Search Results

Search results 1-20 of 77.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Piráti

Madlik - - Alpha

Kaddy už prý nějaký pátek nehraje , tak než nám to forum sloučí , pokud to nebude vadit , šoupnu sem po letech tabulku , ať si , chce-li někdo , udělá srovnání , co vše se změnilo či zůstalo stejné . Umístění 1-50 v hodnocení Pirátské body - 03.02.2019 * 1 * Kapitán pirátů wolfstain wolfstain * BO-M * 1,440,762 * * 2 * Lone wolf * -G- * 1,271,170 * * 3 * Lovec bodů jezdec66 * NON * 1,076,666 * * 4 * Dana666 * SWEET * 922,043 * * 5 * Plachetník alda * NON * 693,053 * * 6 * Bubla * -G- * 643,455 *…

• Mám splněno úspěchy Až budu mít chvilku zkusím založit účet a mrknout na to znovu . Quote from Masinaka: “Ten úspěch splnit už nemůžeš, jde o původní barbary, kteří byli odstraněni už před lety a místo nich byli přidáni barbaři noví. Jestli si správně pamatuju, tak původní barbaři měli vesnici pouze u tvého hlavního města, měla 15 úrovní a po poražení zcela zmizela. ” OK , tak už nemusím zkoušet .

• Ahoj Merrine , zaútoč ty na ně

• Quote from waitro: “Tady máš odpověď od badidola: Quote: “Because it's nobody's business who is banned for what reason That solely concerns us and the banned person. ” ” (velmi) Volně přeloženo : Nikomu do toho nic není , je to záležitost zabanovaného hráče. Jinak už to pár let je co "pranýř" zmizel ... Verze 0.6.10 - diskuse

• Nezmizel úplně nebo nenahodil dovču?

• Spojení armád

Madlik - - Diskuze o hře

Dobrá tedy Budeš si holt muset Tomere vybrat odpověď dle toho co si ty představuješ pod pojmem "spojení armád" .

• Úmyslné dotování protivníka

Madlik - - Diskuze o hře

Zdenecku , tak ten můj citát odcituj celý a dojde ti to

• Spojení armád

Madlik - - Diskuze o hře

Ano lze , ta armáda co dorazí k soupeři jako první začne boj , ale hned v dalším kole se připojí i ta druhá .

• Úmyslné dotování protivníka

Madlik - - Diskuze o hře

3. Strkání Není povoleno získávat výhody ve hře na úkor slabšího hráče. Za slabšího hráče se považuje každý, kdo je v celkovém hodnocení postavený níže než viník. ................................................................................................................................................................... Poznámky: - Hráči, kteří odpoví na vydíraní výše umístěných hráčů posláním surovin musí být nahlášeni Game Operátorovi. - Pokud neočekávaně obdržíte suroviny od níže umístěn…

• STG vs.-G- _ vyhlášení války

Madlik - - Války

aha též krásný večer

Madlik - - Války

Ááááá ještě za hrubky jsem se zapomněl omluvit už jsem si myslel , že se to u mě bere tak nějak automaticky Jinak souhlasím , při domluvě a boji 1 na 1 je válka v rukavičkám smysluplné vylepšení , ale to jsem říkal už v prvním příspěvku .

Madlik - - Války

No už se mi po pravdě moc nechtělo v této debatě pokračovat , myslím , že to co jsem chtěl říci o VÁLCE V RUKAVIČKÁCH a jejích statistikách jsem již řekl . Ale žádáš po mě ještě nějaké dovysvětlení , tak se o to pokusím . 1) Quote: “ nechápu jak myslíš to že systém nezapočítává ostatní aliance a hráče? o to právě jde , že to počítá pouze a jen naši ali a gildu a ne další aliance ” - teoretický příklad : ( netvrdím že to tak je nebo bylo , jen se snažím vysvětlit , proč vámi zveřejněná čísla nebe…

Madlik - - Války

Zdravím sire , no právě proto , že to nezapočítává i ostatní proměnné (aliance , hráče) jsem si dovolil tvrdit , že na těchto číslech nezáleží , není-li to souboj 1 na 1. Myslím si ( že sem případy z reálu patří ) , pokud Ikariam nějakým způsobem virtuálně supluje válčení , je možné na toto aplikovat i příklady z reálného válčení ( svým způsobem ) , ale zde jsem toto uvedl jen jako příklad , že lepší statistika nemusí znamenat automaticky výhru . No a nakonec ještě to , že nemám nijak chuť určov…

Madlik - - Války

Teda né že by mi do vašich válek něco bylo pánové , ale čísla jsou jen čísla , vítěze z nich opravdu nevyčtete Doložím své tvrzení menším příkladem ... II.punská válka , Hanibal versus Řím , spočtete-li statistiku bitev , vyjde Vám jako jednoznačný vítěz Kartágo , hlavně díky Hanibalovi . A kdo válku vyhrál doopravdy asi víte Válka v rukavičkách má smysl při souboji 1 na 1 , jestli se tam do toho míchá více ali , tak jsou statistiky k ničemu

• Jde spíše než o "bohatství" o to , zda máš vyzkoumáno v mořeplavectví 6. výzkum "expanze" EXPANZE : Umožňuje: stavbu paláců, zakládání kolonií, zámořský obchod

• pokud jsem se nepřekouknul , tak : rezidence 10lvl = cca 57k bodů rezidence 8lvl = cca 14k bodů ...myslím že bodů se připsalo dost , na ticket rovněž zodpovězeno .

• Nabízení drog

Madlik - - Chyby & Stížnosti

Zato mě už to moc nebaví , ani po ránu , ani v poledne . Do FAQ jsem se pustil abych pomohl HLAVNĚ začínajícím hráčům a ukončil debaty nad změnami pravidel , a to jak to Waitro zpracoval do spoilerů se mi líbí a je to přehlednější . Jinej názor si na to samozřejmě měj , šiř si ho jak chceš a dál si štěkej jak zuřivej psík na procházející stádo slonů , protože tohle už dávno není o konstruktivní kritice , to je jen hledání sebemenší záminky k tomu napadnout něco co někdo z nás udělá .

• Nabízení drog

No asi takhle . 1. ano nemáš tam debatovat , máš otázku ( v tomto konkrétním případu na vytečkovávání ) polož ji tam a bude-li to v mích silách tak odpovím . 2. ano , máš to hezky zpracováno pro potřeby aliance , líbí se mi to . ... rovněž se mi však líbí Waitrova verze , kdy krásně vidíš otázky a rozklikneš si jen odpověď co tě zajímá .

• Nabízení drog

Quote: “Mrzí mě že jsem pořád nedostla odpověď jak je to s tím vyhvězdiučkováním vulgarismů Hříšnice” Pokud je to na nás , tak : Já ( a nejen já ) se vážně nemůžu probírat tunami ( no dobře zas tolik toho není , ale stejně ) textů a hledat kdo kde položil mezi hromadou jiných vět nějakou otázku žádající si odpověď . Proto byla založena debata , kam případné otázky směřovat : NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY K NOVÝM PRAVIDLŮM a i místo , kde si odpovědi , bude-li uzáno za vhodno , zpětně přehledně dohle…

• Mě po přechodu na jiný svět všechny hodnosti zůstali a nic sem dělat nemusel . Jelikož nikdo jiný tento problém nehlásí ( pokud vím ) tak bych viděl problém jinde než při nahrání nové verze na servery . Pokud se Vám to zase smaže při přechodu na novou verzi , hlásil bych to offiko přes ticket .