Search Results

Search results 1-20 of 21.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Filmové divadlo

Mr.Disaster - - Diskuze o hře

Quote from Matulajz0076: “Jediné, co mi přijde skutečně zcestné, je ten projektor, to mě vyloženě irituje... Jsme v antice proboha! ” V tom případě doufám, že tě iritují i parní obři (Parní stroj - 1765), balónové bombardéry (Horkovzdušný balón - 1783) a ponorky (1624). Jsme přece v antice, PROBOHA!

• Božská fontána ambrózie

Co se týče fontány, já jsem naopak velice spokojen. Stejně se kvůli bonusům přihlašuju denně, takže si přitom odkliknu i fontánu a moje roční spotřeba ambrózií se skoro rovná právě výnosu z fontány, takže už do téhle hry už nemusím vrazit ani korunu.

• Počet drancovatelných surovin ve vesnici úrovně 8 neodpovídá, viz příloha. A nejde o dodrancování zbývajících surovin, které by zůstaly po případném předchozím útoku, ten proběhl včera a vesnice se bez problému rozšířila na další úroveň, jen s touto chybou. Nick: MrDisaster Svět: Alpha Prohlížeč: Firefox 46.0.1

• Nové funkce v Ikariamu...

1) souhlas 2) Existuje spousta jiných her, kde města zabírat můžeš, takže jestli po téhle "funkci" toužíš, možnosti máš. Jak píše KoRis, já a spousta dalších hrajeme tuhle hru i právě proto, že města zabírat nejdou a pokud se tahle funkce jednoho dne zprovozní, tak se servery s velkou pravděpodobností vylidní a zůstane jen pár militantních hráčů. Za mě ne!

• Ano, je to tak, přízeň i úkoly se o půlnoci vynulují a pak vše sbíráš od znova. Co mi mezi úkoly chybí, tak třeba Provést experiment

• bojový systém

Mr.Disaster - - Chyby & Stížnosti

Feathasi, tak pro příště až se budeš chtít na něco zeptat, zkus nepoužívat věty řečnické, na ty ti nikdo odpovídat nebude! Aneb ne vždy otazník znamená otázku!

• bojový systém

Možná ti neodpovídáme, protože nikde nevidíme otázku, jenom uplakaný příspěvek o tvé vlastní neschopnosti ... poslat do boje 2 katapulty, které samy o sobě za moc nestojí? Fakt chytré! Jedno plně obsazené pole jich obsahuje 6, tak jich prostě příště pošli více.

• Mám jen jeden účet a funkce mi vyhovuje, takže v žádném případě nerušit!

• Sigma přichází...

Mám jenom 1 účet a tak to i zůstane. Upřímně vůbec nechápu lidi s více účty, i ten jeden jediný mi dokáže zabrat docela dost času. Ten, kdo měl před sloučením účet na každém serveru snad ani nemohl odejít od PC na dýl, jak pár minut denně, jinak si vůbec nedokážu představit, jak to vše stíhal.

• Pravda je, že se obchodní lodě chovají nelogicky, ale když z toho budete chtít udělat hardcore simulaci, tak se na hru vykašlou 2/3 hrajících včetně mě. Já ikariam zapínám na pár minut ráno a večer a na vymýšlení přesunů bych prostě neměl čas. Návrh na zvýšení počtu obchodních lodí je hloupost.

• Chyby v Překladu ??

Kdyby to bylo jenom blbě přeložené, tak budiž, ale tohle vypadá, jako by to někdo protáhl google translatorem v jeho počátcích. Navíc to vypadá velice profesionálně, když hra funguje už 7 let, ale překlady jsou stále někde na půl cesty.

• Chyby v Překladu ??

Prosím, smažte toto téma, stejně na veškeré připomínky dlabete! Chybu jsem hlásil 30.10.2011 a je tam stále!

• Návrh na vylepšení hry

Když už se tohle téma nazývá "návrh na vylepšení hry" tak bych něco měl. 1) vyskakovací okna ve hře stačí ukázat jednou, nejsme tydýti, aby jsme si museli neustále připomínat zbytečnost, jako je velikonoční/vánoční/halloweenská výzdoba! Obzvláště na mobilu je chuťovka se tím vším po každém přihlášení proklikat. 2) když už se s velkou pompou zrušila mobilní verze, tak by bylo fajn, aby se myslelo i na uživatele telefonů, kteří nechtějí používat zastaralý něpodarek (Android) a ani nechtějí utratit…

• Souhlasím a podepisuji v plném rozsahu. Pro průměrného programátora to bude práce na 3 minuty.

• Otevřu to tady, tleskám vám, že jste po několikátém nahlášení přeložili text u výzkumu "Námořní mapy" ale nesmysl u výzkumu Suché doky, který jsem poprvé hlásil 30.10.2011, je pořád ve stejném stavu. Fakt by bylo fajn, kdyby si někdo kompetentní příslušné téma přečetl a něco s tím vším konečně udělal. Quote: “Mísa na moři, z které budeme vylévat vodu - to je to nejlehčí loď, kterou můžete postavit a vypravit na moře. Postavte silnější válečnou flotilu, kterou se naučí Vaši nepřátelé bát! ”

• Po rozšíření sklárny z levlu 30 na 32 mi pajdulák vozící suroviny do města stále ukazuje těžbu, jako byla před rozšířením. Vše je vidět na přiloženém screenu, jako prohlížeč používám firefox ve verzi 30. A jen tak mimochodem, nebývala tady kdysi sekce Hlášení chyb? 0LgaW.jpg

• Zbytečně složité Výstřižky 1) kliknu na ikonu výstřižky 2) vyberu patřičnou oblast 3) kliknu na ikonu diskety 4) vyberu umístění a typ souboru a uložím

• Ikariam Mobile

Potvrzuji problém s pirátstvím, zároveň mi aplikace spadla při pokusu přepnout na jiné město. Mobil: Sony Xperia Sola Android ICS, nevím jaká verze

• Chyby v Překladu ??

Nepřeložený text ve vědeckém poradci u výzkumu Námořní mapy Quote: “Wenn wir aufschreiben, wo sich gefährliche Strömungen und tückische Untiefen befinden, wird das unsere Seefahrt viel sicherer machen. Unsere Seeleute müssen dann keine Angst mehr vor schroffen Felsen, arglistigen Strudeln oder gefährlich betörenden Sirenen haben. ” A teď si trochu rýpnu ... řeší tohle vlákno vůbec někdo kompetentní? Protože jsem si ještě nevšiml, aby nahlášená chyba byla i opravena. \\ máš pravdu, sice si jednot…

• Chyby v Překladu ??

Po více jak roce od posledního nahlášení si opět dovolím upozornit na tento zjevný nesmysl u výzkumu Suché Doky Quote: “Mísa na moři, z které budeme vylévat vodu - to je to nejlehčí loď, kterou můžete postavit a vypravit na moře. Postavte silnější válečnou flotilu, kterou se naučí Vaši nepřátelé bát! ”