Search Results

Search results 1-20 of 290.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Druhá vlna slučování

Hříšnice - - Diskuze o hře

Mě by spíš zajímalo podle jakýho klíče slučování probíhá. První jsem se stěhovala z Lambdy na Ny a teď se zase stěhuji na MY. Na My jsem stěhovala účet už ani nevím z jakého světa a teď mi tam nechtěně přibude další? Na My přibývají z jiných světů silné aliance a my jsme tam na původních ostrovech bez možnosti se přesunout bez placení. Každý nový přivandrovalec, ale tuto možnost zase mít bude. Podle mě je to to, co hráče nejvíce otráví. Nasáčkuje se na ostrov nezvaný hráč, pllundrují, nemodlí se…

• Druhá vlna slučování

Jako apríl dobrý :) Ale nějak předčasný,né?Na fórum už nějak nechodím, když jsem taky jen chronický stěžovatel......Prostřednictvím jiných hráčů se ke mě doneslo, že v případě dalšího slučování Ikariam zabalí. Když to čtu, tak se moc nedivím. Tímhle úbytek hráčůí asi nesníží Proč bych měla bojovat s barbary? Vlastně s nějakým automatickým systémem? Nebojuji s nima ani teď.

• Nedá sa pripojiť

Hříšnice - - Chyby & Stížnosti

Jestli tě to uklidní tak v tom určitě nejsi sám It works! This is the default web page for this server. The web server software is running but no content has been added, yet. Taky mi to nejde a přihlašuji se přes odhlašovací stránku Dělá mi to jen přes Mozillu. Přes IE mi to jde normálně. Jo a ještě se jde přihlásit přes Gameforge přímo do hry. Bude to jen nějaká chyba v nastavení.

• Quote from Stařec z hor: “Ty jsi tak negativně založený typ až to otravuje. Podle toho jak se zde prezentuješ, tak musíš být naštvaná, i když spíš…….” Ty asi neumíš číst nebo co. A mě se zase nelíbí tvůj tón a ani oči tvého avatara. Nevím kdo z nás dvou je víc negativní. Já chtěla hlasovat a byla jsem pro.

• Ano, souhlas. Jen se obávám, že nikdo už se tím nebude ani chtít zabývat. Klidně jsem ale pro spustit hlasování. Alespoň se můžete přepočítat

• 1. GO má povinnost řešit porušení pravidel ať jde o 1 dřevo a nebo 50000 dřeva 2. GO nemá povinnost se představovat a stačí se kouknout jaký server mu byl přidělen prntscr.com/978qmn Co se týká o tom dotování, tak problém je, že tomu někdo říká taktika a fakt ti může zavařit. Už se mi to naštěstí delší dobu nestalo. kdo má méně obchodních lodí a najednou má místo rozvážet si víno vracet nějaké suroviny do 48hod......... možná dnes ale nikdo nic ani nehlídá a všechno je jen o bonzování.

• Ještě bych k Echomanově odpovědi podotkla, že dotyčný hráč, který ti klikal body, měl zřejmě víc než 7000bodů. Tím získal ještě další bonus 1400 pirátů k posádce - další výhodu do útoku i do obrany.

• Dala jsem nesouhlas Tohle by naopak další hráče odradilo. Jestli tu chcete hrát ve 20 lidech, tak ale prosím, jak je libo. Naopak bych navrhovala možnost, aby se dalo uzavřít více KD s jedním hráčem i s tím rizikem, že když dotyčný hráč skončí, tak budu mít opět problém s kým KD uzavřít. Spokojenost je hrozná a hostince jen nestačí. KD na některých světech nejsou s kým fakt uzavírat a nebo jen na krátký čas. Tohle by ničemu neprospělo.

• Verze 0.6.10 - diskuse

Quote from waitro: “Tady máš odpověď od badidola: Quoted Because it's nobody's business who is banned for what reason That solely concerns us and the banned person.” jj, pořád je to o tom, abychom nevěděli jak to tu (ne)funguje. Proč budu hlásit nějakou neplechu, když tresty jsou někdy tak mizivé, že je ani teď nezeregistruji. Nebudu vědět, že dotyčný má ban bez dovolené a k čemu pak takové tresty jsou? Myslím, že hlavní důvod je občanský zákoník a proto se nic zásadního řešit ani nebude. V tomh…

• Tato možnost byla i dříve a osobně jsem jí občas i využívala. Patří jistě do skupiny tzv. taktik boje stejně jako je posílání 1 lodi na nesmyslnou vzdálenost. Této možností zrušení kolonie (neříkala bych tomu města, protože jen trdlo se zakempuje v cizí pidikolonii) se používá místo kolosu. Jde opravdu jen o taktiku boje a musí majitel kolonie dávat velký pozor, aby nebyli přítomny i jednotky a lodě vlastní aliance, aby je neposlal také domů. A ještě hůře by bylo, kdyby měl majitel v kolonii své…

• 13 město

Quote from alca11: “ Quoted from "Tanis" drancování zlata bude znamenat konec půlky hráčů Přesně tak, je dobře, že to zrušili, ale stejně se pokaždé najde někdo, kdo nad tím brečí. ” A to je teda divný, že na waru to fungovat může a nikdo nebulí Samozřejmě je to o aktivitě. Proč by měl někdo, kdo vlastně vůbec nehraje a netěží si nasyslit zlato a pak se najednou přihlásit nazbrojit a prudit? Takových oživlých účtů už jsme přece viděli..... Takhle je jednodušší hrát piráty a válčí se málo. Alespo…

• 13 město

Quote from MikaRybanenn: “protože by to nebyl ten "starý dobrý Ikariam".” to už stejně není dávno. Dobrý Ikartiam by byl, kdyby se drancovalo zlato a nebyli piráti

• Nabízení drog

Kdyby vše fungovalo jak má, tak bych nemusela psát vůbec. Proč v jiných hrách tu potřebu nemám vůbec???? Není to divný? Ta madam nepotřebuje rozklikávat, ale jiní hráči, hlavně noví potřebují informace. Tvoje zdůvodnění je ale logické . My jsme ti líní!!! Než něco udělat pořádně tak to hodit na nás. To si mně zase pobavila po ránu Když napíšu aby se vlákno zavřelo, tak se tak stejně nestane. Když má BA rád bordel........

• Nabízení drog

Quote from Madlik: “Proto byla založena debata , kam případné otázky směřovat : NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY K NOVÝM PRAVIDLŮM” Byla jsem sprdnutá od waitro, že se tam nemá diskutovat, ale jen psát otázkyQuote from Madlik: “ a i místo , kde si odpovědi , bude-li uzáno za vhodno , zpětně přehledně dohledat : ČASTO KLADENÉ OTÁZKY - FAQ” Nesouhlasím s tím, že je to tam přehledně. Přehledné by to bylo, kdyby to vypadalo jako F.A.Q., tedy otázka a odpověď a né aby se to rozklikávalo. Nevím jestli jsem t…

• Nabízení drog

Miko, je mi líto ale nesdílím tvůj humor a ani smysl tvých psaných zpráv. Já tvé češtině a použitým cizím výrazům nerozumím. Absolutně nepoznám co má být vtip a co informace. Nemůžeš (můžeš, ale nediv se že tě pak nepochopím) míchat oboje dohromady. Úplně mi to pak ztrácí smysl.. Co je to repetivní? Samo o sobě si myslím že nic. Nevím proč takové výrazy v této formě vůbec používáš. Pokud si měl namysly opakování tak proč si to nenapsal rovnou. Chimera: Není marné udržovat vás ve střehu a trochu …

• Nabízení drog

Někdy mi přeije že jste banda provokatérů. Místo abyste odpověděli jasně a slušně na dotaz, tak z člověka děláte fakt debila a ještě si myslíte jak jste asi vtipní.(hlavně s formulářem na kygerkriminalitu - když už tak si se měl namáhat to alespoň rozkliknout a dát se skutečný formulář. Miko, ty jsi snad mluvčí GO, že všechno tak víš???? Ty víš jak to teď je, když jsou nová pravidla? VOP něco snad říkají o vulgarismech? Je to nesmysl. Nic takového ani o vyhvězdičkování, které platí i na fóru tam…

• Máte už někdo odzkoušené ty odměny? myslím jako aktivaci premiového účtu nabo třeba parní pily. Uvádí se 1 den. Není to jen do půlnoci, že né? Nebo ano? Zkoumali jste zda to opravdu trvá 24hod. Raději bych parní pilu s bonusem 20% těžby dřeva. Dřeva není v začátcích nikdy dost

• Nabízení drog

Jste fakt hodně vtipní! Pro Chimeru: Tady hrají děti ze základní školy běžně. Proč si myslíš že tu nejsou? Jako že by hru nezvládli? ?? Sám si začínal píšeš ve 13letech, tak proč myslíš, že oni tu nehrají? Když ale si tak rádi rýpáte, tak bych měla ještě jeden dotaz. Jak to to s novými pravidly? Nevypadl postih vulgarismů? To už se tolerují i ty? Takže pokud přímo někomu nenadávám, tak můžu mluvit jako dlaždič? Já že jsem na takového chytráka narazila. 7. Obsah Není povoleno urážení a nevhodné c…

• http://prntscr.com/7m8kj8 Myslím,že ti nemusí těch chybějících úkloů být líto. Je to k ničemu, protože za úkoly dostáváš odměnu i jen 25, ale přeměnit je nejnižší možnost 150!!! Takže denně mi propadne 75. Takže k čemu to je? Prostě na rozptýlení asi dobré, ale smysl je lepší najít v něčem jiném. Ono kdyby si se lépe podíval na ty moje možnosti, tak 4 mi zůstávají také uzavřené http://prntscr.com/7m8mh8 Nemůžu přepadnout barbarskou vesnici, nemůžu vyplenit město jiného hráče - to bude tím, že ne…

• tak já mám na Sigmě město max na lvl 14 a mám 14 úkolů prntscr.com/7lzy5q