Search Results

Search results 1-20 of 118.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Zbohem

Dočík - - Informace o fóru

Ve čtyřiceti mi došlo,že fakt nemám potřebu dělat zadarmo poskoka nějaké německé firmě na hry. Navíc nemám náladu se tady dohadovat s nějakejma 14ti letejma harantama. Na práci mám svoji firmu a na dohadování svoje vlastní dvě děti. Zbohem.

• Oznámení GameForge.de: Přechod na WBB5 forum se dotkne i .cz fora a dojde k němu nejspíše 14.2.2019. To sebou nese ovšem zásadní změny. Forum nadále již nebude pouze .cz,ale bude pro Ikariam vytvořeno jedno globální forum,kde budou mít aktivnější komunity vlastní podsekci ve svém jazyce. Méně,či neaktivní komunity budou sloučeny do tzv. mezinárodní sekce. Rovněž budou zřejmě sloučeny jazykové sourodé komunity,to jest můžeme očekávat sloučení s .sk , neboť pokud dobře koukám na nové schema,my svo…

• Zkusit jiný prohlížeč,popřípadě jiný ntb či pc zda se to chová stejně. Odezvu měříš čím,jak ??

• Echoman nadále spravuje Hlavní svatou listinu,a ujímá se Listiny na světě Alpha.

• Byli restartovány svaté listiny světů. Vše začína od nuly,každý má možnost poslat své stavební úspěchy na obdiv všem ostatním hráčům. Prosím současné správce svatých listin,aby potvrdili svůj zájem o správu jim přidělených listin. Zároveň se mohou hlásit uživatelé fora,kteří mají zájem o přidělení a správu svaté listiny,či více listin.

• Vážení hráči, Rádi bychom vám připomněli, že NENÍ povoleno vytvářet více účtů jen za účelem nechat je napadnout přáteli kvůli získání surovin. Toto chování spadá pod porušení pravidla "strkání" a bude trestáno banem všech zúčastněných účtů,spolu s požadavkem na vrácení takto získaných surovin. Neváhejte a kontaktujte nás v případě dotazů prostřednictvím Ticket systému. Děkuji a užívejte si! - Váš Ikariam tým

• EN: Cancel occupation in the palace CZ: Zruš okupaci v paláci

• chovani BA

Dočík - - Debata

Něco konkrétního čím Vám bylo zde ublíženo za ty tři dny co tu máte registraci ??

• dotaz

Dočík - - Debata

Nepřipadá mi to jako dotaz,ale budiž. Strkat ambrozie do hry Vás nikdo nenutí.

• Ambrozie

Dočík - - Chyby & Stížnosti

Není to jen klasický případ podvodů přes sms,která se netýká jen ikariamu ale i třeba IB,nebo dobití kreditu na předplacené sim ?? Prostě si někdo vybral při platbě sms náhodné tel. číslo a čeká,jestli to dotyčny třeba z neznalosti nepotvrdí a on tak dostane připsané ambrozie za vaše peníze. Pokud jste první platbu na 20 ambrozií potvrdila,nedivte se že to dotyčný zkusil znova,ale teď již na celých 100.

• Přesnost jednotek

Dočík - - Pomoc & Otázky ke hře

Přesnost jednotek (accuracy) při vylepšení naplno a velikost jejich síli,poškození ostatním jednotkám (damage) najdeš třeba tady ikariam.wikia.com/wiki/Unit System bojiště je pak třeba zde ikariam.wikia.com/wiki/Land_battle Je to teda v EN,ale pokud nevládneš angličtinou pomůže nějaký překladač pro stránky.

• Dodatek pravidel hry

Když ti to nestačí,tak si běž najít odpovědi na Google ty chytrolíne.

• Dodatek pravidel hry

Jak se bude co zjištovat,nebo kontrolovat,případně postihovat já nevím,nejsem členem herního teamu. Co jsem věděl,nebo to čím jsem si jistý jsem zde napsal,víc ze mě bohužel nedostanete. Quote from sranky7: “je opravdu tak těžké označit klikací účet nebo mu dát BAN? Psalo se tady že to bude bráno podle nějakých kritérijí. ( neroste, kliká piráty, neumisťuje se v konečném vyhodnocení...) atd. myslím že stačí si projít rozdíly v bodech za měsíc a vyřadila by se půlka klikačů. (můj názor) ” Jasný,j…

• Dodatek pravidel hry

Quote from Neit: “Dodatek pravidel hry se tedy vztahuje pouze na piráty a činnosti s piráty spojenými? ANO / NE ” Označuje se to jako "STRKÁNÍ" a dodatek pravidel se "rozšiřuje" i na piráty,ve hře samotné toto pravidlo již dávno existuje. Quote from sranky7: “HOY. 1. Když GA vidí nebo dokáže ověřit nějakým způsobem hráče jestli je nebo neni "klikací" účet, nebylo by jednodušší jej nějak označit a prostě každý bude vědět že na něj nesmí ? 2. Klikací účet bude vybírat další klikače pak si hodí kol…

• Dodatek pravidel hry

Jak zde již napsala Beruška,The conclave a badmaniak přesně pochopili "jádro pudla" Neit: motáš do sebě různé věci,strkání tu je již dlouho, teď se rozšířilo v novém i na "hru ve hře" piráti. Nemotej do sebe vojenské útoky,surovinové výměny a piráty. Pro debatu budu přítomen zítra,dnes už je na to opravdu pokročilá hodina,rád se pokusím všem zůčastněným pokud možno vše osvětlit. BA - Dočík

• Dodatek pravidel hry

Jelikož nejsem členem herního teamu,vyjadřím se k tomu jak to logicky cítím jako hráč. Z celého dodatku je jasně viditelné,že se pravidla upravila z důvodu vyčůranosti některých hráčů. Zakládají podružné účty kde hromadí body a pak je jedním účtem zbírají,takže to je tohle: - Co je zakázáno, je zneužívání malých účtů vytvořených výhradně za účelem sběru pirátských bodů pro účet s vyšším skóre se souhlasem, ale i bez souhlasu nehledě na to, zda k dohodě došlo, nebo ne. A pak je tu spolek lidí co …

• myslíš GO,nebo SGO nebo ti ubližuje GA ???

• Když máte s bráchou stejnou ip,tak posláním surovin stejnému hráči č.3 naplnujete pravidlo zákazu kontaktu flotil ne ??

• Body přízně

Klik tam,jsou tam dvě záložky - úkoly a odměny. 1FaZ.png

• Především kdyby si se choval jak máš,nedostal by si ban,tudíž by si normálně hrál a města by zůstali kde byli. Takže asi problém hlavně na tvé straně. To že se města přesunou na nejbližší možné volné místo,není až zase takový problém s ohledem na to,že dříve se účet po roce neaktivity smazal,tudíž roční ban byl automaticky konec herního účtu a to bez ohledu na velikost či počet investovaných ambroziíí. Tuším že jen pokud byli na účtu nějaké ambrozie,tak se účet nesmazal.