Search Results

Search results 1-20 of 91.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• War server speciál

mmaier - - Diskuze o hře

Quote from NetYosS: “ Sestavíme CZ/SK alianci a nandáme jim to! a na jaký se chystáte? ” To asi neklapne, minule se to tam pohádalo, rozklížilo, každý chtěl být šéf, rozpadli se na 4 aliance, a tak se pár lidí rozhodlo jít do nějaké mezinárodní aliance a tam se jim líbilo, a budou nejspíš hrát tam. My máme stupidní myšlení a nikde a nikdy se na ničem nedomluvíme, bohužel. Je to hezký mít národní alianci, ale nereálné pokud si Čech nebo Slovák . Jinak hrálo se na anglickém waru myslím.

• Odznak

mmaier - - Pomoc & Otázky ke hře

Na war servrech. Otvírají se minimálně jednou za rok.

• Přesně tak to je, nejde obchodovat ani nic jiného s žádným multi pokud si v kontaktu s jedním z účtů. A to je nejen boj, obchodování, ale i piráti nebo rozptýlené jednotky po kolosu a podobně. Martin.

• Stránka GF

Dík, moc, tak musím vydržet. Ale je to opruz, na 250 her se hlásit ručně to nejde .

• Stránka GF

Přihlašuje se někdo přes stránku GF? Od včera mi to nejde jako dřív, hází mě to na jinou GF stránku a nejde tam nic najít.

• Božská fontána ambrózie

mmaier - - Diskuze o hře

Já mám fontánu aktivovanou asi 3 měsíce a jsem spokojen. Při akci 10% zpět jsem předplatil další rok a pohoda. Ambra se jen sypou za pár drobných.

• Filmové divadlo

mmaier - - Diskuze o hře

Haku, ono tam je i 150 přízně, a jdou pustit všechny 3 věci. Takže trochu vína a dřeva a snáž premko na jeden den nebo těžba dřeva ve všech městech o 10% na 24 hodin. V součtu mi to přijde dobrý i na Alfě kde mám 22 mega ůčet. Martin.

• Filmové divadlo

mmaier - - Diskuze o hře

Pro mě dobrý. Nic to nestojí a výhoda se hodí. To video na Ogame je super, ale pokud to někoho naláká na hru bude zklamaný. No a opět matulajs Svojí inteligencí nás tu oblažuje již od svých 13 let, a je třeba dodat, že inteligence je konstantní, což pokud se jedná o nemoc, je ta dobrá zpráva. Opět se snaží zviditelnit za každou cenu, a opět mu to nejde. Kecy o promítačce :47: . Kamený kvádr na kterém hoří v misce olej a vydává světlo do dřevěné bedýnky. Opravdu super promítačka, nepatřící do ant…

• Nechci do toho moc kecat, ale 9 a víc skladů šlo stavět někdy v pravěku IKA. Já začínal koncem roku 2011 a to už šli maximálně 4 sklady. Tak nešiř bludy. KD nejsou žádný oříšek, na Alfě je naplníš hned. Martin.

• Tak na Alfě mezi velkými se neboj, horší jsou ti malí, nebo věčný začátečníci. Jinak já tam hraju, tak napiš souřadky do soukromé zprávy. Pak uvidíme co kde, jestli se vyplatí poslat ti suroviny, nebo podporu. Martin.

• Nová hrozba se blíží

mmaier - - Diskuze o hře

Já jsem spokojenej jak to je, nebo mi můžou vyplatit zpět ambra co na účtech jsou. Pokud to je pro někoho nepřekonatelný problém, může jít klidně reprezentovat Kuvajt ve hře kuličky . Pravidla jsou jako před tím, pro všechny stejná, tam se nic nezměnilo.

• Druhá vlna slučování

mmaier - - Diskuze o hře

Tak já se zbavím jednoho účtu a pohoda. Pokud bude sloučení Alpha a Beta, tam se vejdu. Jen mi potom uchází, proč se zase slučuje už sloučený. A hlavně když se během půl roku otevřeli nové 2 světy. Tam snad slučovat nebudou .

• Zveřejňování multiúčtů

mmaier - - Alpha

Myslím, že tady jde o něco jiného. Jde o to, že hráč s více účty naleze do různých ali a dělá rozbroje. Napadá spřátelené ali, porušuje dohody v pirátech a podobně. A než se objasní, kdo a za jakým účelem to dělal, jsou v sobě 4 aliance. Pak už je někdy nemožné to zastavit, protože spousta lidí si lecos provede, lecos napíše a vztahy co se budovali roky, jsou za pár hodin fuč. Martin.

• Férovost

mmaier - - Diskuze o hře

Ne, a máš za něj i bonusové lodě. Není to interakce, takže můžete být přátelé :7:

mmaier - - Diskuze o hře

A stáhnul jsi si aktualizaci na apku? Jestli to nevypustili na 2x. Já už si zvyknul, že polovina věcí v apce nejde. Ale ohlásit aktualizaci na fontánu co má vydělat prachy, a pak jí tam dát, jen s malinkou chybičkou že nefunguje, to je velká odvaha . No co, tak až budeš chtít poslat špehy, koukneš i do fontány. Je to na tabletu v prohlížeči pomalejší, ale jde to.

mmaier - - Diskuze o hře

Quote from Lokutus: “Ty sis ji aktivoval?Jednou za den si vzít ambrozky to by se dalo zvládnout, ale určitě to nebude,že si vyděláš 1200 ambrozií na další rok a k tomu ti ještě zbude 600 ambrozií k dobru, za další rok, to už by si měl 2*600 ambrozií, to GF nebude tak štědrá...” Ale právě je tak štědrá, škoda že si to nepochopil. A akce vrácení ambro 10% ti to ještě navýší, pro mě super. Jedině, že by to v polovině roku zrušili.

mmaier - - Diskuze o hře

Celkem dobrá věc, když počkáš na akci 10% ambro zpět, tak se dá z toho za 1200 ambro vytáhnout cca 1900-2000 ambrozií. 800 ambro zdarma každý rok. Těch 1200 tam točíš donekonečna . No a pokud ambra nemáš a koupíš v akci 20-80%, tak za pár stovek hodně muziky. Za mě dobrý.

• Domluvit se s tím kdo tě okupuje, postavit malou armu a lodě a dát mu kolos. Doba okupace je neomezená.

• Férovost

mmaier - - Diskuze o hře

Milý Begi, zkus si to ještě jednou přečíst. Tady byla řeč o platícím hráči na světě Tau. Prosím napiš, jak ta hra vypadala jinak . Myšleno v průběhu světa Tau. Pro méně informované, až retardované, se jedná o poslední otevřený svět, už podle nových pravidel se sdílením. Stejně tak i s pirátama a přesunama měst za ambra. Proto sedí přesně co napsal Ed Deline. :4: :7: :64:

• Férovost

mmaier - - Diskuze o hře

Ke dvěma plačícím se přidal další. Většina nikoho pryč neposílá, ale může začít hrát stejně. Pokud to pravidla tak upravila, je to nová herní strategie a né podvod. Spoustě dalších platících se to líbí, třeba mě. Vše jsem napsal už dříve. Co se týká apky, tak není dokonalá, ale pokud byla věc položená tak, že bude beta verze nebo nic, jsem rád za betu. Asi tak. Martin.