Search Results

Search results 1-20 of 42.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Barbaři na moři

asejevu - - Diskuze o hře

dveueaoigker kragvjriea Nedává Vám ten název smysl? To bude tím, že jsou to barbaři, nikoliv kultivovaní lidé..

• Nová hrozba se blíží

Bojím se, že oni to vidí, jen nenašli jiné řešení na situaci, co s účtama při slučování světů... ale brzy budou muset něco rychle vymyslet, protože docela zjišťují (a my taky, jak jinak), že to má mnoohem víc nevýhod než výhod

• Nová hrozba se blíží

Jsem zvědav, jak dlouho bude tohle vlákno existovat.

• Zveřejňování multiúčtů

asejevu - - Alpha

Shadowe, prosil bych odpověď na otázku: Je možné něco podobného založit v spamboardu bez postihu? Co se týče toho seznamu - je spousta věcí, jak to zjistit, rozširovat se o tom nebudu (v souladu s pokynem badidola). Rozhodně však nebudu dávat na fórum něco, o čem nejsem přesvědčen. :O

• Zveřejňování multiúčtů

asejevu - - Alpha

Otázka - je možnost něco podobného (seznamy účtů přepojených sdílením) udělat do vlákna v sekci, kde se to nemůže postihovat? Např. do spamboardu?

• Božská fontána ambrózie

Plnohodnotná aplikace nebude nikdy, dokud bude mít malou prioritu. Jestli se bude inovovat, tak se bude inovovat hra, appka až sekundárně. Spíš budou větší rozdíly mezi hrou a appkou (propast možností), než to, že by appka funkcema dobíhala prohlížeč. Na konkurenčních hrách to zvládaj celkem dobře (některých), tady ještě ne. Otázkou času je, kdy přijde k přehodnocení priorit.

• Chyba v nové verzi 0.7.1

asejevu - - Chyby & Stížnosti

Já jsem žádný podobný problém nezachytil, a ostatní z aliance si taky nestěžovali. Holt kdo si platí, tomu to jde

• Férovost

1. věta dává perfektní smysl - sdílené účty totiž nejsou multiúčty. Jsou to účty propojeny sdílením IP. Nikoliv účty, které mohou přímo interaktovat a spolupracovat. A když piráty nehraješ, tak jsi v pohodě. Co se týče appky - já na mobilu/tabletu používám normální prohlížeč, nikoliv appku. Už jen proto, že jsou tam ořízlé funkce.

• [A o A] vs. [NOMEe] a [BO-M]

asejevu - - Války

To, že něco nečekáte, neznamená, že to je automaticky nefér

asejevu - - Války

Hezké vyjádření. Jedna hlavní věc, z kterou bych osobně nesouhlasil: Válka není špinavá věc. Válka má taky svá pravidla a limity (nastavené lidskostí), za hranice kterých se prostě nejede a tečka. Já skrátka nemám za potřebí špinavou hru, posílání multiúčtů skrz aliance na špehování oběžníků nepřátel, ... V zájmu aliance P-O-D je rozhodně hrát (a taky válčít) FÉROVĚ. Myslím, že s tím by neměla mít žádná ali problém, nepletu-li se. Jinak co se týče vánočního míru - bylo to vyhlášeno pouze jako k…

asejevu - - Války

Trudaku, conclave... to si snad děláte (doplnil bych co, ale před chvílí jsem za to dostal warn) ..... jako vážně? Dva na jednoho? Netušil jsem, že taktiku boje ze hry taháte i sem.

asejevu - - Války

Quote from DAFOMANka: “ Zdá se, že je potřeba další spojence a proto v místech bojů operuje ještě W a POD na straně AoA Je pro mě velkým překvapením, jak to tady na Alfě funguje diplomat Nome” 1.) Uvědomte si, že vy nejste Rusáci a PAZ není Krym, který můžete anektovat kdy se Vám zalíbí. PAZ nemá diplomacií od toho, aby se smála ostatním (tímto chci pozdravit hráče: Yarakus, bejke, TELUMA, DAFOMANka), ale aby spojili síly s lidmi, kteří bojují proti stejnému nepříteli. 2.) Na Alphě to funguje úp…

• * * * Propaganda * * *

Shadowe, máš to v PM. Jo a Beruško... žádné MY a VY. JÁ a TY. Nikde jsem neříkal, že obviňuji ostatní členy týmu. Shadow i Dočík mají mojí důvěru mnohem více, než ty. To ber jako feedback, nikoliv jako pokus o urážku (jestli se Ti nelíbí, že důvěřuji BA, můžeme to ověřit): - Kdybys našla dost energie, aby se proklikla mimo tohto vlákna na sekci Diskuze, určitě tam najdeš nějaký příspěvek ode mne, který jasně říká, že Čech opravdu nejsem. Jsem Slovák. A prosím, napiš na to: "Tím hůř". Nahlásím Ti…

• * * * Propaganda * * *

Quote from ShadowMaster: “Proč chceš pořád něco dělat nám chudákům BA ? Tak napiš ticket s dotazem: Dobrý den pane CoMa. Je pravda že jste nařídil zmizet příspěvky uživatele Lokuta a řekl místnímu teamu,aby jakékoli zmínění zdrojového kodu hry jako udělal Lokutus postihli varováním,potažmo banem na foru ?? Děkuji zvědavej hráč nedůvěřující místnímu BA Hod to do ticketu fora a ja mu to přepošlu,dostaneš odpověď.” Díky, jedu na to. A Beruško: Tvoje potvrzení? :O Ty jsi nejméně důvěryhodný člen cel…

• * * * Propaganda * * *

Rozumím, i když zase, je tady takové procento nedůvěřivosti, jelikož tohle byla očekávaná odpověď, a kdybych někoho kryl, napsal bych přesně tohle. Shadowe, mám tedy otázku: Kde bych si mohl podobnou informaci ověřit? Na podpoře? Resp. jak postupovat? Mám zažalovat BA za cenzuru a pohnat to až na úroveň CoMa, který mi dokáže, že to je opravdu jeho pokyn?

• * * * Propaganda * * *

Shadowe, abys mě nepochopil špatně. Ja v žádném případě neobviňuji, že za to můžeš ty. Ale stále jsem neviděl jediný důkaz (kromě ničím nepotvrzeného výroku) o tom, že si to vymyslel skutečně CoMa, nikoliv někdo z BA. Ale jinak Tvoje přirovnání fakt žeru, rozumím tomu. Já si nemyslím, že to je správný, nebo tak.. akorát jde o to, že Lokutus nepřišel do kasína s tím, že umí počítat karty. Počítání karet může v pohodě provozovat, jelikož to nikdo nezjistí, takže nemůže být potrestán. Avšak, Lokutu…

• * * * Propaganda * * *

Rozumím. Takže to někdo musel iniciovat, tlačit na něj, ať to odklepne, on chtěl mít pokoj, tak to odklepl. Dobrá práce. Jo a co se týče toho soudu.... já zapoměl, že když nemám na profilovce trolla, tak to není vtipný. Ne ale vážně.... kdyby z toho bylo něco vážného (perma ban, IP ban, ...), je možnost odvolat se na nějaký soud - už jen proto, že do toho někdo vložil peníze. Samozřejmě, jestli se prokáže, že k něčemu vážnému došlo, tak podle VOP má GF právo vypovědět smlouvu... ale Šun Tzu Čumě…

• * * * Propaganda * * *

Rozumím, díky. Takže když si CoMa dělá co chce, není na něj páka? Myslím nějaký mezikrok před tím, než kontaktuji právnické oddělení.

• * * * Propaganda * * *

Prosím, připomeňte mi, u koho se můžu stěžovat na pochybení v rozhodování? Co je nad GO/CoMa?

asejevu - - Války

Pro ujasnění: P-O-D už nejeden měsíc má na externí stránce uvedenu alianci BO-M jako nepřátelskou. Válka v rukavičkách byla navrhnuta a z Vaší strany zamítnuta. Od vyhlašení války PAZ vs. BO-M platí dohoda o spolupráci PAZ + FBA. KEN, jako členská aliance, podepsaná pod tuto dohodu, jela bránit území PAZ pod útokem (nikdy nezautočili na pozice BO-M - ani teď se to neděje). Stejně tak P-O-D, která byla mimochodem hned po objevení v bitvě napadena. Útokem přímo na naše území je jasné, že je to již…