Search Results

Search results 1-3 of 3.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Sdílení IP

Alice - - Pomoc & Otázky ke hře

Tak jeden víkend v měsíci, kdy nebudu hrát, mě nezabije - lepší, než úplně zrušit spolupráci, vzhledem k tomu, jak klíčové to v začátku je, tohle už neřeším. Spíš by mě zajímal ten zbytek otáz A.

• Strkání

Díky za dovysvětlení,přihlašovat se tedy doma nebudu, aby nebyl konflikt IP, a co se týče té poslední otázky - když budu výše postavená, mohu já jí, jakožto níže postavenému hráči, posílat suroviny? A výměna surovin v rozumném poměru(1:1, 3:1 apod., podle typu suroviny) je možná nezávisle na postavení? Díky, Alice

• Strkání

Ahoj,začaly jsme se sestrou (každá z jiné IP) hrát na novém serveru (má založený účet přes můj odkaz). Zajímalo by mě, kdybychom si do začátku navzájem pomáhaly výměnou nebo občasným posíláním surovin - v řádech stovek, nikoli tisíců, na stavbu měst, jednotek apod. - je to považováno za strkání? Teď máme obě cca stejné body v hodnocení, nemůže hrát tolik, jako já, takže ji asi časem předběhnu, pak už bych s ní suroviny směňovala nebo posílala já jí. Je toto také považováno za strkání? Výklad pra…