Search Results

Search results 1-20 of 38.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• dotaz

Gambrinus - - Debata

ale další místa by bodla, to je pravda....

• Údržba

Gambrinus - - Pomoc & Otázky ke hře

Ahoj, údržba jsou náklady na udržování vojáků, lodí a s nimi spojených nákladů na přesuny.

• Ahoj, napiš mi ve hře a já ti to vysvětlím .o)

• Bohužel ano, souhlasím. A odkazy na trestní zákoník jsou už úplně mimo. :o///

• Jardo asi takhle, Já tam ty vaše hlášení mám a nekakám na ně. Ale bohužel tu máme od sloučení světů jednu drobnou změnu v pravidlech, asi sice se jedná o to, že jeden hráč může mít vícero účtů. Takže multi ve smyslu "mnohoúčtovství" nazvu-li to tak, už není trestné. Trestné je nadále to, pokud mezi těmito účty dochází ke kontaktu, pokud jednají ve shodě, případně pokud se o to nějak nepřímo pokoušejí. Takže pokud nezjistím, že se tak skutečně děje, nemám důvod někoho banovat. A pokud zjistím, že…

• Gambrinus

Gambrinus - - Nepřítomnost členů teamu

Přeji krásného dne, Počínaje 19.8. do 1.9.2016 jsem mimo a válím se na plážích Kuby s fidelem. Takže hlásím nepřítomnost.

• Rotace

Gambrinus - - Pomoc & Otázky ke hře

Jednotky mají určité množství munice, kromě přední linie. Pokud pošleš všechny střelce najednou, postaví se do boje jen maximální počet jednotek, který se vejdou do políček. Když jim dojde munice, tak se stáhnou a jsou nahrazeni dalšími a ti pak dalšími, až do okamžiku, kdy nedojde munice všem jednotkám daného druhu. Rotace má dvě výhody: 1) Dostřílí první vlna, tu nahradí nově doposlaná a ta první se jede zpátky nabít a tak pořád dokola. Nemůže se ti tak stát, že ti dojde munice. 2) Když dostan…

• Barbaři na moři

Gambrinus - - Diskuze o hře

Iro ty si hroznej puntičkář. Ta loď může jedině taranovat, protože čumák je jediné, co je na ní použitelné Vesla na předpokládatelné úrovni čáry ponoru určitě ne a velikostí se na ni vejde tříčlenná posádka a ještě do sebe budou narážet A Bismarck určitě ne. Když dostane do kormidla zásah torpédem, tak nebude plout v kruzích, ale okamžitě půjde ke dnu

• Nová hrozba se blíží

Quote from nojoo: “Zlate casy kdy se za to dostavaly bany. ” Jo nojoo, taky se mě po té době stýská... To ještě vládl "zdravý" rozum....

• Barbaři na moři

S ohledem na čumák bych to nazval "TARAN"

• [A o A] vs. [NOMEe] a [BO-M]

Gambrinus - - Války

1) no jak se to vezme. Mohli jste válku ukončit a počkat co bude, nebo bojovat dál bez ní 2) beru piráty jako ZLO, se kterým bohužel nic neuděláme, neboť euro německou hlavou hládne. Nicméně mám zásadu. "Kdo prolévá krev lidí, toho krev bude lidmi prolita." Takže pokud někdo útočí skrze piráty na mě, nemůlže se divit, že i já budu útočit na něho. 3) 20,000 kol by bitvě určitě vydržet nechci, ale prostě mi nesedí k sobě vyhlášení války a dávání kolosů Bojovat se přece dá na celém světě, ne jen v …

Gambrinus - - Války

Ahoj Strangere, 1) Jasně že myslím. Někdy se války předem domlouvají, ale tohle spíše mělo být upozornění, že k ukončení války nepotřebujete náš souhlas. Můžete jí prostě jednostranně ukončit a konec. 2) Už před asi 3/4 rokem, byla dost podobná situace. Kady na mě útočil v pirátech a když jsem přijel na odvetu já, schovával se za vaši alianci a další hráče, kteří mu kryli pozadí. Nakonec se domluvil klid zbraní, který však vydržel do konce loňského roku, kdy mě začal napadat znovu a jak je vidno…

Gambrinus - - Války

Já bych s dovolením SÁM ZA SEBE reagoval 1) zaprvé byla válka vyhlášena z vaší strany, takže buď bojujte (a neschovávejte se za věčné kolosy), nebo válku ukončete. Protože jste s námi nekonzultovali vyhlášení války, nekonzultujte s námi ani případné její ukončení. Jistě jste válku nevyhlašovali jen proto, aby na konci byli všichni vítězové, nebo jen poražení. Takže nakupte lodě a jedééém 2) a zadruhé vaše dogma, že je nepřípustné reagovat na pirátský úrok vojenským (což byl i vámi tvrzený údajný…

• Ahoj, i já potvrzuji existenci stejného problému na Alfě u mého účtu. Takže tyto chyby postihují i účty GO

• VMV vs NOMEe

Gambrinus - - Války

Přeji krásného dne, Ačkoli vám asi není znám důvod našeho počínání, mohu za sebe říci jen jedno. Jménem krále Telumy boj přijímáme, do úplného rozhodnutí, do poslednícho muže... DO ZBRANĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ Gambrinus řadový opilec ali NOME-E

• STG vs. NOMEe _ vyhlášení války

Gambrinus - - Války

Přeji krásného dne, Ačkoli vám asi není znám důvod našeho počínání, mohu za sebe říci jen jedno. Jménem krále Telumy boj přijímáme, do úplného rozhodnutí, do poslednícho muže... DO ZBRANĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚ Gambrinus řadový opilec ali NOME-E

• Krásného dne přeji, (nevím, jak se vkládají citace, neb jsem to nikdy nepotřeboval, tak snad prominete, když se mi to nepovede) Zlobiti se neračte kolegové moji herní, že nebudu sáhodlouze celou debatu čísti, ale vyjádřiti se ráčím jen k příspěvku sira Karla a poslednímu od khardemona. Quote from sir Karel: “pokud je GO něco jako mistr, tak nemůže být i dělníkem. to znamená že by žádný GO neměl hrát ikariam aby nebyl zvýhodněn informacemi, které obyčejný hráč nemá. ” Karle myslíš si, že by se ti…

• 13 město

Já mám platící naopak velmi rád a pokud Ed je platící, tak ho čekám večer v hospodě, aby byl platící i za mě. Alespoň si nemusím brát peníze

• Teplé brány

Ale co získám tím, že pobiju 1/3 obyvatel. Pokud to bude neaktiv a já k němu budu jezdit drancovat, tak po pár útocích nebude mít kdo těžit, protože tam bude jen starosta a obecní krysař. Já bych raději přivítal to, kdyby (vím, že se opakuji) si vítěz boje mohl vybrat, které suroviny chce vydrancovat a které nikoli. Nyní se to rozprůměruje a lhostejno, zda si útočník přijel pro síru či kámen. Dastane od každého něco. Nicméně ohledně zdi by nebylo špatné, kdyby se jí prolomením například snížila …

• nepřítomnost

Gambrinus - - Nepřítomnost členů teamu

Ahoj, od dnešního dne do této neděle se plavím po vodách Vltavy, takže nebudu přítomen. Od pondělka jsem zase k dispozici. Gambrinus