Search Results

Search results 1-20 of 36.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Filmové divadlo

Matulajz0076 - - Diskuze o hře

Děkuji panu mmaierovi za vyčerpávající zhodnocení konstance inteligence... Toho, že je to dřevěná skříňka a za ní oheň jsem si jaksi nevšiml. Ale je vtipné, jak jste se toho hned všichni chytli.. :)) A pravda byla, je a navždy bude relativní, tudíž určovat, zda je něco podstatné, či nikoli, nemá právo ani jeden z Vás, stejně tak jako toto právo nemám já. A Shadowe, kdybych tím chtěl pouze shodit celý nápad této "miniakce", patrně bych nepsal ten zbytek (tj. ten text nad tou propíranou hláškou, k…

• ..

Mně to zas tak špatné nepřijde haku... 20% je pořád 20% a je mi jedno, že je to na jednom dole :)) Oceňuji to, navíc, ty 2,5 minuty, které mě zdrží, si odbudu kdykoli, kdy třeba na chvíli odbíhám a tak není potřeba to využívat v momentě, kdy máš hlavu přilepenou na monitoru/obrazovce. Mně se to líbí, konečně nějaké vylepšení, které mě nic nestojí a mohu ho využít.. Zvýšená produkce v jednom dole, který musí například zásobovat všechna má města sírou, to se mi zdá jako dobré.. Vím, že to asi nebu…

• Barbaři na moři

"Barbarská galéra"

• Druhá vlna slučování

Shadowe, proč mě nepřekvapuje, že jsi nic z mého předešlého textu nepochopil... Schválně jsem se držel tématu a na nikoho nenadával ani nijak ofenzivně nevystupoval. Na Tvoje chyby jsem poukázal s vtipem. Mimo to.. Tvá odpověď zněla "Dochází argumenty, vytáhneme pravopis". Nikoli, nijak extrémně nejsem v této diskuzi zapojený, pouze jsem vyjádřil svůj názor a teprve k němu jsem přiložil onu zmínku o Tvých krásných slovech, jež vypouštíš ze své ctihodné klávesnice. Psal jsem k tématu a neargument…

• Druhá vlna slučování

Zdravíčko, dle mého je další slučování jednoduše pro někoho pozitivum, pro někoho negativum.. Někdo z toho vytříská maximum možností pro svoji vlastní expanzi, někdo bude supět nad oným činem. Osobně se mi to teda nelíbí, i přes to, že na My ani Ny nevlastním účet. Možná jsem to jen nezachytil, ale jak to tedy dopadne, když bude mít "někdo" (sic nikoho takového neznám) 10 + 10 účtů? Řekne se mu, vyber si jich, kolik je možné pro jeden svět a jdi? Jinak, jsem docela zvědavý, jak to bude pokračova…

• Verze 0.6.10 - diskuse

A důvod zrušení tohoto přehledu? Celkem mě to bude mrzet, když tam ten pranýř nebude.

• Změny na Sigmě

Matulajz0076 - - Pomoc & Otázky ke hře

Proboha Platit za takovou zásadní věc? Můžeš mi prosím odpovědět na ten můj dotaz, co jsem psal v PM? Mimochodem, neklame mě paměť, že se kdysi ten limit rušil? :o

• Změny na Sigmě

Matulajz0076 - - Pomoc & Otázky ke hře

Hezké odpoledne, můj dotaz je velmi prostý. 1) Proč se na Sigmě od jejího spuštění snížil počet použití možných znaků v poznámkách z 8000 na 200? 2) Proč byl snížen limit zpráv z 25/5 min na 5/5 min? Uznejte sami, že obzvlášť druhý problém je velmi obtěžující :// Nebo, neříkejme problém, zřejmě to byl záměr, ale můj dotaz zní, PROČ? Dále: Proč je u pirátských bodů uveden rok 2013? http://prntscr.com/7gsmsw Dále: Proč je zde uveden zcela nesmyslný popis? http://prntscr.com/7gsn35 (pochybuji o tom…

• Souhlasím s Hříšnicí a jsem pro jeho zachování ve hře...

• ...

Matulajz0076 - - Chyby & Stížnosti

Tak jsem se dostal až k popisu chyby, ale bez vybraného serveru mi to nedovolí nahlášení odeslat. Nějaký další úkon?

• Hezké odpoledne, jelikož se mi vyskytla chyba ve hře, šel jsem, jako vždy, kontaktovat podporu hry přes obyčejný "Ticket system". Avšak, na co jsem nepřišel => prntscr.com/79m0dq V nabídce světů, na kterých je možno hrát, se vyskytují všechny staré servery, od Alphy až po Rho, což o to, už to samo o sobě značí něco divného, ale nový svět "Sigma" zde chybí úplně! Jak mám tedy podporu tímto způsobem kontaktovat? Fiktivní server zadávat nebudu a na "neznámém" světě nehraji. Prosím tedy o radu, chyb…

• Sigma přichází...

Já jsem na mramoru :33 a střed :))) To je start!!!

• ....

Jsem na tom zcela stejně

• Dělá :))))

• Nabídky KD

Matulajz0076 - - Nabídka KD

140 KD =>

• ..

Mám pocit, že Tvůj předposlední příspěvek k tomuto vláknu nesouvisel nijak s tématem a pokud to není při nejmenším Offtopic, tak je to naprosto bezpředmětné Přesně za podobný příspěvek jsem kdysi dostal warn Tak pouze srovnávám A děkuji za "Maťulíka" Jinak, Ti hráči, kteří mají 40 000 000 bodů jsou nedohnatelní, pokud budou hrát dál a dál...

• ..

Jak tak koukám, tak už se začíná zvrhávat v něco špatného i tato, zdánlivě obyčejná diskuze... Mimochodem, já spadl na Betě z 311 na 1 000 a na Alphě o zhruba 100 příček. A abych nezapomněl... Proč se mi zdá, že člen týmu zde porušil pravidlo fóra? O.o

• Alexandrie <==> Válečníci

Matulajz0076 - - Války

Aliance Alexandrie (-A-) vyhlašuje válku alianci Válečníci (-V-), důvodem je opakované narušování teritoria aliance. Vyhlídka konce: 3-10 dní Za alianci Alexandrie, generál Matulajz0076

• Děkuji za dodaný přehled, je plně dostačující :)) Quote: “Bylo to tak vždy, a to že si toho nejsi vědom, nemění nic na tom, že to tak je. Martin. ” Nač ten hrubý tón? Nikdo neřekl, že to tak nebylo, když jsem si toho nevšiml, ne? Od toho snad fórum je, či ne?

• Dobrá, nikdy jsem si toho nějak významně nevšímal, ale vzhledem k tomu, že jsem tu teď celkem dost, tak vím, kdy se přihlásili naposledy... Proto mi to přišlo divné, ale nejsem si vědom toho, že by vždy zmizeli prckové takto brzo