Search Results

Search results 1-20 of 39.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Vymírání světů

Zdenecek5 - - Chyby & Stížnosti

No těžko říct, mě se právě na ikariamu ta nekonečnost líbí, kdyby servery ukončovali tak bych to rozhodně nadobro zabalil. Nevím no když vám vyhovuje bejt nejlepší na mrtvým serveru proč ne, ale mě sloučení vyhovovalo, i když přijdete k silnějším hráčům, čemu to vadí? V ikariamu může klidně hráč s 10 miliony zatápět hráčovi s 40 M... Ale je pravda že po tom sloučení otvírali zase co půlrok novej server bez toho aby domysleli důsledky. Nevím jestli je to BUG, je to spíš vlastnost, pokud se znovu …

• Vymírání světů

Nějak přesně nerozumím jak to myslíš? Však multiúčty jsou již dávno povolené, můžeš jich mít kolik chceš akorát je označíš v nastavení jako sdílení IP a je to.

• Vymírání světů

No taky nechápu, hráčů je podle mě na většině serverů teď už míň než před sloučením v roce 2014 Řeší se to i jinde board.us.ikariam.gameforge.com…read/62197-Server-merger/ Ale ani v jiných komunitách se pak už nikdy neslučovalo pokud vím, tak bych s tím moc nepočítal... Což moc nechápu když ta fíčura si přesunout účet za ambrozie je normálně ve hře, tak nevím co by s tím mohlo být za problém... Koukám na Phi a to je teda fakt extrém, to si nenaplníte ani kulturky ne?

• Hráči

Zdenecek5 - - Alpha

Třeba na betě to teď dcl žije náhodou Ale je pravda že hráčů je čím dál míň chtělo by to nějaký další sloučení světů asi.

• No chyba to asi přímo není, stejně teď s tím nic neuděláš kromě výše napsaných možností... Ale tak i na kraji mapy se bydlet dá, akorát do bojů to budeš mít asi dál no zase na tebe nikdo jen tak nezaútočí...

• Nevím podle jakýho algoritmu se hráči rozmísťují. Pokud ti ale souřadnice nevyhovují tak můžeš založit kolonii někde uplně jinde, vyhlásit to jako hlavní město a to původní smazat. Nebo si zaplatit přesun města za ambrózie. Případně pokud si ještě hodně na začátku tak zkus založit nějaký další účet a uvidíš jestli tě to hodí jinam.

• -EQB- vs WHO

Zdenecek5 - - Války

zdá se že WHO tečou nervy

• Nabídky KD

Zdenecek5 - - Nabídka KD

Nick: Dark Lord KD Plno

• admin to má v EDIT --varování - BA Dočík--

• * * * Propaganda * * *

Zdenecek5 - - Diskuze o hře

• Nulovou, ale hráč co má třeba 10M bodů také získá téměř nulovou výhodu když mu někdo pošle 50 tisíc dřeva a za to se banánuje. Takže by mě fakt zajímala kde je ta hranice. Snad to buď platí nebo ne... A ty si vlastně kdo? že si tu hraješ na chytrýho ale ani necítíš potřebu se představit...

• Quote from Numir: “No, tak toto už je fakt kravina Přeci nebudeme řešit dotaci jedním dřevem ” Quote from Madlik: “Lokutusi , dotace jedním polínkem je samozřejmě v rozporu s pravidly , ” hmmm tak teď nevím Nebudeme řešit něco co je v rozporu s pravidly? A to je názor GA Numir napíše po roce nějaký příspěvky na fórum a co příspěvek to blábol

• * * * Propaganda * * *

Od tý doby co se sloučily světy podle mě nad tím GF nemá vůbec kontrolu a praktiky které objekitvně jsou podvod proti pravidlům nejsou a EDIT z toho těží. Proto radši zrušili i pranýř aby to nebylo tolik vidět že se nikdo netrestá. A hra sama od sebe kontroluje jen základní věci. Co se týká skript, tak myslím, že to asi lze v případě některých případech chování hry poznat že je dotyčný používá. Já ani nevím jestli ještě nějaký funkční existují, dřív bylo i pár dobrých ale od tý doby co jsou zaká…

• Verze 0.6.10 - diskuse

Kolik stojí ten přesun na jiný svět? a přesuny měst potom? ví se? Pranýř zmizel proto, aby si tým mohl dělat co chtěl, dát banána komu se zachce a nikdo už nebude mít možnost si zkontrolovat proč mu zmizel spoluhráč atd. za chvilku se tim inspiruje dočík i pro fórum a bude vymalováno

• Anemá nějaký z tvých dalších účtů interakci s tímto účtem? Třeba v jiné bitvě či jste spolu umístěni v nějakém městě. Nesmíte se potkat nikdy ve stejný čas.

• No pokud máš v těch městech s chrámem i pořádnou víru tak doporučuji Teokracii, +150 spokojenosti a aspoň zlaťák na kněžího už se pozná. Je to i vhodné pro bojový účet, jelikož ten zkrácený odpočet zázraků se velmi hodí.

• Super, konečně rozumná odpověď děkuji. Kéž by všichni členové týmu takový byli.

• Díky kivdulovi za odpověď. Ale to s tou 4 se mi nějak nezdá... To by každý mohl pěkně zneužívat a pak daného hráče nahlásit Myslím, že proto abych mohl hrát hru co možná nejlépe je potřeba vědět co je dovolené a co ne. Navíc otázky 3,4 nebylo něco co bych chtěl používat ale otázky hráčů z aliance, kterým se kvůli sloučením ocitlo několik účtů na jednom světě a pochopitelně nechtějí skončit zabanovaní. Jo a doufám že se to do pravidel hezky napíše kvůli "vychytralkum" jako jsem já, protože aspoň …

• Mě dříve přišlo nefér i používání kolosů, používání válečných kolonií a jejich používání ke kažení víry. A ejhle dělá to už pomalu každý A je jenom otázka času kdy všichni přijdou na výhodu používání vícero multiúčtů, tak proč nebýt tentokrát o krok napřed. Na fér hru kašlu, jediným mantinelem jsou pravidla.

• Zdravím, stále mi pár věcí vrtá hlavou, Jestli by mi někdo znalý mohl odpovědět, byl bych vděčný, většinou tuším/vím ale potřeboval bych to mít potvrzené. Stačí vždy odpověď v pořádku/je proti pravidlům 1. Mít na svým ostrově svůj multiúčet a používat ho pouze k darování dřeva do dolu. 2. Založit si účet formou přátelství z kterého získám ochodní lodě. (exkluzivní bonus) 3. Zaútočit na třetího hráče z obou účtů ale z každého na jiné město. (předpokládám že to nelze, protože " nemohou interagovat…