Pinned Zápis do Svaté listiny

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• svet:epsilon
      hrač: Worgin

muzeum uroven :11...potřeba na 12 uroven: 129,155 dřeva a 149,332 mramoru
      dílna: uroven 24
      vinný sklep: 27

jo a muzeum mam ve 4 městech na urovni 10....v 2 městech mam na urovni 11 a v dalším nemam :D

sorry přejmenoval sem se tak sem dal edit

Numir:
      Snažte se sem vkládat příspěvky pouze pokud víte, že máte větší level, než ten co je na listině či v případě, že je na listině u danné budovy ještě místo. Ke každé budově se vejdou pouze 3 první hráč se stejnou úrovní, kteří do tohoto topiku napíší. - nesplneno ani u jedne budovy

Podmínky které musíte uvést pro zápis do Svaté listiny:
      - potřebné suroviny k vybudování další úrovně danné budovy, pokud však nejde o maximální možný lvl - nesplneno u 2 budov

The post was edited 1 time, last by trtinko ().

• Navrh a me stavby

Mam navrh pro zapsani do svate listiny napr. co se tyce budov s maximalnim levelem. Ukryt minimalne jeden na 32lvl ma asi kazdy, to same truhlarnu apod. Dle meho nazoru by mel byt zapsan jen ten nebo ti kdo jich maji v pripade rovnosti na tomto levelu nejvice.

takze muj prispevek (edit 27.11.2009):

Nick: ddt007

Svet: Epsilon

Palac 10lvl - 1x

Residence 10lvl - 7x

Ukryt 32lvl - 10x

Truhlarna 32lvl - 10x
      LEPSÍ SHOŘET NEŽ POMALU VYHASNOUT..

The post was edited 2 times, last by ddt007 ().

• Svět: Kappa
      Hráč: Haku

úkryt 30 - dřevo 31 195, mramor 19 708 (bez architekta)
      truhlárna (staví se) 27
      nepranýřujte mě za ty malý úrovně, ale hraju teprve chvíli na kappě:-)

Numir:
      Snažte se sem vkládat příspěvky pouze pokud víte, že máte větší level, než ten co je na listině či v případě, že je na listině u danné budovy ještě místo. Ke každé budově se vejdou pouze 3 první hráč se stejnou úrovní, kteří do tohoto topiku napíší. - nesplneno ani u jedne budovy
    • RE: Navrh a me stavby

ddt007 wrote:

Mam navrh pro zapsani do svate listiny napr. co se tyce budov s maximalnim levelem. Ukryt minimalne jeden na 32lvl ma asi kazdy, to same truhlarnu apod. Dle meho nazoru by mel byt zapsan jen ten nebo ti kdo jich maji v pripade rovnosti na tomto levelu nejvice.

S tím bych souhlasil, pokud nemá nikdo žádné větší výhrady, bude to aspoň zajímavější. Jinak neuvedl jsi nick a server ;)
    • nick: Minas
      svět: Gamma

Radnice 31
      Stavební materiál: 334,845
      Mramor: 634,094

Kasárny 31
      Stavební materiál: 125,082
      Mramor: 86,293

Začínám mít pocit, že nebudu dělat nic jiného, než jen zvedávat své nejvyšší budovy :D Pro čest a slávu, nechť se budovy tyčí až ke hvězdám :D Nějak mě ta listina chytla :P
      Člen aliance Underworld, server Gamma

aliance Underworld TOP 2
      Minas TOP 4

Buďte slušní za každého počasí a možná, že počasí bude slušné k vám.
    • nick: Octan
      svět: Theta

Hostinec 31
      další level:
      Stavební materiál: 100,453
      Mramor: 84,858

Muzeum 15
      další level:
      Stavební materiál: 447,444
      Mramor: 545,777

Obchodní přístav 30
      další level:
      Stavební materiál: 137,924
      Mramor: 142,867

Městská zeď 35
      další level:
      Stavební materiál: 425,596
      Mramor: 450,266

Ambasáda 32
      maximum

Tržiště 25
      další level:
      Stavební materiál: 136,568
      Mramor: 82,325

ceny jsou s architektem a truhlárnou na 32

vše mimo ambasády v jednom městě. jestli jsem přehlíd že už někdo psal že ho má větší tak sorry kluci 8)

edit:
      taky máme na ostrově les 36 a důl 27 ale to nemáte v machrovací tabulce tak třeba někdy příště
    • Škoda, že vědomí o této tabulce se nedostane ke všem hráčům... Mám na ostrově souseda, co má radnici lvl 33... 8| Má přes 3M bodů jmenuje se Studin, a hraje na alphě. Nevím pochopitelně, kolik materiálu je na další úroveň, ledaže bych si to přečet z wiki. A nevím ani, jestli ho tato tabulka zajímá, což je škoda, protože pak není vůbec o ničem vypovídající...

Já mám jako spousta hájovnu 32, a úkryt bude brzo následovat na 32 (max...) Chtěl bych vědět, jak tam Blizar nás všechny nacpe :D

Nebo vím, nenacpe, a první 3 místa patří nejrychlejším. :P Takže o ničem...

Skoro bych se přikláněl k tomu, aby budovy po dosažení maximální úrovně více než 3mi hráči byly ze seznamu odstraněny. A byl uveden třeba pouze výpis maximálního lvlu budov, u kterých to víme.

Upřednostňování hráčů s více městy mi v tomhle případě nepřijde jako řešení. A 9x hájovnu 32 mají taky určitě víc než 3 lidi...

The post was edited 1 time, last by Grond ().

• anakinrevan: a potřebné suroviny na další úroveň jsou kde? :huh:

Grond: neplánuju ve hře spamovat informacemi, které nejsou nějakým způsobem důležité. Tato tabulka je jen pro aktivní hráče, kteří se zajímají o dění celé komunity a mají zájem ji něčím obohatit. Toto není tabulka maximálních úrovní dosažená na českých serverech, ale tabulka dosažených maximálních úrovní, které jsou zveřejněné a nevidím důvod, proč se nepochlubit čeho jsem na svém účtě dosáhl :) Je mi jasný, že o této tabulce ví málo lidí, to už je jen na vás hráčích, zda chcete tuto tabulku podpořit a šířit ji dál ve hře... Já mám v plánu na základě této tabulky udělat i nějakou soutěž, kde bude možné vyhrát nějaké ty ambrózie.
      Jinak co se týče budov s max. lvlem který má skoro každý, ano má ji každý, ale né každý ji má 10x na 32lvl, v podstatě toto není vůbec omezeno, nikdo neříká, že není možné mít i 11x 32lvl truhlárny apod. Takže vždy tu tímto způsobem bude o co bojovat :)

Jinak všem ostatním:

proběhla menší změna, co se týče nápadu ddt007 a to tedy, že bude nutné ke každé úrovni nyní napsat i kolikrát tu dannou budovu vlastníte na danné úrovni. Pokud neuvedete kolikrát budovu na té úrovni máte, budu to brát, jako že ji máte jen jednou, tak pozor na to.
      Všichni co jsou na Svaté listině si zkontrolují zda nemají u počtu vedle svého nicku ? (otazník), ti kteří ho tam mají sem napíší v novém příspěvku i kolikrát tu budovu mají na té úrovni. Ti co budou mít na listině v tuto neděli stále otazník, budou brány, že mají budovu pouze jednou a pokud se ukáže někdo jiný s větším počtem, bude z listiny smazán. Proto můžete v tuto chvíli vidět v seznamu i více lidí než jsou 3 u jedné budovy, jelikož dávám možnost těm co zde uváděli informace před změnou možnost na opravu.

P.S. opět vás žádám aby jste své příspěvky needitovali a pokud již tak uděláte, tak mě o tom informujte třeba PMkou tady na fóru jinak se potom nedivte, že jsem na vaši editaci nereagoval.
    • nick: Minas
      svět: Gamma

Radnice 31 x1
      Stavební materiál: 334,845
      Mramor: 634,094

Kasárny 31 x1
      Stavební materiál: 125,082
      Mramor: 86,293

Akademie 25 x1
      Stavební materiál: 185,503
      Krystalické Sklo: 474,841

Hostinec 34 x1
      Stavební materiál: 173,798
      Mramor: 186,434

Loděnice 26 x1
      Stavební materiál: 88,393
      Mramor: 78,839

Úkryt 32 x 6

Hájovna 27 x1
      Stavební materiál: 418,231
      Mramor: 237,987

Vinařství 23 x1
      Stavební materiál: 157,033
      Mramor: 86,948

Kameník 25 x1
      Stavební materiál: 265,536
      Mramor: 147,084

Truhlárna 32 x8

Pracovna architekta 32 x8

vše při truhlárně a architektovi na 32
      tak tady to máš Blizare, pěkně si s tím pohrej 8)
      Člen aliance Underworld, server Gamma

aliance Underworld TOP 2
      Minas TOP 4

Buďte slušní za každého počasí a možná, že počasí bude slušné k vám.