Search Results

Search results 1-14 of 14.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Po nepovedeném sloučení světů, které ještě více urychlilo rušení hráčů nyní zakládáte svět. Mohu jen dodat, že je to jasné potvrzení domněnky, že autoři hry neví jak dál.

• Pro zábavu

cejkis - - Alpha

Myslel jsem, že mne bude EU strašit jen močkou v naftě, snížením počtů joulů při ohřevu v rychlovarné konvi a ejhle. Ona mne tady lama straší i na ikariamu zákony EU. Teď trochu vážněji. Uvědomuji si, že multišpíny mohou posléze sdílení ukončit a předat učet či jej přestat hrát jako se to stalo s několika zvěřejněnými účty. Přesně z tohoto důvodu uvádíme kopii zpráv ze špionáže, kde je datum i čas. Argument, že jsou to osobní údaje. To mne vážně pobavilo Doporučuji nastudovat lamě, co jsou to os…

• GO brání zveřejňovní multiúčtů získaných pomocí nástrojů hry. Jelikož nesouhlasíme se závěrem, že se jedná o interní data účtů, už jen pro fakt, že tyto informace lze špehovat, bude zde během pár dní umístěn odkaz na seznam. Tento seznam bude nadále rozšiřován. Závěr GO považujeme za důkaz podjatosti těchto správců, kteří na jiných světech hrají s lidmi, kteří je žádají o služby na serveru Alfa.

• Zveřejňování multiúčtů

cejkis - - Alpha

Po dlouhé době se k tomuto tématu ozvali GO Erwen a GO Beruska a žádají smazání informací z našeho aliančního webu. Vzhledem ke skomírání této hry, což přisuzuji zejména povolením multi, za které se v minulosti banovalo a dále zmigrováním servrů s výhodami jen pro příchozí, chápu snahu o udržení co nejvíce účtů ve hře. Doporučuji Vám se spíše snaži udržet hráče a nikoliv účty. Většinu zveřejněných účtů dotyční přetali používat a byly automaticky smazány. Mohu jen hádat, zda ke smazání přispělo i…

• Zveřejňování multiúčtů

cejkis - - Alpha

Hráč může zachytit v komunikaci sdílení IP. Což se povedlo a zveřejnil jsem to zde. Důvod proč bylo vymazáno je blábol. Inu, když to nejde zde, bude KU zveřejňovat sdílení účtů zachycené v komunikacích na profilu KU ve hře. A až to nevrlý admin smaže i tam, zveřejním to na externím webu Berte to od mne jako nastavení zrcadla poté, co jste tuto hru totálně zprznili. Umožnili jste jen někomu vybrat si ostrovy s kolosy a kovárnami. Zatímco ostatní zakládali města často v době, kdy ani zázraky neexi…

• Zveřejňování multiúčtů

cejkis - - Alpha

Autoři hry řešili problém se sloučením a vytvořili pravidla, která v základu věci znamenají hrajte s více účty, ale nezneužívejte je mezi sebou. O tom je uvedené pravidlo. Aktuální stav českého ikariamu je takový, že administrátoři naprosto kašlou na multiúčty, které jsou používány v boji. Účet 1 jede lodě, když dobojuje, zadá stavbu jednotek, přihlásí se s učtem 2 zabojuje si, pak 3, 4, a tak to jde stále dokola. Další způsob, klikání pirátů a svážení. Další způsob vytoření přenosného města v u…

• EDIT

cejkis - - Alpha

EDIT

• EDIT

cejkis - - Alpha

EDIT

• Zveřejňování multiúčtů

cejkis - - Alpha

Aliance KU zde v tomto vláknu začne zveřejňovat multiúčty. Není to tak dávno, co se tu dávaly několikaleté bany za více účtů. Nyní je Ikariam zprasen tímto nešvarem.

• To není kompenzace. Budu tady dohánět něco, co nově příchozí již dávno mají a čekat až mi to GF zruší. Dovol, aby se takové myšlence opravdu zasmál. Na to z vysoka se....... Nejlepší bude vykašlat se na tuto hru. Nestojí již za to.

• Opět se vrátím ke slučování, které znevýhodnilo původní hráče serverů. Nově příchozí si měli možnost rozmístit města na ostrovy s kovárnami. Zatímco původní hráči serverů mají založená města často ještě v době, kdy žádné zázraky neexistovaly. Vzhledem k faktu, že kovárna dává 20% škod navíc a 20% méně ztrát, lze elementárním myšlením dospět k závěru, že bez kováren již nejde válčit. Tímto jste znevýhodnili původní hráče. Dále nově příchozí využili možnost kombinace multiúčtů a přemisťování měst.…

• Nepsal jsem o režimu zrušení města, které je okupováno. Psal jsem o zrušení města, které je v boji.

• Vážení, rád bych se zeptal, proč jde zrušit město během boje a proč se útočníkovi na základě zrušení města na mnoho hodit rozprchnou jednotky. V podstatě jste tímto vyrobili možnost dalšího způsobu boje. Útočník postaví malé město, vydracuje okolí a když na něj zaútočíte, tak zmizí a Vaše jednotky se z boje rozprchnou. Rovnou může přijet další.... a tak pořád dokola. Po sloučení, kde jste zvýhodnili nově příchozí a umožnili jim vybrat si zázraky a zbylá místa na ostrovech zaplnit svými multiúčty…

• Ahoj, u některých surovin se mi nenačítají hodnoty ačkoliv těžbu mám na maximum. Je možné, že se připisují jednou za x hodin nebo je to chyba ? Předem díky za odpověď. cejkis