Search Results

Search results 1-20 of 109.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Toto je staré fórum, je určené jen pro čtení. Tímto odkazem se dostanete na nové fórum a tam si zaregistrujte nový účet.

• Přehled generála

pavelchat - - Diskuze o hře

Ber to i z jineho uhlu, takove informace muze zneuzit i nepritel, proti tobe. Vzij se do role maleho hracev takeve alianci, kde general by porazil spoluhrace, s takovymi udaji.

• asi by sis mel precist toto, - board.cz.ikariam.gameforge.com…25A1n%25C3%25AD#post82061 tady je vse co se delo pred sloucenim a po slouceni

• Ban za multi

pavelchat - - Chyby & Stížnosti

NetYosS - V jednom mas pravdu GO nezajima ted kdo sedi za uctem. Uz odpada povinost evidence predavani uctu na noveho majitele. To znamena i to, ze vsechno se vaze na id cislo uctu, a uz ne na samotneho hrace. Nazorny priklad - z uctu se napise xxx nevhodnych slov, a najednou se objevi dalsi slovo. Tak ucet dostava zakaz hry, a je jedno kdo za nim sedi. Tak to chodi u vsech odstavcu u pravidel.

• Gameforge.com

pavelchat - - Pomoc & Otázky ke hře

account.gameforge.com/cs_CZ/forgottenPassword

• cas mas dopsany, ale ze zkusenosti vim ze tomu tak nebyva

• Nový svět Dne 1.12.2016 bude otevřený nový svět. někdy kolem ~ 11:00 -12:00 CET CZ20 - Ypsilon Hodně zábavy přeje Ikariam Team. Prosim o prekopirovani do sekce novinky - Pavel

• Pokud se nepletu,kdyz postavis 4x skladiste na 24lvl, tak b y si mel mit neco kolem 48000 nedrancatelnych surovin co ti ochrani hra sama. A kdyz se podivas do helpu,mel by si byt schopny postavit bud budovy na polovinu lvl co jde na max. Nektere budovy i na max. level. Palac bud bude na 5 urovni nebo na 6 urovni. Tedy v pohode by si mel udelat si 5-6 mest bez toho aby te nekdo ohrozil kradezi surovin

• Zveřejňování multiúčtů

pavelchat - - Alpha

morrismia - ne vzdy te hra ochrani, jsou situace a nastaveni , kdy ti to hra dovoli, a tady muze pro tebe nastat ten problem , ze muzes narazit na pravidla.

• Zveřejňování multiúčtů

pavelchat - - Alpha

Pokud ma clovek maximum povolenych uctu hrou,je normalni hrac. Pravidla porusi az ma o jeden vic. Ale z vlastni zkusenosti vim ,ze tech max muctu da hodne casove zabrat, a neni mozne to uhlidat. Clovek si vse musi vse peclive zapisovat, a davat pozor aby neposlal z jednoho uctu jednotky jako podporu do uctu kde uz ma z jineho. Take si musim davat pozor aby mu pri utoku ,se menily jednotky a stahovat je behem kol. A nejde poslat jednotky jen tak a cekat jak to dopadne. Idealni pro mnevje utocit j…

• Zveřejňování multiúčtů

pavelchat - - Alpha

Lokotusi ja take muzu zabrat mista na otrove,kdyz mne pozadas a nebo Cejkis. Take ti mohu poslat surky,zlato ,,take ti mohu oslabit nepritele pred tvym utokem. Jako co pises. Ale toto jsem delal s prately , uz pred sloucenim, muzu delat i ted. Prezdivku jsem snad menil stokrat, pd zacatku hry,posilal utoky na oslabeni uz od roku 2008.Spolecne utoky jsem take posilal. Jen ted pokud mas vic uctu, se ti muze stat ze ti obrance, vlozi do boje tolik jednotek. Ze utok z tveho druheho uctu se muze potk…

• Zveřejňování multiúčtů

pavelchat - - Alpha

Lokotusi hraji ikariam, a ten seznam vznikl z dusledku ze vam vadi lide co maji vice uctu.Lide co se rozhodly u hry travit daleko vice casu nez vy. Vadi vam ze hrac ktery stravi u pocitace treba o dve hodiny dele a rozhodl se hrat na vice svetech pred sloucenim. Ma ted navrch. Ale on ten problem v zakladu bude porad stejny. Vy hraci si stezujete,ze vas nekdo napada a nemate sanci se ubranit. Tedy ten kdo ma vice bodu versus kdo ma malo bodu, kdo ma vic pratel proti kdo min ( jinak napsano xxx uc…

• Zveřejňování multiúčtů

pavelchat - - Alpha

lokotusi je jedno zda na mne utoci jeden hrac nebo 10. Ale o pocet uctu. Jaky je rozdil kdyz se domluvi tri lide a kazdy ma po trech uctech. A devet lidi. * 3 lide tri ucty - Prvni tri ucty zautoci a maji za ukol znicit lode, dalsi tri ucty mi znici pozemni armadu , dalsi tri mi vyrabuji mesto * ted devet lidi ,devet uctu - prvni tri lide (tedy tri ucty) mi znici namorni silu, dalsi tri lide (tri ucty) mi znici pozemni armadu, a posledni tri lide (tri ucty ( mi vyrabuje mesto. Akorat ze ty tri u…

• Zveřejňování multiúčtů

pavelchat - - Alpha

Lokotusi ze dva muzou psat totez, neni problem a nemusi jit o dvojcata. Pomoci mobilu, a jinych moznosti jako email, facebook ci skype a dalsimi komunikacni kanaly, ti poslu text a pak staci ctrl+c. YJako toto vyuzivame uz 5 let, jeden ucet pise vsem hracum na svete. A pritom hraje sam. Jen kdyz mi nekdo napise pm, tak odpoved preposilam adresatovi na tento ucet, a on preposle dotycnemu s mym podpisem. A neni problem to posilat ze dvou uctu, nebo ze sta stejny text.

• haku - mala poznamka pokud jsi se dival mam ted nedrancovatelne 42820 ks . Pro mne je to dostacujici. Jak pises jeste mohu zvysit na lvl 25, a nebudou ty suroviny nad tuto uroven. No kazda uroven skladu ti zvysi skladovaci kapacitu o 8000 surovin, a nedrancovatelne o 480 ks. Tedy jeste mohu tedy postavit, dohromad 11 lvl skladu - ve vysledku dostanu 88000 skladovaci kapacity navic a k tomu 5280 nedrancovatelnych. Tedy na rozsireni bych potreboval celkove asi 410000 ks dreva a 180000ks mramoru ce…

• Haku proc bych to mel delat, mne to vyhovuje, hraji to stylem, ze se divam na co nejvetsi skladovaci zasobu nedrancovatelnych zdroju. A pak mne staci na jednom uctu nebyt 4 dny , on si natezi suroviny, pak staci postavit vojsko a nazdar buh ho poslat na smrt. A znovu natezit, na dalsi vojsko.A mam jistotu ze mi to nevykradou. A k cemu dalsi budovy a levely, bat se ze mi vykradou suroviny. Takto mam klid a nemusim se prihlasovat. Mezitim hraji druhy ucet.

• V tomto mas pravdu, zalozil jsem si novy ucet a zkusil to v nem. Jde stavet jen 4 sklady. Bohuzel za tu dobu co hraji, jsem nemel nutkani nicit si sklady, takze momentalne disponuji asi jediny s uctem co ma v kazdem meste prave tech 9 skladu. Ale kdyz se podivam do prehledu techto skladu - vidim toto ctrlv.cz/3BNJ Ano zabezpecene suroviny se pociji jen tedy ze 4 skladu, ostatni se chovaji jako halda. Jak vidis Mmajere-Martine pocet zabezpecenych surovin je tedy takovy jak jsem psal predeslem pri…

• Hitori uvedom si , ze jdes do hry co je rozjeta. Tim padem by te melo zajimat, jak si zabezpecit suroviny proti drancovani. A uchranit je pro vyrobu vojska. A nebo uchranit se po co nejdelsi dobu pred loupezemi. Jiny typ hry bude kdyz budes zacinat na novem serveru, tam je dulezita expanze. Ve meste mas 17 mist. 1x piratska pevnost 2x pro budovu na vyrobu lodi 1x hradba Tedy zbiva ti 13 vplnych mist pro stavbu budov. Jedina budova ktera ti umozni schovat suroviny je sklad, a skladu maximalne pos…

• Druhá vlna slučování

jsou rozhazene protoze hraci nepocitaji dopredu, samozrejme pokud budu utocit na nejblizsiho souseda. A to tak suprove ze mu znechutim hru, automaticky on bude koncit. A tim padem ja mam mezeru na mape.

• Druhá vlna slučování

Cristiano Kampl a proc by GF melo programovat nove herni systemy, kdyz dle statistik vidi ze kdyz prijde deset lidi. tak ta skupinka deseti lidi je systematicky znicena jedinci honici si ego na bodech. V tomto bodu si poloz otazku doslo by ke slouceni, kdyby byl dostatek hracu na svete. Nedoslo, hraci si urcuji kam to muze smerovat. No holt ted GD si rekla postavime tuto skupinu proti sobe rovnym. A uvidime jak se jim to bude libit , treba. A nemusi se ted jednat o tyto dva svety, ale v budoucnu…

• Druhá vlna slučování

A je to tady , slucujeme pro nedostatek hracu. A proc hraci odesly, asi pod natlaky utoku. A ted ti hraci kteri tomu nejvice dopomohly, tu nejspise v budoucnu budou psat. Protoze se po slouceni muzou stat potravou dravejsich zraloku, dychticich za body ve skore. Ale ke slouceni by nedoslo, kdyby si kazdy uvedomil, co se muze stat. Ono se slucovat nemusi, ale muze se rovnou uzavrit svet. Takze si uvedomte, dostaly jste sanci. A to treba si vybrat se kterymi ucty pokracovat. Priste uz to nemusi by…