Search Results

Search results 1-20 of 93.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Heliova věž

Echoman - - Pomoc & Otázky ke hře

Myslím, že ti ambrozky přeci jen chybí Stojí 320 a nejspíš máš ikonku červenou, kde ti píše, kolik ti zbývá a napravo od toho je ikonka kolik máš. Pokud bys měl 320, tak bude ikonka stejná jako napravo a po kliknutí už Heliova vež stojí

• chyba ve hře

Echoman - - Chyby & Stížnosti

Myslím, že chyba bude někde u tebe, jelikož předpokládám, že všem ostatním to jde bez problémů (včetně mě). Zkus se přihlásit přes http://cz.ikariam.gameforge.com/ nebo přes zabezpečený SSL protokol https://cz.ikariam.gameforge.com/ Případně zkusit jiný prohlížeč nebo vymazat cookies v prohlížeči.

• Kapacita skladu

Dovolil jsem si špehovat ti město Skladová kapacita přes 1,664,000 a počet surek mramoru máš 1,473,104 Potřeba je 1,582,378 tak to tam navez a mělo by to jít

• Kapacita skladu

A určitě máš pracovnu architekta na max lvl 32 ?

• Kapacita skladu

Můžeš přidat i screen skladu? Ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak mě nic nenapadá...

• Je to napsané v Pomoci - Zlato a finance... - Každý obyvatel produkuje 3 zlata za hodinu - Každý vědec stojí 6 zlata na hodinu Takže 1 vědec zkoumá za 3 zlatky a protože je to vědec, tak žádné zlatky neprodukuje.

• Maximální skore

Echoman - - Diskuze o hře

Ahoj všem, aktuálně mám cca 78 mega bodů a pořád je co stavět a zkoumat. Výzkumy mám pouze 2 na max a z budov mi ještě hodně úrovní chybí (teď jich mám 8,360). Počítat se mi to nechce, ale odhaduji, že to může být i přes 100 mega bodů. Jen za výzkum jsem vypočítal, že můžu dostat ještě 6,670,656 bodů, takže to bych byl na skoro 85 mega, takže je otázkou, kolik se dá ještě vyždímat z budov. Budovy se počítají hůř, protože vždy se něco postaví a něco méně potřebného zbourá.

• Update 0.7.6 - Diskuze

Já ještě 2x a mám to též A ještě mě potěšil vozík na zdvojnásobení skladů (2x 7 dnů). Ale třeba přesun města bych někomu střelil nebo za něco vyměnil, protože to nevyužiju. Špatný daňový poradce taky není špatný, ale když málo vyděláváš, tak těch 20% zlatek navíc je prd. 29624704164745519783f91d7546ab73.png

• Update 0.7.6 - Diskuze

Už to tam mám také za 12 zřejmě se to počítá až od určité hodiny (třeba od 10 hod), ale v tom případě to tam mohli napsat. Já to měnil ráno cca 7:30 a to bylo ještě za 15 no, věnoval jsem jim 3 navíc, tak můžou mít radost

• Update 0.7.6 - Diskuze

Sleva na prémium Následující položky jsou zlevněny o 20 %: Špatný daňový poradce Prémiový obchodník Návnada na škůdce Dodávka surovin: zlato No, nevím jak vy, ale já mám ceny pořád stejné. Zřejmě podle hesla "nechci slevu zadarmo" Prémiový obchodník stál 15 takže se slevou 20% by měl být za 12 ale nic se nezměnilo. Zkusil jsem i koupit a odečetlo se 15, takže se jim slevy moc nedaří nebo jsem nepochopil, co tím chtěli říct

• Update 0.7.6 - Diskuze

Havěť jsem nezkoušel, za to se mi vyhazovat ambrozky nechtělo Ale zkusil jsem poradkyně, když lákali na pěknou starostovou No, bohužel zbytek hodnotím jako bída 75947117b16349788cb49143ed29e603.png

• Update 0.7.6 - Diskuze

12. město se dá postavit i bez použití Na poslední úroveň paláce / rezidence je potřeba 2,561,499 s úsporáky na max. Kapacita skladů na jedno město je 4x 320.000 za sklad + 1x 1,280,000 za haldu + za radnici 1.500 = dohromady 2,562,500 skladovací kapacity. Nicméně pro jiné budovy (a že jich není málo) se bez zdvojnásobení kapacity neobejdeš. Já jsem za dosažené úspěchy dostal 2x zvojnásobení skladovací kapacity na 7 dnů zdarma. Což jistě využiji, ale další zdvojnásobení pěkně za 50 Myslím si, že…

• Update 0.7.6 - Diskuze

Čerpal jsem z test serveru. Zdvojnásobená kapacita skladů: 10 dnů / 50 30 dnů / 135 50 dnů / 200 U nově založeného světa bude pravděpodobně tato položka levnější, jelikož dlouho není pro tuto premiovou funkci využití. Stačí postavit sklady nebo haldu a postavíš mnoho úrovní budov, aniž bys zdvojnásobenou kapacitu potřeboval.

• Update 0.7.6 - Diskuze

Ahoj všem, byl jsem zvědavý na nové ceny a tedy musím říct, že v některých případech jsou to opravdu pálky Snad největší rozdíl je v prémiovém obchodníkovi, takže výměna surek za aktuálních 5 bude za 15 Za 10 dnů zvojnásobené kapacity skladů = 50 (nyní 24 za 7 dnů). Nebo také na 60 dnů za 200 ale přijde mi tedy výhodnější nasyslit surky, pak kliknout jen za 50 a postavit co nejvíc budov za těch 10 dnů, než to mít na 60 dnů za 4x více. Nevím, jestli se dá za takovou dobu sehnat tolik surek, aby s…

• Skladovací kapacita

Ano, je to tak. Je potřeba mít 4 sklady + haldu (více do jednoho města nelze dát), což při max úrovni dá 2,562,500 (2,500 má radnice) skladovací kapacity a za 24 si koupíš zdvojnásobenou kapacitu, která ti umožní přístav na 47 postavit.

• Ahoj, záleží na úrovni dolu. Čím vyšší úroveň, tím více se za jednu ambrozku dá darovat. Na velikosti účtu nezáleží.

• Filmové divadlo

Už jsem to tu psal výše... Quote from Echoman: “tahle filmová představení jsou omezená do 08.06.2016 23 :59 :59”

• Filmové divadlo

Přesně... kliknu a dělám zatím něco jiného. Těch pár vteřin mě nevytrhne Je pravda, že motivace 20% těžby po dobu 12ti hodin na jedné pile / dolu není žádný zázrak (mě to dělá za 12hod 3,612 dřeva + 3,948 mramoru), ale lepší než drátem do oka Pokud jsem správně pochopil, tak tahle filmová představení jsou omezená do 08.06.2016 23 :59 :59, takže těm co se to nelíbí, tak se jim brzy uleví

• Diskuze o 0.7.0

Rád bych se zeptal, jestli ty odvetné útoky barbarů probíhají kdykoliv nebo alespoň slušně počkají, až budu připojený?

• Četla jsi pomoc ve hře? "Výsledek přepadení se stanovuje automaticky. Ty i protivník dostanete bonus osudu od -10 % do +10 % k síle vaší posádky. Poté se porovnají síly posádek obou hráčů a stanoví se vítěz."