Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Shop

tomit - - Chyby & Stížnosti

Zjistíš to i úplně dole v okně u všech poradců

• Verze 0.6.10 - diskuse

tomit - - Diskuze o hře

Hm, tak to mám smůlu, na všech serverech bych byl na 1. místě

• Zhodnocení sloučení

tomit - - Diskuze o hře

Hodně hráčů se sloučení bálo, spousta na něj čekalo, někdo byl přesvědčen, že to bude konec hry a pro některé to byla záchrana. Jak jste dopadli vy, pochlubte se? Já začnu. Nick: TomitiusIII Sloučení: Delta->Alpha Pozice v celkovém hodnocení: 1.místo -> 1.místo - spokojenost Umístění měst: Jsem pouze o 3-y souřadnice vedle od původních souřadnic na Deltě (téměř ve středu mapy) a všechny města mám opět na jednom mramorovém ostrově, navíc se zázrakem Delfína, o který jsem si vždy stál. Využil jsem…

• Celkové skóre po sloučení

tomit - - Diskuze o hře

Delta => Alpha 1. => 1.

• level skladu

tomit - - Pomoc & Otázky ke hře

Pošli špehy do města a podívej se na budovy. Když na sklad najedeš myší prozradí ti jak je veliký.

• vánoční bonus

tomit - - Diskuze o hře

Nechme hlavy vychladnout a vraťme se k tématu vlákna tedy k vánočnímu bonusu, pro tento týden platí: Sleva na prémium Koupit suroviny: -20 % Herní bonus Produkce stavebního materiálu: +30 %

• tabulka denniho bonusu

tomit - - Chyby & Stížnosti

Potvrzuji, že nemožnost posouvat okna, nejen denního bonusu, ale i okna poradců přišla s upgradem na IE11. Ráno se musím přihlásit v chromu, zavřít okno denního bonusu a pak pokračovat v IE11. Jistě se najde spousta šťouralů, proč nezůstanu u chromu, prostě proto!