GF nabírá zaměstnance

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• GF nabírá zaměstnance

Nemáte zájem,mužete být u pramene :60:

corporate.gameforge.com/en/jobs/

Customer Communication (2)
      Game Development (1)
      IT / Technical Development (2)
      Project Management (1)
      Quality Assurance (1)

Přečti si Pravidla fora a Pravidla hry,vyhneš se tím spoustě potíží. :24:
      Neznalost pravidel neomlouvá
      Ticket system

Ubi sementem feceris, ita mettes

• Již jednou jsem nazval argument Zdenecka dětinským a tehdy se tomu smál. Myslím, že z jeho stylu uvažování si každý udělá úsudek sám. Buď naivní dítě nebo zklamaný jedinec v dnešním světě.

to Sir Karel: ano chápu, že má většina lidí Ika jako zábavu pro své volné chvíle. Na druhou stranu je fajn pokud člověka práce baví a naplňuje. A podílet se na vývoji své oblíbené hry může být dobrá příležitost :65:
    • Kdybych pro nějakou z těch pozic měl kvalifikaci a další nezbytné předpoklady, bylo by mi potěšením kdybych takovou práci získal. Protože určitě je skvělé mít práci, do které se člověk těší, která je kreativní, dobře placená a určitě tam jsou i benefity plně odpovídající zahraniční nadnárodní společnosti. Nevím, co Zdenecek5 dělá v reálu, ale jakákoliv práce typu zametání chodníků či u pásu ve fabrice je šíleně ubíjející a člověk tam chodí jenom vydělat peníze. 5 dní v týdnu, pořád dokola, bez vyhlídky na nějakou změnu. Fakt celkem obdivuji někoho, kdo je tohle schopen dělat celý život a nezcvokatí z toho. Pár let jsem něco podobného dělal a spíše vzpomínám v dobrém na jiná zaměstnání, která se tomuhle naprosto vymykala.
    • ShadowMaster wrote:

Kolik ti je? 13 ?
      Jo přesně tak, datum registrace 2009, píšu sem tím pádem od 7 :40:

exDark wrote:

Již jednou jsem nazval argument Zdenecka dětinským a tehdy se tomu smál.
      Nazývat si to můžeš jak chceš, tomu jsem se nesmál, já se smál, že si vzápětí napsal úplně to samé :7:

exDark wrote:

A najednou je ticho po pěšině :7: Když se objeví nějaká kritika, tak se rozběhne vášnivá diskuze jak je všechno špatně a vývoj ze strany GF jde proti vůli hráčů a když je možno se zapojit do vývoje, případně jim sdělit alespoň osobně svůj názor, tak je mrtvo :7: .
      No jasně, vždycky když nebudu spokojený s nějakou službou některé společnosti, tak se v ní nechám zaměstnat abych to změnil :30:
      A jak souvisí nabídka zaměstnání s možností osobně sdělit svůj názor nechápu :12:
      DARK LORD

BETA
      EQB

• Zdenecek5 wrote:

No jasně, vždycky když nebudu spokojený s nějakou službou některé společnosti, tak se v ní nechám zaměstnat abych to změnil.
      Klasický český přístup :26:. Brblat naprosto bez špetky zodpovědnosti, to jo. Pokusit se sám cokoliv změnit, to ne. Místo toho, abys to vzal jako hozenou rukavici, že jim konečně ukážeš, co všechno dělají tak blbě a že by se to dalo dělat líp, zametal bys chodníky. Nic proti zametání chodníků, ale na tohle se vždy někdo najde, já bych to dělat nemusel. Kdybych cítil reálnou šanci změnit něco, co se mi nelíbí, tak to změním, anebo se pokusím. Navíc na téhle změně bych vydělal hned dvakrát. Hrál hru, kam bych možná svou zásluhou prosadil něco dobrého a navíc za to ještě dostal zaplaceno. Mimochodem, někde jsem četl dotaz, z jakého titulu jsou tady (S)GO, GA či moderátoři. Právě z titulu, že jim nestačilo sedět na zadku a chtěli něco dělat. Sice to není bůhvíjak honorované, ale na druhou stranu je to dobrá činnost.
    • ShadowMaster-forum netvoří pouze uživatelé,forma a kvalita se odvíjí i od administrátora a jeho vystupování na foru -méně je někdy více-,nelze totiž přehlédnou některé Vaše příspěvky s ironickým podtextem k některým uživatelům,v několika vláknech zde na foru.
      Nejde mi o kritiku pozice funkce,pouze o FORMU některých Vašich příspěvků.
      ŽIVOT JE BOJ,TAK SE TU VŠICHNI POZABÍJEJTE A JÁ BYCH S DOVOLENÍM PROŠEL
    • MikaRybanenn wrote:

Zdenecek5 wrote:

No jasně, vždycky když nebudu spokojený s nějakou službou některé společnosti, tak se v ní nechám zaměstnat abych to změnil.
      Klasický český přístup :26:. Brblat naprosto bez špetky zodpovědnosti, to jo. Pokusit se sám cokoliv změnit, to ne. Místo toho, abys to vzal jako hozenou rukavici, že jim konečně ukážeš, co všechno dělají tak blbě a že by se to dalo dělat líp, zametal bys chodníky.
      Neleze ti ten ikariam tak trochu na mozek?? To si vážně myslíš, že někdo, kvůli nespokojenosti se hrou kterou hraje pro odreagování, zanechá veškerého svého života, přestěhuje se do Karlsruhe aby tam pracoval proto aby vylepšil nějakou věc která tvoří tak 1% (pro každého zdravého jedince) součásti jeho života.
      Stěžováni si je snad správný postup když se mi něco nelíbí, i když GF stížnosti moc nezajímají, aby to nedopadlo jako s Europe1400.
      DARK LORD

BETA
      EQB

• Musel bys mi asi nastínit svůj "veškerý život" co přesně obnáší, čím se zabýváš a bez čeho by ses neobešel. Já bych se dovedl obejít bez mnohých věcí, kdybych měl možnost získat lukrativní zaměstnání v Německu. Možnost pracovat za tamní plat v oboru který by mě naplňoval, sbírat zkušenosti a vytvářet si určité zázemí pro pozdější trvalé přestěhování z Česka je určitě lákavá příležitost. Ale chápu, že každý máme určitý názor.
    • Zdenecek5 wrote:

To radši budu zametat chodníky, pořád prestižnější zaměstnání než pracovat pro GF
      Dost dobrej a "vyzrálej" názor

MikaRybanenn wrote:

určitě je skvělé mít práci, do které se člověk těší, která je kreativní, dobře placená
      Tu mám,ale jak je to s těma penězma v ČR že ano.

MikaRybanenn wrote:

Mimochodem, někde jsem četl dotaz, z jakého titulu jsou tady (S)GO, GA či moderátoři. Právě z titulu, že jim nestačilo sedět na zadku a chtěli něco dělat. Sice to není bůhvíjak honorované, ale na druhou stranu je to dobrá činnost.
      Pokud někdo omylem projeví zájem o nějaký post,tak ho většinou zlomí už přijímací procedura GF,protože 99% lidí prostě vykulí oči hned když se dozvědí že mají okopírovat do přihlášky OP.

ShadowMaster wrote:

Dočíkovi šlo spíš o reakce a vy jste ho zásobili tak že se někde chechtá jak se zase dohadujete o nemožném
      Chechtám

MikaRybanenn wrote:

Možnost pracovat za tamní plat v oboru který by mě naplňoval, sbírat zkušenosti a vytvářet si určité zázemí pro pozdější trvalé přestěhování z Česka je určitě lákavá příležitost.
      Taky si myslím že tam bude o něco lépe placená práce,tady pak zbyde zase místo pro ukrajince,těm zase připadá ČR lepší než Ukrajina.
      Přečti si Pravidla fora a Pravidla hry,vyhneš se tím spoustě potíží. :24:
      Neznalost pravidel neomlouvá
      Ticket system

Ubi sementem feceris, ita mettes