Search Results

Search results 1-8 of 8.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Update 0.7.6 - Diskuze

Doctor Shadow - - Diskuze o hře

Zdražili věci, které považuju jako jediný za nezbytné...jakožto farmář a člověk co už nemá moc na jakou budovu kliknout v upgradu je zdvojnásobení kapacity skladů a prémiový obchodník jediná věc, která má nezbytný smysl.

• Asi prakticky nejvýhodnější forma vládnutí je technokracie ikdyž to tak nevypadá. Na síru se vybodni, obsazuj jen kámen nebo krystal. jsou to drahé suroviny a zbytek za ně koupíš, v případě technokracie naper co nejvích lidí do přetěžování do dolů hlavně na vzácných surovinách, dřevo zatím nepřetěžuju a to mám 24 milionů bodů a chybí mi poslední budoucnost na max...pak příjde bolístka...zbourání akademií. Primárně se soustřeď rovnoměrně na zvyšování počtu obyvatel případně stavění měst a všude s…

• jednoduše řečeno ty prostě chceš přinutit lidi aby bojovali o svoje místo ve hře. Současně hra trochu pokutuje aktivní drancující hráče a zvýhodňuje neaktivnější hráče a farmáře. Což mi příjde v pořádku, protože aktivní hráč si odveze suroviny a farmáře se to moc nedotkne a jede si to svoje. Ono taky k čemu, než se naučí strategii a vyrobí nějaké vojsko tak ho to akorád ekonomicky zbrzdí, snažší si nechat odvést pár surovin. Pokud by to tak nebylo tak budete systematicky ničit méně aktivní a sla…

• Ikariam Mobile

screen obrazovky se na 99% androidích telefonů udělat dá. stačí podržet tlačítko na vypnutí/odemknutí a zmáčknout nebo kliknou na "domeček" ale musí to být poměrně rychlé

• Úprava pravidel hry

Quote from Numir: “To bychom to tu mohli rovnou zabalit, protože by se dopředu nacpali lidi s více účty, které se navzájem podporují směrem k jednomu hlavnímu a další.” To jako myslíš že se to teď neděje jo? akorád se to dělá tak elegantně a zaobaleně, že to není dohledatelný a tím pádem ani trestný. když nevíš na co se máš zaměřit tak to nenajdeš.

• Úprava pravidel hry

Ikariam je teď ve fázi, že bez jakýchkoliv pravidel by na tom byl lépe než s tím co je teď.

• ikariam je nechutně trapný v tom, že se konkurenceschopně nedá hrát bez ambrozií. GF si vyloženě ujíždí na tom ždímat hráče ikariamu. Hraju hodně online her, hlavně Battlestar Galactica online a hrál jsem i Dark Orbit a dříve webgame a já nevím co vše. V každé hře si můžete koupit prémiové platidlo (cubity, uridium) za těžké prachy, ale máte i obrovskou možnost si je nakempit nebo získat a je jedno na jakém jste levelu. samozřejmě že s větší výbavou a levelem to jde lépe, ale zase úměrně vaším i…

• Ikariam Mobile

Lokutus: ne nezbytně, činnost aplikace je možné leč manuálně ale potlačit. štve mě že hra neukazuje přicházející útok