Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Špehování

Ripper - - Pomoc & Otázky ke hře

No nevim, ale příjde mi, že jeden den ráno, tam ten obežník není a ten samý den večer tam je. Při smazání by to byo naopak, ne? A i tak bych řek, že smazání by se ve špehování nemělo projevit. Pak by jako ochrana stačilo všechny zprávy hned mazat.

• Diskuze o 0.7.0

Ripper - - Diskuze o hře

Quote from Echoman: “Rád bych se zeptal, jestli ty odvetné útoky barbarů probíhají kdykoliv nebo alespoň slušně počkají, až budu připojený? :51:” Na mě šli, když jsem byl offline.

• Chyby v Překladu ??

Ripper - - Chyby & Stížnosti

Kontroloval někdo překlad dnešnní aktualizace? např: Vyhraj námořní biitvu proti jinému hráči. Úroveň odměny 6:Titul: Odysseův kormydelník Možná tam budou další chyby. Další věc je, že je 704 úspěchů, ale: Úroveň 6 - Dosáhni 800. úrovně úspěchů

• armáda na barbary

Ripper - - Pomoc & Otázky ke hře

Nevim, přijde mi to přehnaný, teď jsem bojoval s barbarama na 13 úrovni. a zas tak velký ztráty jsem neměl a to jsem celkově měl míň jednotek. šel jsem proti 471 barbarům a měl jsem 60 lučištníků, 56 střelců, 150 šermířů, 120 hoplitů, 6 beranidel, 6 katapultů, 10 kuchařů a 2 doktory. Celkem jsem ztratil 36 šermířů a 16 hoplitů.

• Úprava pravidel hry

Ripper - - Diskuze o hře

Zdravím, vím že hrarji jen krátce a rekreačně, ale tohle pravidlo mohou porušovat lidi i nechtěně. Bydlím v domě co má asi 8 vchodů a v kažým je přes 40 bytů, většina jede přes stejného providera a lidi se navzájem neznají. Jak můžu vědět, že nehraju s někým ze stejného patra, vchodu,... Nevim, jestli útočím na souseda nebo na někoho na druhým konci republiky. ONE a SPOOAK řeší jejich spolupráci jakožto kolegů, kteří se občas potkají když hrají v práci, ale on o tom aspoň vědí a mohli by si dát …