Search Results

Search results 1-20 of 27.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• 13 město

alca11 - - Diskuze o hře

Quote from Tanis: “drancování zlata bude znamenat konec půlky hráčů” Přesně tak, je dobře, že to zrušili, ale stejně se pokaždé najde někdo, kdo nad tím brečí. Běž si hrát na war server, Hříšnice. Nanejvýš by to mohli povolit u neaktivů, ale jinak je to nejrychlejší cesta, jak donutit co nejvíc hráčů skončit... Quote from Tanis: “ve warkach bych povolil pirátskou pevnost jen po dostavění rezidence” No jasně a zničit piráty tak, aby každej pirát, který se chce umístit, měl kolem sebe padesát klik…

• Uvádí se jeden den a trvá to jeden den = 24 hodin. Na začátku tě to taky automaticky upozorní, že ti to za jeden den skončí. Pavelchat: mám taky lvl6 město a 13 úkolů... takže to musí záviset ještě na něčem jiném, když ty jich máš 10

• Quote from pavelchat: “tech ukolu nebude vzdy jen 12, vse se odviji od velikosti (urovne hlavniho mesta)” Můžu se zeptat z čeho tak usuzuješ? Mně se to nějak nezdá, na jednom světě mám hl město lvl31 a mám 13 úkolů (chybí vylepšení v dílně, protože mám vylepšené vše), na jiném mám hl město lvl34 a 12 úkolů (chybí dílna, protože je vše vylepšené, a zázrak, protože všechny na mých ostrovech jsou na max), na dalším světě mám hl město lvl6 a 13 úkolů (chybí vylepšení v dílně, protože nemám dílnu). T…

• Quote from Echoman: “Vždy tam bude 12 úkolů, které se dají splnit.” To není pravda, já jich mám třeba 13, jiní jen 11. Takže ty úkoly jen zmizí, když už nemůžou být splněny, nejsou nahrazeny.

• Samozřejmě že každýho zajímá, kolik platí za vědce (mohli by tam teda být i kněží, když jsme u toho)... Pak tam máš jednotky, což je dobře, že je takhle rozdělené. A tak jako na účtence v obchodě máš napsané kolik máš zaplatit až pod vším, cos koupil, a pod všemi slevami, tak je to i tady. Nepřijde mi na tom nic tak divného, abys to nazýval "bugem"... Až vymyslíš nějaké dobré uspořádání a dáš to do návrhů, tak ti dám lajk Jinak tohle pořád nevysvětluje problém, co měl soyercz. Mimochodem počítal…

• Sigma přichází...

alca11 - - Diskuze o hře

Quote from MikaRybanenn: “Tak Sigma už je tady. Nakonec jsem neodolal a zaregistroval se :7:. Najde se nějaký závislák, který je na tom podobně?” Jaks to tady napsal, tak jsem taky musela... Hrozně mě překvapilo, jak málo lidí je tam

• Piráti

alca11 - - Alpha

Asi jo Jdu se někam vybrečet a zjistit proč

• Piráti

alca11 - - Alpha

Celé město? Tak to máš super, mně to nejde zbořit, ani když tam jede jen aliančník Jak ti to může jít? Kdykoli je s tím městem spojena nějaká akce, tak ho nezboříš, ani nepřesuneš

• Piráti

alca11 - - Alpha

Tím zablokuješ, aby nezbořil pirátskou pevnost, ale obecně kolonku můžeš podržet tím, že na ní zaútočíš...po dobu cesty těch jednotek ji nebude moct opustit Čekám, kdy se tady někdo začne chlubit tím, kolik měl pirátů

• Ještě diplomatické body. Cituji z pomoci ve hře (Pomoc -> Dohoda): Quote: “Oprávnění umístit vojsko stojí alianci 12 diplomatických bodů. Hostitele to stojí 4 body. Vůdce aliance musí do aliance vkládat svoje diplomatické body. Hostitel nemusí mít dokončený výzkum "Diplomacie". ” Takže nemůžeš to uzavřít nejspíš proto, že nemají dost diplomatických bodů (o těch v Pomoc -> Aliance -> Diplomatické body).

• Sťahovanie zdarma

alca11 - - Pomoc & Otázky ke hře

To stěhování zdarma měli lidé z jiných světů proto, protože často jejich města skončila na jiných ostrovech. Bylo by nefér, kdyby si to nemohli přesunout, když je to hodilo někdam jinam. Někteří hráči toho využili a přesunuli města úplně jinam. A ti, co tam byli už od začátku závidí a nelíbí se jim to, akorát jim nikdo města nepřesouval, takže přoč by měli mít volný přesun? Možná se to mohlo s těma přesunama udělat jinak. Ale kdyby i ti, co se nestěhovali, měli přesuny, určitě by to fér taky neb…

• Přístup k účtu

Jj, musíš to nahlásit. Pokud sdílíš IP s konkrétním hráčem, tak stačí když dáš napsat PM, zvolíš možnost nabídnout sdílení IP a on to potvrdí (to stejné pokud máš více účtů na jednom světě). Pokud se přihlašuješ z nějaké veřejné, tak se to vždycky řešilo s GO individuálně přes ticket

• Zastaralý Ticketsystém

alca11 - - Chyby & Stížnosti

Já s ticketem taky nikdy neměla problém... je teda pravda, že jich tam neposílám tisíce jako někdo... To, co tam chtějí uvést je někdy divné a nesedí, pravda, ale ta rychlost vyřizování mi přijde v pohodě. Hříšnice: Však ten ticket můžeš přeložit a poslat rovnou výš, ne? Stejně to někdo přeložit musí, česky se v Německu moc lidí neučí... Asejevu: To, co jsi napsal jako off-topic je nesmysl... samozřejmě, že diskutovat neumí každý, taková diskuse je složitá věc a má spoustu předpokladů. A že když…

• Já mám teokracii na obou účtech, na jednom chrámy ve všech městech, na druhém ve všech kromě dvou... Určitě se to hodí kvůli odpočtu, spokojenosti i těm zlaťákům na kněze, oproti tomu mi přijde ta nevýhoda s výzkumnými body nedůležitá. Samozřejmě jestli ještě potřebuješ zkoumat, tak možná bude lepší něco jiného... Záleží asi co chceš víc...bojovat a využívat chrámy, nebo zkoumat. Jinak ikakracií nic nezkazíš...

• V některých komutitách byl nový svět oznámen snad ještě než došlo ke sloučení..., takže ta otázka není zas tak zcestná. I když teda taky po novém světě zrovna netoužím.

• Navrh na vylepseni do budoucna

alca11 - - Diskuze o hře

Přesně tak. A souhlasím s Irou, domečkáři si tohle asi neuvědomují, ale bojovníci by se na hru asi všichni vykašlali, protože tohle by se prostě nedalo... Jakmile by se u někoho bojovalo, už by si ani neškrtl. Už i takhle v průběhu bojů mám většinu měst bez vína, člověk je vždycky rád, když tam protlačí alespoň něco... ještě si dávat pozor, aby mu to někdo nesestřelil, nebo aby mu tam ty obchodní lodě neuvízly...to už by nešlo.

• Chyby v Překladu ??

Mísa na moři... nikdy jsi nedělal lodičky ze skořápek od ořechů? Nejjednodušší loď, kterou můžeš udělat. A když z ní nebudeš vylévat vodu, tak se ti potopí... To je celkem jasný. A když ten výzkum vyzkoumáš, tak můžeš postavit lepší A vždyť je to jedno, co tam je, člověk z obojího pochopí, že to prostě chce vyzkoumat

• Chyby v Překladu ??

Jinak ty námořní mapy jsou opravené... Quote: “A basin at the sea where water can be drained makes it so much easier for us to build ships and set sail. May a mighty fleet arise that teaches our enemies the true meaning of fear! ” Myslím, že doslovnému překladu by nerozuměl už teprve nikdo, jestli máš na mysli tohle. A těch pár chyb... to tomu jako nerozumíš? myslím, že tady na fóru píšou "někteří" mnohem hůř... Hlavně, že je to alespoň nějak přeložené Jsou tam určitě i horší věci...

• Chyby v Překladu ??

Protože tohle téma není nepřeložené texty, ale chyby v překladu Co je na suchých docích špatně?

• Převody ambrozií

Dva účty na jednom světě jednoho hráče jsou jako dva účty dvou hráčů, co IP jen sdílí, vlastně je to to stejné, a ambrozky mezi hráči převádět nemůžeš, takže určitě mezi svými účty taky nebudeš moct nic převádět... Podle mě to vyplývá i z pravidla, že ty účty mezi sebou nesmí mít jakýkoli kontakt. Klidně si to jako návrh dej, ale to fakt neprojde... A je to dobře. Ty, kterou tak strašně štvalo zvýhodnění hráčů s více účty na jednom světě, najednou chceš ještě větší zvýhodnění? :O