Search Results

Search results 1-20 of 69.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• [A o A] vs. [NOMEe] a [BO-M]

Stařec z hor - - Války

Jediné co lze k tvému komentáři zkonstatovat je, že tímto slovním průjmem jsi vyčerpal veškerý svůj potenciál, co se týče myšlenky (která však nemá ani jeden atribut něčeho, co by bylo možné udržet alespoň 2 vteřiny po přečtení), či slovní zásoby a již nemá cenu se tebou vůbec zabývat.

• Verze 0.7.3. - Diskuse

Stařec z hor - - Diskuze o hře

ShadowMaster On to taky někdo musel do toho slovenského jazyka přeložit, nebo že by GF? Ale jinak jsi frajer, že se snažíš jiné ztrapnit vlastní trapností.

• Zveřejňování multiúčtů

Stařec z hor - - Alpha

re: ShadowMaster Na základě obecných hodnot,jako je presumpce neviny a křivé obvinění. To jako myslíš vážně? Porušení obecných hodnot? a křivé obvinění? Pokud vím tak presumpce neviny platí pro obě strany. Cucin, neporušil nic, co by toto fórum zakazovalo. Křivé obvinění, pak navazuje na tu tvoji presumpci neviny. TY jsi prokázal, že byl někdo křivě obviněn. Když máš bordel ve výkladu práva je tvoje věc, ale když zde veřejně vystupuješ jako ten co by mněl dohlížet a píšeš tu takovéto hlouposti, …

Stařec z hor - - Války

re:KoRis Ano, naším rozhodnutím bylo, aby jste nás napadli Naše bylo rozhodnutí, že napadnete kadyho v šesti lidech [/ironie] Naším skutečně jediným rozhodnutím bylo, že se budeme bránit. Máme nést následky toho, že se bráníme!? Ano Vašim rozhodnutím bylo nám vyhlásit válku. Jako diplomat si zde selhal a následky? Jako, že vyhlásíte válku, bez následků? hmmm... Ne, Vy jste se jen vlastně přidali k alianci, která nám vyhlásila válku. Ani tu odvahu nám ji vyhlásit jako první jste neměli. Vaše vede…

• Zveřejňování multiúčtů

Stařec z hor - - Alpha

Je konečně možné se dozvědět, na základě, kerého ustanovení pravidel tohoto fóra, popřídě s návazností na pravidla hry, jsi editoval cejkise v počátcích tohoto vlákna?

Stařec z hor - - Války

re KoRis. Tak už jen pro tento tvůj komentář a to co jsi poslal našemu vedení za návrh, bych s vaší aliancí nikdy, a to říkám nikdy, neuzavřel mír. Jste banda pokrytců, která nezvládá důsledky vlastního rozhodnutí.

• Zveřejňování multiúčtů

Stařec z hor - - Alpha

Quote from ShadowMaster: “1. Multiúčty” Quote from ShadowMaster: “Na jednom světě je povoleno spravovat a vlastnit více než jeden účet. Musí však ve hře dojít k jejich označení pomocí speciální funkce. Přímá interakce mezi těmito multiúčty není povolena. Obcházení těchto pravidel pomocí dalších hráčů není povoleno.” Quote from ShadowMaster: “Takže laskavě údaje o cizích herních účtech zde neuváděj.” Quote from ShadowMaster: “Příspěvky editovány z důvodu uvedení informací o účtu jiného hráče (jmé…

• Zveřejňování multiúčtů

Stařec z hor - - Alpha

Quote from ShadowMaster: “Příspěvky editovány z důvodu uvedení informací o účtu jiného hráče (jméno,IP,atd) Navíc nevím proč je to ve vlákně "války" - Přesunuto.” Tak by mně zajímalo, ze kterého ustanovení v pravidlech si čerpal. Pokud to není tajné.

• Zveřejňování multiúčtů

Stařec z hor - - Alpha

Koris, ono nejde o flustraci, protože i dříve se šlo instalovat do jiné aliance, nebo mít i více účtů (rodinný klan), stačilo jen nahlásit stejnou IP (dnes místo hlášení, kliknu), jde ale o něco jiného. Pokud od počátku hry někdy v roce 2008 do sloučení, se razilo pravidlo „všem stejné možnosti, všichni jsou si rovni“, je v současné době toto pravidlo historickou vzpomínkou a nejhorší na tom je, že ti dokonce úpravy této hry ukazují, jak jsi bezmocný. Pamatuji na světě Iota, nebo Epsilon, kdy js…

• Zveřejňování multiúčtů

Stařec z hor - - Alpha

S čejkisem naprosto souhlasím a nemyslím, že by nevěděl o pravidlech a sdílení. To si myslí asi jen místní znalci. Možná, snad, by bylo dobré kritizujícím ignorantům, vysvětlit jaký byl záměr, ale na druhou stranu, stejně by si zdejší experti mleli svou. Ačkoliv nevím přesný smysl založení tohoto vlákna, sám a jen za sebe mohu říci, že mne irituje skutečnost a určitě nejen mně, že máme v alianci bezpáteřné hajzlíky, co mají nasdílený účet třeba u dalších 5ti aliancí a nikdo s tím nic nenadělá. A…

• Božská fontána ambrózie

Hezká fontána, která vzhledově vytunila má města. Jsem zvědav, kdy dojde k tomu, že při přihlášení do hry na nás vybafne: Okamžité přihlášení 5 ambrózií, nebo zdarma za 3h23m05s…… Škoda, že krom zisku (o který jde především) se nesnaží i hru opět uvést do hratelné podoby.

• Férovost

No, s tebou nemá ani cenu souhlasit, protože Ty si ze všeho vezmeš jen to co potřebuješ, jen aby jsi udržel tu svou standartu. Ale přesto ti děkuji za upozornění, že ikaforům není diskuzní web o hře, ale vlastně takový český ticket pro GO. PS: pokud si dobře pamatuji, tak se tu podalo velmi mnoho nápadů jak hru zlepšit.......poslední byl od Lokuta a je pouze otázkou, zda se realizoval jeho nápad, nebo stejný od někoho jiného.

• Férovost

Příměr se Škodovkou se nějak nepovedl (kam by jsi sní jel, než do servisu, kde opravují škodovky....Mercedes asi nepřichází v úvahu ), ale jinak s Edem co tu napsal souhlasím až po tu část, že je to naše volba, když hrajeme a utrácíme prachy za ambrozie. Mimo jiné, hodně lidí odchází jen a jen proto, že hra ztrácí své kouzlo ze svého počátku, ale je taktéž pravdou, že svět pana tau, počátek nezažil. Ta část, se kterou Ede nesouhlasím je ta s právem názoru (nebo remcání, jak kdo chce), protože v …

Stařec z hor - - Války

Námořní bitva poblíž XXYY - Kolo 755 / 755 (03.02.2016 14:51:01) město plné a porozumění

• beruško díky

Stařec z hor - - Války

Tak to vypadá, že byl problém zažehnán a jede se dál

• Tak opět hlásím, že mi ve hře krom zpráv nejde vůbec nic. Krom našich nářků, existuje reálné vysvětlení, nebo tým tápe jako hráči, krom asejeva.

• á, tak tady je to. Přidávám svou maličkost, neb mám stejný problém.

Stařec z hor - - Války

a já, že jsem se rozepsal Diplomacie: v současné době si AoA a NOMEe vyměňují diplomaticky střelivo Asi nemá cenu tady rozebírat kdo, nebo kdo má pravdu. Ve finále je to jedno, když řinčí zbraně. Je tady toho hodně napsáno s čím by se dalo souhlasit a to na obou stranách. Mně by však zajímalo, když trošku odbočím od vzájemného sebeobviňování , jestlipak má i druhá strana, tedy AoA, nebo kdokoliv jiný, válečný účastník problém s hrou po nahrání nové verze tak, jako já. Protože mně se zdá, že nic …

Stařec z hor - - Války

Kontext a nadsázka. Sakra to mně nenapadlo. No to se nedá nic dělat. Jako chlap to musím přijmout. KoRis, chlapče se ti omlouvám, že jsem tvou vtipnou reakci na text Telumi „vůdce náš, slunce naše jasné “ text…….. „ps: k vyhlášení války.... a to je jako k čemu, ony ty chytré hlavy z NDR už zase zavedly "bušení"???“ vytrhl z kontextu. Omlouvám se tedy tobě a tvému komickému vystoupení, že jsem jej zcela špatně nepochopil. Stranger: jsem rád, že jsi mně na TO, takto veřejně upozornil a dal mi možn…