Search Results

Search results 1-17 of 17.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Zhodnocení sloučení

Ou2de - - Diskuze o hře

I ja pridam sve hodnoceni. Presunul jsem se z Gammy na Betu. Svoje puvodni postaveni v zebricku si nepamatuji presne, ale byl jsem nekde kolem TOP 80 a nyni okupuji 299. misto. V dolech jsem si trosku polepsil, s kolegy se nam podarilo opravdu bidne ostrovy vytunit k slusnym lvl a utratil jsem cely fond(cca 135 mega). Nyni mam vino na 35 lvl, k nemu les na 38 lvl, siru na 31 lvl a les 35 lvl. Krystal me trosku mrzi, chtel jsem vylepsit vice, pouze 31lvl, les 32 lvl. Mramorove ostrovy mam 2, a to…

• Kolik máte obchodních lodí ?

Ou2de - - Diskuze o hře

Stydim se za svych 200 lodi, z toho je 10 fenickych a 10 jako bonus za hrani. Bylo jich vice, ale spoluhraci co jsem pozval do hry se presunili na jiny svet a ja o lodky za ne prisel ale z dalsi vyplaty bude vsech 40 fenickych

• Hele, jako sorry ale nektere veci sice nejsou prodi pravidlum, ale jsou fakt svinstva Neco jako fer hra vam nerika? :16:

• Představení aliancí tak trochu jinak

Ou2de - - Diplomacie

Co utocne, obranne body, to je teprve rozdil prntscr.com/6ummdy Je jasne, ze MEZ se umi a bude branit

• Take pravda, mozna to je prave duvod proc tady nikdo nic nechce napsat :). Ale tak skoda . . . . tak se to vyprofiluje az casem :39:

• Ahojte, rad bych zde rozbehl vlakno, v nemz bych se dozvedel jaka je ktera aliance. Po slouceni si myslim, ze nejsem jediny kdo je tak trochu zmateny a vubec netusi, co od ktere aliance cekat. Rozhodne bych uvital trosku sirsi rozepsani historie aliance, z jakeho je sveta, jestli je to aliance poklidna, ci si rada zabojuje a podobne. Ze soucasnych vetsich alianci mi neco rika pouze DARTS, a samozrejme MEZ, ve ktere v soucasne dobe jsem. Kdybych mel osobne par slovy rict, co je MEZ zac, reknu mir…

• Nová pravidla

Ou2de - - Pomoc & Otázky ke hře

Prominte, necetl jsem celou diskuzi, po par prispevcich mi doslo, ze je to diskuze naprosto o nicem a myslet si, ze pravidlo strkani nam zakazuje drancovat slabsi hrace je totalni hloupost, a sorry to muze napadnout jen hlavu pomatenou. Samozrejme ze pravidlo strkani je naprosto o necem jinem, ma chranit slabsi pred vyhrozovanim a vykoristovanim, ale ne pred vydrancovanim. Samo sebou, ze ja jako temer 12 milionovy hrac nebudu drtit prka s 200k body, pokud si o to sam nerekne svym chovanim, vulga…

• Premena budovy nenastane ani pri normalnim presunu mesta, za ktery vysolis 200 ambro

• Zaseknuti v bitve

Ou2de - - Chyby & Stížnosti

Ahojte, mam tu jednu mensi chybicku a nevim, jak si s ni poradit. Popisu situaci - meli jsme u obrance okupaci, ja tam mel 1 kuchare, kolega mensi armadu. Byla nam vyvolana vzpoura, ja okamzite vyjel ze sveho mesta umistit vojaky do tohoto mesta, aby jsme okupaci udrzeli. Pripojil jsem se do 2 kola bitvy s 1 casti armady, obrance se ale stahnul. A ja se pripojil do jiz neprobihajici 3 kola s druhou casti armady. Bitva realne neprobiha, nad mestem vlaje vlajka okupace. Kdyz jsem zkusil stahnout s…

• Rozpouštění armády

Prozkoumej poradne rozpocet. Pak to mozna pochopis takhle to nema cenu ti vysvetlovat

• Rozpouštění armády

No, po rozpusteni armady jsi se zlatem v +, predtim rozhodne ne kdyz mas ted jen 2 zlataky Zadna chyba A hlavne se musis koukat na cislo uplne dole, to je teprve suma vsechn nakladu a vydaju ze kterych se dozvis jak na tom jsi

• Úprava pravidel hry

Ou2de - - Diskuze o hře

No, presne vim jak to myslis, i presto trvam na svem nazoru. Bohuzel, nejde jen o strkani. Dokazu si zive predstavit, jak mas kolegu na pracovnim jednani s sefama a jede na nej utok, no a lognes se za nej, nebo budes resektive moct se lognout, uklidit mu surky, a nebo poslat do boje jeho armadu(neobvinuji te, to ne, jen rikam ze toto je mozne). Musis to videt i z teto stranky ,, Prilezitost dela zlodeje. ´´ A zde prilezitost muze delat multaka. A GO ikdyz ma zcela jiste rozsahle moznosti co se t…

• Úprava pravidel hry

Ou2de - - Diskuze o hře

Vis kolik je magoru, kteri jsou schopni mit nekolik uctu, tvrdit ze to je bracha/segra/mamka/tatka a buh vi kdo jeste? Rozhodne by se mi nelibilo, kdyby 2 hraci z jedne domacnosti hrali spolu, kdo by mi zarucil ze si navzajem nehlidaji ucty atd? 1 ucet 1 hrac. Jinak to proste nejde Vidis, s GO se da domluvit a tobe byl BAN pri nahodnem styku odpusten, tak nevim o co ti jde

• 1 000 000 útočných

Ou2de - - Diskuze o hře

Gratulace, takovy numero :-O Proti lamam se bojuje moc dobre no, to ale nijak neshazuje tvuj vykon.

• nová budova na test serveru

Ou2de - - Diskuze o hře

Dalsi stavebni parcela, ach jo a jeste jde vyuzit i jinak. V dobach, kdy jsem zacinal, se u staveni muselo opravdu premyslet. Osobne uvazuji, ze postavim pouze jednu budovu(max 2, ve vzdalenejsim meste) a budu lode vysilat na delsi cesty z techto mest, a jinde si nove mistecko najde jine vyuziti, pravdepobodne chram po slouceni svetu

• magické číslo

Ou2de - - Diskuze o hře

Quote from badmaniak: “Myslím že je to nějakých 14,5 milionu bodů ve výzkumu, což se dá v pohodě zvládnout přes experimenty. ” No ono 25 lvl je asi 14,5 milionu vyzkumaku, ale pred tim 24 lvl stal 14 milionu, 23lvl stal 13,5 milionu atd atd. Takze kdyz to sectes, sumicka je to teda slusna. A na nic to rozhodne neni, uz pri 10 lvl armady a lodstva je to na udrzbe docela znat. Samozrejme, navratnost jsem nepocital a pocitat ani nebudu, ale kdyz postavim poradnou armadu a lodstvo, par desitek tisic…

• Anglicky text

Ahojte, mam zde parvni nedostatek. V lodenici je popis tendru anglicky. To stejne i v pomoci. Dalsi chyba je v pomoci, a to v sekci "Umeni valky", kde jsou popisy podsekci aglicky. Dale cela podsekce " Sea unit class " je anglicky. Zatim jsem toho vice nezaregistroval. Ou2de