Search Results

Search results 1-20 of 68.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Poté co opět upadnou do neaktivity, budou ze hry odstraněni po dalších 30 dnech.

• Díky za odpověď.

• Je znám celkový český rekord v útočných bodech, případně někde dohledatelný?

• Přesun města

The conclave - - Pomoc & Otázky ke hře

Říká někdo, kdo dělá to samé. A o tom velice pochybuji.

• Zdravím tě, ano města se ti přesunou na stejné souřadnice jako máš na nynějším světě. Pokud daný ostrov bude plný, budeš umístěn co nejblíž původním souřadnicím. Každý nově příchozí hráč získává navíc automaticky jeden volný přesun každého města zdarma. Máš měst 12 můžeš každé město po sloučení na novém světě jednou libovolně zdarma přesunout nebo 12x přesunout jen jedno stejné město. To je už na tobě. Veškeré suroviny, které si kdy daroval do dolů budeš mít opět dispozici a můžeš je darovat zno…

• Však jsem taky reagoval na morrismia a ne tvou zprávu. Navíc jsem víceméně napsal to co ty a ještě ocenil Gj a Tým.

• Quote from morrismia: “Každý normální ty pravidla pochopí, píšou tady jen ti, kteří mají potřebují najít skulinku, aby si nadále mohli klikat. Za mně dobrá práce Ještě by bylo fajn se podívat na to, jak fungují multi s šetřením zlata, produkcí armády a schovávání armády. Protože když se najdou takoví hráči a začnou bojovat proti těm, kteří to nevyužívají jsou neporazitelní. - Zničí mi přes noc armádu, nevadí za 2 hodiny mám novou z multi - mají přesilu v bitvě, nevadí za chvilku koupím 1 000 pb …

• tet, na horu, pokut

• Já mluvím o tobě, takže to opravdu nechat můžeme.

• Pokrytectví a schizofrenie.

• Gramatika je snad základ.

• Ach on ignor nefunguje jako kdysi a musím ty bláboly ochořelého mozku číst i nadále? To je škoda. Slova mi nedošla, jen je zbytečné s nimi plýtvat kvůli individuu jako si ty. Jen dál bojuj se svou schizofrenií. Všichni jsme na to zvědaví. A pokut sis nevšiml nedává smysl. Nejsi moc zajímavý típek taky ne. Lidským jazykem, prosím.

• To bude nápor

Bych naopak banoval ty hráče, kteří si neumí projít fórum nebo o věcech nepřemýšlí. Za každé zneužití nahlášení v případě vojenského útoku, protože jak už tady bylo řečeno, pravidlo se týká pirátů.

• Netrpíš nějakou duševní poruchou? Každá věta vypadá jako kdyby ji psali 3 lidé najednou a téměř nedávají smysl. Přečetl jsem 6 vět, dál nemíním ztrácet čas. Jednak se z toho nedá pochopit o čem vlastně píšeš ani proč to vlastně píšeš. Ty přijdeš s argumentem, že lidi na Sigmě mají velké účty a když ti řeknu, že ty sám máš 2 velké, jenom si neschopný, tak první co odpovíš, že závidím? Je ti pět nebo zrovna převládla ta mentálně více slabší část? Čas ignoru nadešel.

• Opět -_-

Vágní ve smyslu neurčitý a nejednoznačný. Kdybych chtěl říct to, co mi podsouváš, přímo píši laxní a lhostejný. Neměl jsem tušení, že pravidlo, které GF zavede se nemusí ve hře nijak promítnout a vše záleží na jednotlivých zemích. Docela alarmující zjištění. Nicméně oceňuji, že u nás tak bylo učiněno. A tím líp, že všechny reporty budou kontrolovány přímo tebou a ne jednotlivými Go. Nezávidím ti to obrovské množství práce, která přibude. Snad to povede ke konci pirátského běsu, který panuje na v…

• Skutečně ochořel mozek jak vidím. Mám docela široké povědomí o dění a největších tlučhubech na jednotlivých světech a vidím, že vykládáš nesmysly. S Delinem jste dovedli ke konci a rozkladu IMP a on odtáhl ze Sigmy jako zpráskaný pes, zatímco ty ses krčil v koutku a doufal, že budeš mít klid. Teď v jiné alianci, která tě nezná a neví prozatím co si za hráče, si opět vstal z hrobu a sebejistě pliveš nesmysly do světa. Navíc pokrytecky mektáš o cti a důstojnosti a hlavně o pravdě. Ty, který ani ne…

• To je zase hysterie. Všichni jsme věděli, že tohle pravidlo bude implementováno do hry už před několika měsíci. Zmínka o chystané změně tudy proběhla po novém roce. Česky typicky vágní pojetí na tom nic nemění. Pokud chcete výklad, tak můžete navštívit anglické fórum, kde se tyto změny již řešily a z jejich Ikariam týmu by si ten český měl vzít příklad. Pravidlo cílí na mrtvé sběrné účty, které slouží jen ke klikání pirátských bodů. Jednoduše platí pravidlo strkání v tomto případě. Nevím proč do…

• Opět -_-

To je zase hysterie. Všichni jsme věděli, že tohle pravidlo bude implementováno do hry už před několika měsíci. Zmínka o chystané změně tudy proběhla po novém roce. Česky typicky vágní pojetí na tom nic nemění. Pokud chcete výklad, tak můžete navštívit anglické fórum, kde se tyto změny již řešily a z jejich Ikariam týmu by si ten český měl vzít příklad. Pravidlo cílí na mrtvé sběrné účty, které slouží jen ke klikání pirátských bodů. Jednoduše platí pravidlo strkání v tomto případě. Nevím proč do…

• Quote from martikus: “Neit, krásny příběh. Bravo ty to u lžeš jste skvělá a férová aliance. Bravo. Ale zkus tam hodit i tu realitu. Jinak dobrý příběh. ” Takové slinty. Ochořel mozek?

• -EQB- vs. -CoH-

The conclave - - Války

Quote from jarda1994: “libi se mi ze nekteri hraci jako napr. prava lama to neunaseji clip2net.com/s/3LMUkZO ”