Search Results

Search results 1-20 of 142.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Urgentní depeše do GF!

ShadowMaster - - Diskuze o hře

Zveřejněno 1.5. Zpráva od produkčního teamu

• Filmové divadlo

Quote from Matulajz0076: “Jediné, co mi přijde skutečně zcestné, je ten projektor, to mě vyloženě irituje... Jsme v antice proboha!” Co tě "irituje" na dřevěné krabici s dírou za kterou hoří oheň ? Zase jen zbytečnej blábol,aby to nevypadalo,že je něco dobrý.

• Válečné investice

Tak s tímto naprosto souhlasím. Hráč který nazbrojí např pro svoji případnou obranu do výše svého příjmu,nevyjede mnohokrát do bitvy,neboť dvojnásobné náklady buď nechce platit,nebo na ně opravdu prostě nemá. Pokud by hráč za stejný obnos mohl vyrážet i do bitev,určitě by to ozvláštnilo boje už jen počtem bojovníků a s tím spojenou možností nepřeberných strategií,jak píše Lokutus. Vemu trošku bokem s tím spojené info z teamového kotlíku,kam se posílají návrhy a mohu vám zde nadhodit nápady ohled…

• Druhá vlna slučování

Quote from morrismia: “Shadowe, drž se vlákna, nebo si pište PM. Tvé honění ega tady nikoho nezajíma” Povely zkoušej na toho tvýho pejska a ne na mě. Quote from morrismia: “Ještě by mě zajímalo kdy se do diskuze zapojí coma.” Že by až se naučí česky ??

• Druhá vlna slučování

Ano,očekávaná reakce č.2: Zastáváte "vysoké funkce" nesmýte se nikdy splést,nebo napsat špatné i. Nejsme žádný "vyjímečný" lidi,pouze děláme to co 99,9% z vás dělat nechce,neboť: následují výmluvy 1-154. A samozřejmě že nic nedělám,proč bych něco dělal. Zato zbytek vás tady přispívá nepostradatelně k chodu fora a to ještě vždy bez chyby. Schválně jestli si zase všimneš.

• Druhá vlna slučování

No jo,dochází argumenty tak vytáhnem pravopis. Je divný že jsem napsal mi s i,ale je to tak,prostě strojově vyrobená pravopisná chyba navíc 2x zopakovaná. Ovšem na smyslu obsahu to nic nemění,vídám zde hromady pravopisných chyb,nicméně na ně nemám potřebu upozornovat,ale pokud myslíte že mě tím nějak rozložíte,tak vězte že nikoli. Splést se může každej.

• Druhá vlna slučování

Prohiller Aspoň virtuálne "give me five" Kdyby se někdy sloučili cz a sk ikariamy,držím ti tu místo 14800679-3d-people-human-character-person-Give-me-five-3d-render-illustration--Stock-Illustration.jpg

• Druhá vlna slučování

Quote from Cristiano Kampl: “Čteš to co píšeš vůbec Hříšnice měla zřejmě na mysli tohleto nevím co, co jsi sám napsal :” Já to čtu a ty u toho čtení trošku mysli. Pokud jste s hříšnicí nepochopili že je to psané jako nadsázka tak se opravdu nemáme o čem bavit. No a k tomu zbytku: Jdi na .sk,proč ne,opět zopakuji frázi "každého volba". Díval jsi se na datumy posledních příspěvku na ika.sk foru ?? Asi ne,jinak by si tady nemohl sesmolit takovej rádoby propagační příspěvek. A co se týká tedy opět v…

• Zveřejňování multiúčtů

ShadowMaster - - Alpha

Tak znova: Posty ve znění "tyto účty podvádějí při bojích či jinak" + název účtu,nick,souřadnice měst,atd. se na foru zveřejnovat nebudou. Běžný hráč nemá žádné zvláštní pravomoce a nebude zde působit jako soud porota a kat v jedné osobě. Podezření na porušení pravidel hlásit GO,nikoli svévolně Takže pro hodny soused: ano byli mimo jiné uvedeny i souřadnice,navíc to nebylo uvedeno jako seznam lidí co mají multi,ale jako obvinění z podvodu ve hře. morisku jestli nemáš co k tématu,tak tu nespamuj …

• Zveřejňování multiúčtů

ShadowMaster - - Alpha

Na základě obecných hodnot,jako je presumpce neviny a křivé obvinění.

• Druhá vlna slučování

Quote from Hříšnice: “Na fórum už nějak nechodím, když jsem taky jen chronický stěžovatel......” Děkujeme Quote from Hříšnice: “v případě dalšího slučování Ikariam zabalí.” jak již bylo řečeno,každého věc Quote from Hříšnice: “Proč bych měla bojovat s barbary? Vlastně s nějakým automatickým systémem? Nebojuji s nima ani teď.” A kdo tě jako nutí ?? Quote from MikaRybanenn: “Pokud totiž GF spustili dva další servery ihned po sloučení a nyní slučují dva do jednoho, působí to prostě směšně.” Tohle j…

• Verze 0.7.3. - Diskuse

Třeba by to šlo rychleji najít na ikariam google+ komunitě,co říkáš ?? Ale jinak seš frajer,by si o 8 minut rycchlejší než beruška,která to mimochodem musela přeložit do CZ a ne jen zkopírovat v SK.

• Druhá vlna slučování

Hm,tak tohle mě dorazilo.

• Druhá vlna slučování

Za všechno můžeme mi a GF,to je jasný. Mi jsme vám říkali "založte si na každém světě účet,protože jeden je málo" Nabídka světů samozřejmě byla,ale proto aby nově příchozí mohli na mladší svět,kde ještě není tolik rozjetých účtů s vysokým skore Nikoli proto,aby někdo,kdo naklika ve třech městech na Alphě vše co jde a pak se nudí,neboť znova kliknout si může až za několik desítek minut,si na dalších světech založil další účty,aby se nenudil. Takže vážení: každého volba. A jak píše Pavelchat,další…

• Druhá vlna slučování

Tak si teď nes následky té "svobodné volby" a nechytrač tady s nějakým komunismem

• Druhá vlna slučování

Dobře vám tak,měli jste od začátku hrát na jednom světě a nemuseli jste teď řešit slučování. Nechápu,proč někdo měl na každém světě účet. Pak se to různě darovalo,měnilo, betu za zetu,milion za dva A když přišlo slučování tak najednou velkej chaos,co budu dělat s účtama.

• Druhá vlna slučování

Omyl. Plán je takový,že každý hráč (IP) bude mít svůj malý svět,bojovat se bude pouze s barbary a nebude tak nikdo nikoho podezírat ani obviňovat z podvodů,neb kontakt mezi jednotlivými světy nebude možný. Na světě bude 10 ostrovů po 12ti místech a hráč tak bude moci mít 120 měst,respektive 10 účtů po 12ti městech. Na jeden svět se bude dát registrovat a přihlásit pouze z jedné IP adresy a budou tam tak moci hrát jen příbuzní,spolubydlící atd. Ti si pak budou moci případné neshody vyřídit doma r…

• Zveřejňování multiúčtů

ShadowMaster - - Alpha

Quote from asejevu: “Je možné něco podobného založit v spamboardu bez postihu?” NE

• Zveřejňování multiúčtů

ShadowMaster - - Alpha

Jako promiň ale z toho jsem nepochopil ani slovo

• Zveřejňování multiúčtů

ShadowMaster - - Alpha

CoMa zakázal zveřejnování screenu na foru. Udělej screeny s dukazem že hráč porušuje pravidla a pošli je GO. Nic z těch postupů co píšeš jsem nikdy nezkoumal,prostě se nezajímám o to jak kdo hraje. Já hraju s jedním účtem a poctivě,třeba na tom tratím,ale jsem prostě ten poctivej blbec a nemám potřebu vymejšlet "kličky" posílat si pozvánky,zakládat na ostrovech další účty na dotování dolů a pil,na 4z5 ostrovů jsem sám!!! a stejně to nedělám. V neutrální alianci nejsem,bojujeme,momentálně mi taky…