pamatuju, že jsi to byl ty, kdo do pirátů vrážel s Edem/Balůem tolik amber, že jste přes dva roky naprosto ovládali piráty. Tvůj největší problém s piráty tedy je, že se spojil téměř celý server, aby vás dva konečně sesadil a všichni si mohli oddechnout a zase trochu hrát. Takže když tě konečně někdo trumfnul, tak nebreč, že je někdo ochoten dát víc amber (na což si mimochodem taky stěžuješ a přitom jsi to zase byl ty s Edem, kdo tu situaci tak vyhrotil) a je lepší hráč.

2) Nikdo vaše menší hráče nešikanuje. Pamatuju si moc dobře, když v době, kdy jsem měl 150k bodů jsi mi ty s víc než milionem blokoval 14 dnů přístavy, abych hru skončil a já se musel doprošovat hráčů v okolí, aby mi pomohli aspoň s vínem. Takže si opět zameť před svým prahem, než si začneš stěžovat a navíc neoprávněně.

3) Ohledně celkového kažení hry, jsi to opět ty, kdo jen tak pro zábavu kazí všem zázraky, a někteří hráči musí jít s vírou i k 300%, aby byl zázrak aspoň trochu použitelný. Tohle se na 51:54 dělo několik měsíců a čekám, že je otázka času, kdy to začneš dělat znovu.

4) Když na nás IMP útočilo spolu s ASA (dohromady kolem 120 hráčů proti necelým 30), neměli jsme potřebu nikde brečet. Když na 76 hráčů zaútočí 22, slavný a velký generál GOLD jde brečet na fórum.

Pro ubožáka martikuse, togi :voj:
    • 1) Já jsem piráty neovládal, ohledně amber pokut to jde vyhledat u admina tak ti potvrdí že jsem v tomhle vidlák, co se týkalo vše ohledně pirátu je to na hodně dlouho kapitolu a jenom bychom se tu hádali a nejsem tu kvůli tomuhle

2) Vymyslel sis pěknou historku, zkoušej to dál

3) Zázrak jsem kazil před 7 měsící, to jste mě blokovali i drancovali , tak co se divíš na ostrově má bít mír mezi spoluhráče, a také po rozpadu IMP jste to porušili

4) IMP s vámi nechtělo bojovat. IMP byli spíš domečkáři. Byli tu snahy o mír ale s vaší strany to bylo vždy porušováno a neříkej že ne. Byl jsem přímo na ostrově a viděl ty vaše provokace. Také to bylo ohledně pirátu ed nechal vás po domluvě s conem a na 2 den jsem se mu smál jak jste ho drancovali a to se stalo opakovaně , taky jsem na eda měl už nervy jaký je blb.

5) Nejsme tu ohledně minulosti ale spíš přítomnosti co zas provádíte a zkoušíte ulhát.
    • Tak jak jinak mohu odpovídat na ty blbosti. Naše strana má vše zdokumentované v archívu. No spíš náš Diplomat. Taky ti lidi z aliance potvrdí ten můj příběh. Zastrašování, vyhrožování a manipulaci.

Př. Je to stejné jako , kdyby Německo po dobití a rozdělení Polska řeklo, že Poláci Německo napadali. Však to je blbost. Takové blbosti a manipulací rádi používají v ASA a U.

Tohle je prostě šílené, neznamená že jsou nejsilnější aliancí, že si budou dělat co chtějí. Na to jím kašlu. Měli by se zachovat už důstojně a mluvit pravdu. Škoda že nemohu být sprostý ale měli by konečně získat důstjnost a čest. A pak by mohli chtít po druzích aby s nimi jednali férově.
    • Skutečně ochořel mozek jak vidím.
      Mám docela široké povědomí o dění a největších tlučhubech na jednotlivých světech a vidím, že vykládáš nesmysly.

S Delinem jste dovedli ke konci a rozkladu IMP a on odtáhl ze Sigmy jako zpráskaný pes, zatímco ty ses krčil v koutku a doufal, že budeš mít klid.
      Teď v jiné alianci, která tě nezná a neví prozatím co si za hráče, si opět vstal z hrobu a sebejistě pliveš nesmysly do světa.

Navíc pokrytecky mektáš o cti a důstojnosti a hlavně o pravdě. :49:
      Ty, který ani nejsi schopný bojovat více než pár kol, vždy necháš padnout spojence a utečeš. Pak tady píšeš o velikosti účtů. Dostal si účet od Delina a sám máš ten svůj velký víc než dost. Chybí však schopnosti očividně.

Být na Sigmě a někým v U, tak ti natrvalo zablokuji a vyvozím města a donutím tě skončit. Nebyl bys první za ty roky, co pamatuji.
    • Máš pěkné silné slova. Za jaký trapný nick se schováváš at tě mohu zařadit ?

Jinak tahle konverzace se týče přítomnosti ne minulosti co rádi obíhá té. K přítomnosti se moc rádi nevyjadřujete a to proč ? Cítíte se silnější kvůli minulosti co rádi ohýbá té ? A jinak závidíš že mám od eda účet ? Já ho nechci mám svůj a mám ho rád, proto ten od eda předám v blízké době a je tam na dovča. Jsi jenom další ubožák. Nezmůžeš se na nic jiného než psát blbosti. Si dost vtipný, že píšeš že nevydržím moc kol a nechávám spoluhráče v bitvě. Já jsem měl většinou největší flotilu a byl jsem největší tahoun a ty napíšeš takovou vtipnou zprávu. Jsi trapný. Z ali jsem nejvíce síry spálil. A kde bych se měl jako schovávat města mám furt na stejným místě zlatíčko.

Ale jak furt píšu bavíme se o přítomnosti. Zeptal jsem se co by jste si o těchto alianci mysleli ASA a U. A poukázal jsem správcům na problematiku ikariamu. Na nedodržovaní dohod, na vyhrožování co je trend, dělaní si farem s cizích hráčů nebo ali, ... .

7 dnu trvalo než to pustili ven ten můj článek. Ikariam trošku zareagoval, i když to i mě moc nepotěšilo. Jsem rád , že se snaží situaci na ikariamu CZ servu zlepšit.

Jinak pokut se to dostane Vůdci -U- conquistador. Po zveřejnění na forum byli z vaší strany poprvé známky k ukončení války. Naše strana se furt snaží i na dále to ukončit. Už vaše zprávy neobsahovaly text, nudíme se, nebo od blondýny odejdi z aliance nebo tě z ničím. Beru to jako pokrok, poprvé jsem kontaktoval U ohledně vyjednávání a někam se to, už posunulo i když jsem to udělal přes forum. Jinak jsem jím nepsal.

Trošku jsem se do toho vložil po 4 týdnech od útoku U ? Tet nevím. Jinak jsem stál stranou ( nevím jestli to bylo 4 týdny nebo 5 od útoku U). Tak co dokážeme se inteligentně domluvit ? Pokut náš diplomat přeposlal kde jsem, navrhoval že stáhnu to s fora a napíšu , že jsme se inteligentně dohodly a válka vznikla nedorozuměním.

Tohle to jsem tu psát nechtěl ale zas se od toho upustilo. Tak zas musím reagovat já. Dohodneme se slušně a inteligentně a vy o mě zas neuslyšíte jak to bylo cca 5 měsíců. Nebo se mě nezbavíte pokut furt budete dělat vlny. Já si kompenzovat nic nepotřebují. Je to na vás.

Váš milovaný martikus.
    • Netrpíš nějakou duševní poruchou? Každá věta vypadá jako kdyby ji psali 3 lidé najednou a téměř nedávají smysl.
      Přečetl jsem 6 vět, dál nemíním ztrácet čas. Jednak se z toho nedá pochopit o čem vlastně píšeš ani proč to vlastně píšeš.
      Ty přijdeš s argumentem, že lidi na Sigmě mají velké účty a když ti řeknu, že ty sám máš 2 velké, jenom si neschopný, tak první co odpovíš, že závidím? Je ti pět nebo zrovna převládla ta mentálně více slabší část?
      Čas ignoru nadešel.
    • Konečně ti došli slova. A začínáš plácat nevím co píšeš. Taký nevím co píšeš za nesmysly, Jen se schovávej za jinou přezdívku. Jestli vůbec si hrál na sigmě nebo jedná paní povídala.

Nevím komu ochořel mozek. Pokut nějaký byl.

A pokut sis nevšiml, tahle konverzace není abych ti odpovídal na tvoje směšné otázky a pomluvy , jak nic nevydržím a někde se údajně schovávám. Takže pokut ve zprávě nebude něco určeno pro tebe, tak se nediv pro mě nejsi moc zajímavý jenom típek co se schovává za jiným jménem a tak se cítí silnější.
    • Já zas o tobě jak se schováváš za jinými jmény at tě nepoznám a pomlouváš mě. Jak si myslíš, že si tet silnější , když nevím kdo si.

Přestat můžeš. Já v tým problém nemám. Něco vytáhnu na horu.

Jinak pokut se to dostane Vůdci -U- conquistador. Po zveřejnění na forum byli z vaší strany poprvé známky k ukončení války. Naše strana se furt snaží i na dále to ukončit. Už vaše zprávy neobsahovaly text, nudíme se, nebo od blondýny odejdi z aliance nebo tě z ničím. Beru to jako pokrok, poprvé jsem kontaktoval U ohledně vyjednávání a někam se to, už posunulo i když jsem to udělal přes forum. Jinak jsem jím nepsal.

martikus wrote:

Trošku jsem se do toho vložil po 4 týdnech od útoku U ? Tet nevím. Jinak jsem stál stranou ( nevím jestli to bylo 4 týdny nebo 5 od útoku U). Tak co dokážeme se inteligentně domluvit ? Pokut náš diplomat přeposlal kde jsem, navrhoval že stáhnu to s fora a napíšu , že jsme se inteligentně dohodly a válka vznikla nedorozuměním.

Tohle to jsem tu psát nechtěl ale zas se od toho upustilo. Tak zas musím reagovat já. Dohodneme se slušně a inteligentně a vy o mě zas neuslyšíte jak to bylo cca 5 měsíců. Nebo se mě nezbavíte pokut furt budete dělat vlny. Já si kompenzovat nic nepotřebují. Je to na vás.

Váš milovaný martikus.