Search Results

Search results 1-5 of 5.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Myslím si, že pravidla multi účtů atd jsou jasná a vedení se k nim vyjádřilo několikrát a jak tady už někdo poznamenal, tak podněty pro změnu se řeší velmi dlouho, takže jakákoliv další diskuze na toto téma je bezpředmětná.. 10 účtů na jedné IP, systém pirátů je taky jasný, takže... Co se týče tebe Mindráku z hor, jak už jsem několikrát avizoval, min; před 3 roky... Máš evidentně nějaký psychický blok, který tě nutí v jednom kuse prezentovat TY své zvrácené názory, které mají za úkol pouze někoh…

• No, tak u nás mají borci taky multi a klikají si body. Dokonce mi jeden hráč navrhoval, abych si založil další účty a klikal pro něj. Je to naprosto běžný jev a nikdo s tím nic neudělá. Nevím do jaké míry GO zneužívají své možnosti, ale pravdou je, že já seděl vedle kamaráda, který je GO a vím přesně jak GO funguje a co všechno může/nemůže. Co se týče tady Doktora z hor - Běž si své mindráky ventilovat před barák. Do diskuze jsi přispěl pouze tím, že rozebíráš co kdo napsal a vyvoláváš flame !

• Já bych piráty trochu změnil... Třeba tak, že by se mezi sebou nesměli vybírat hráči ze stejné aliance a shazovalo by to KD stejně jako klasický útok. Co se týče multi, tak 10 účtů na jedné IP..?? Přijde mi to trošku moc, tři účty bohatě stačí, stejně 90% hráčů hraje na jednom, dvou max. třech účtech. Dost by se změnila situace s piráty... Stejně tak, bych zavedl, že by se mohly provádět pirátské cesty, třeba až od 10lvl pevnosti, 6lvl radnice a nebo jenom v hlavním městě atd; podobně jako boží …

• Nová pravidla

KharDemon - - Pomoc & Otázky ke hře

Nebudu pročítat reakce, nudí mě a proto se rovnou vyjádřím. Koukám, že asi nemáte co řešit, tak řešíte nesmyslné hlouposti. Silnější a slabší hráč je jasně rozdělen body... Když ti někdo kliká v pirátech, ty mu za to potom pošleš surky a on má víc bodů než ty, tak ti je musí vrátit. Posílat surky slabším hráčům můžeš a vracet ti je nemusí, co na tom nechápeš..??

• Změna cílového města

KharDemon - - Chyby & Stížnosti

Nazdar... V posledních několika dnech se nejen mě stává že si vyberu za cíl nějaké město a ve výsledku vydrancuji město úplně jiné... Dnes jsem kupříkladu vydrancoval kolegu se kterým mám KD (fakt super :-D). Nakonec jak jsem řekl nejsem sám protože předevčírem na mě přijel kolega ze stejného ostrova se kterým se známe. V posledních dnech mě navíc vydrancovalo několik low účtů 1-20k s tím že někteří se nedostali ani přes hradby. Ví se něco o tom že se bugují cílová města které si hráč vybere?