MS Hokej 2015

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Tak jste připraveni na zkoušku nervů? :65:

prntscr.com/767wz9

Na dnešní zápas našeho týmu si vsadilo 8 lidí a z tho 4 lidi vsadili výsdek 3:2 pro Česko.
      Budu ráda, když opět můj tip nevyjde a naši USA porazí, jinak jsej jediná kdo se asi obává, že prohrajeme :12:
      Když slyším jak zase Růžička mění sestavy, křídla.........tak jdeme na to. Česko do toho !!! Ať máme co slavit :6:

========================================================================================
      Tak to pro nás zrovna nedopadlo a byla jsem bohužel jediná kdo si vsadil správně jako na vítězný tým na USA :(

Co dodat k finále mezi Kanada a Rusko? Kanada je převálcovala a vyhrála právem absolutně všechno. Rusko na rozdíl od nás dokázalo dát alespoň jeden gól a padla tak neprůstřelnost kanadského brankáře.
      Tým Kanady si to včetně rodin užil v srdci Evropy jako pěkné rodinné dovolené. Asi jste slyšeli, že byli na pokojích s rodinami a né s týmem :) Jak je vidět i tak se dá vyhrávat a budiž jim to přáno.

Takže konečná tabulka tipů
      http://prntscr.com/76e340

Pro mě jako největší odborník na hokej skončil Cristík se svými 7 absolutně správnými tipy. Ať je Cristík jaký chce, tak na tipování je asi dobrý :56:
      Vážím si všech tipujících a docela mě překvapilo, že se fakt dá alespoň občas trefit. Euromiliony to tu ale zrovna u nás nebyly :7:

Podrobnější rozbor asi udělá Cristík a asi vyhodnotí i asejevu, možná i dalšího :)

Hokej beru pro letošní MS jako uzavřenou záležitost aa můžeme se těšit na MS v hokeji 2016 v Rusku, které se odehrají v Petrohradě a v Moskvě. Takové ale jako to bylo u nás to určitě nebude
      :peace: Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí

The post was edited 2 times, last by Hříšnice ().

• No upřímně, já jsem na čechy tipoval tak, že vyhrajou proti komukoliv, kdybych nebyl Čech, tak bych taky tipoval jinak, proti Kanadě bych řekl, že vyhraje Kanada atd, ale to nemění už nic na výsledku bodů. Největším znalcem hokeje se stává Cristik, na druhém místě skončil asejevu a za ním Hříšnice. Zde je přehledný seznam všech tipujících a jejich bodů:
      Cristík - 63 bodů
      asejevu - 60 bodů
      Hříšnice - 51 bodů

Lacewings - 50 bodů

antifajny - 49 bodů
      zodiac - 45 bodů
      Matulajz0076 - 34 bodů
      mmaier - 16 bodů
      MikaRybanenn - 14 bodů

Zdenecek5 - 11 bodů

waitro - 9 bodů

Tanis - 7 bodů
      lukasovec - 1 bod

Jinak k hokeji jako takovému, tušil jsem, že když vyfasujeme byť i jen Ameriku, která se 23 let nedostala do finále, tak to bude hodně těžké a zřejmě prohrajem, tak se taky stalo. Obhájili jsme bramborovou medaili z minulého roku. Tento zápas jsem bohužel neviděl, hrál jsem zápas ve fotbale, ale zase jsem pak naživo z O2Areny mohl vidět finále, bylo to něco...neskutečného. Nečekal jsem, že se na Rusy sesype taková kanonáda, i když v hledišti měli více jak půlku příznivců - všude samý RUS, všude vyřváváno Russia... :D Já osobně fandil Kanadě, který čech né že jo, i když nás porazili - zasloužili si to.
      K dalšímu mistrovství - na skupinu se tam dle mého dostane kdokoliv, jakýkoliv cizinec, ale po skupině to i kvůli penězům, které mají Rusáci až nad hlavu, skoupí jen domorodci... Určitě to tedy nebude jak tento rok, jo a viděli jste jakého rekordu jsme dosáhli? 741 690 diváků...o 100 tisíc více než před rokem v Bělorusku, užasné ;)
      Zde ještě přikládám tabulku se všemi výsledky a nejbližšími tipy:
    • Myslím ,že je třeba poděkovat všem, co zde odvedli kus práce ve statistice a tabulkách.Osobně jsem se bavil a těšil se , vlastně v konkurenci ostatních zde tipujících ,jak obstojím.
      Jsem i rád ,že mohla zde být prezentována zcela jednoduchá forma zábavy,bez složité grafiky a ostatních vizuálních podnětů,šlo jen o zábavu,nejde o nějaké ,,vlaječky,, .
      Dík Lacewings
      ŽIVOT JE BOJ,TAK SE TU VŠICHNI POZABÍJEJTE A JÁ BYCH S DOVOLENÍM PROŠEL