Search Results

Search results 1-4 of 4.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• chyba ve hře

sranky7 - - Chyby & Stížnosti

Ahoj. Nepřičetli se mi peníze za odprodané lodě. screenshots.firefox.com/6sWF35…-cz.ikariam.gameforge.com i.imgur.com/EzVODmk.png

• Dodatek pravidel hry

sranky7 - - Pomoc & Otázky ke hře

HOY. je opravdu tak těžké označit klikací účet nebo mu dát BAN? Psalo se tady že to bude bráno podle nějakých kritérijí. ( neroste, kliká piráty, neumisťuje se v konečném vyhodnocení...) atd. myslím že stačí si projít rozdíly v bodech za měsíc a vyřadila by se půlka klikačů. (můj názor) Beruška tady psala: "Obecně platí, že útok účtu s větším skóre na účet s nižším skóre není zakázán". Dočik psal: i když logicky v pirátech nejde o velikost účtu (bodovou) je účet s nižším skore celkových bodů vžd…

• Dodatek pravidel hry

HOY. 1. Když GA vidí nebo dokáže ověřit nějakým způsobem hráče jestli je nebo neni "klikací" účet, nebylo by jednodušší jej nějak označit a prostě každý bude vědět že na něj nesmí ? 2. Klikací účet bude vybírat další klikače pak si hodí kolonku ke mě a bude mě vybírat. Jak se mám bránit ? 3. Pravidlo strkání je taky jasné. Když klikači navezu surky za naklikané body je to v pořádku ? Jako něco za něco stejně jak to platí ve hře ? Když už říkáte že je to stejné pravidlo jako strkání. 4. Vidím ve …

• Dodatek pravidel hry

HOY. Já myslel že piráti byli zavedeni na ochranu menších účtů před drancováním silnějšími účty a aby se světy mohli trochu rozvinout, rozrůst a menší hráči měli víc času na to aby se vypracovali a vylepšili si své účty. Vypadá to že světy se začnou opět pořádně redukovat. Po zavedení pirátů se každý hráč někam zařadil. Buď to klikal nebo byl lídr který jezdil na nejsilnější. Pak bylo domluveno mezi aliancema že se nebudou vybírat třeba týden před vyúčováním. Následovala redukce odměn která odra…