Search Results

Search results 1-20 of 51.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ban za multi

Ed Deline - - Chyby & Stížnosti

Copaak chlapce nervicky pracuji. Pokud se ti nelibi rozhodnuti GO nikdo ti nebrani si na ne stezovat. Dopredu preji hodne stesti No a pokud ti nepomuzou ani stiznosti (coz nepomuzou) tak ti nezbyde nic jineho nez obcansko pravni rizeni. Ale nevim jestli ti mamka s tatkou na to dostatecne zvednou kapesne

• Ban za multi

Vem to z pohledu Go. Nekdo, koho neznas ti napise, ze jsou velka rodina a hraje tatka, mamka, babicka, dedecek, syn, dcera, bratr, sestra, teta, strejda, bratranek z 5. kolene, sestrenice z 18. kolene....... Tak a ted admine duveruj..... to co rikas neprojde na zadne hre na svete, kde jsou multiucty zakazane a automaticky jsou 2 ucty z jedne IP brane jako multiucty. A neokecas to nijak. Bohuzel tady ti tuto debatu toleruji U me na hre by se s tebou nikdo nebavil A kdyz si vezmu co tu jiz bylo na…

• Ban za multi

Nechapes o cem mluvis. V podstate si to preloz nasledovne: shodna ip=multi a je jedno jestli jste bratr, sestra, dedecek nebo babicka.

• Ban za multi

Quote from morrismia: “Tak to by mě zajímalo co z toho porušil ede Mám v paneláku společnou wifi, až někdo začne hrát, taky dostanu ban? Měl bych zjistit jestli hraje a taky ho donutit, aby mi potvrdil sdílení?” A jak vis ze uz treba nekdo nehraje? Nejde o to, ze byl dany ban byl nepravem. On se sam k podvadeni priznal nebo ne?

• Ban za multi

Netyos ma v tomto pripade pravdu. Ted tu resis absolutni kravovinu nezlob se na me. V podstate nam tu rikas, ze jsi porusil pravidla (priznavas se k tomu) ale branis se tim, ze jsi je neporusil hodne, ale jen trosku. Takze proc trestat lidi za male kradeze a co dat nejaky limit? Cokoli co ukradnete do 100 000,- je vase protoze to je mala suma a cokoli nad to cislo je velka suma a bude se trestat. Proc trestat lidi za napadeni druhych? Vzdyt mu nic vazneho neni jen ma zlomene nohy, ruce a par zeb…

• Update 0.7.6 - Diskuze

Ed Deline - - Diskuze o hře

Quote from JirikCzech: “Už mi s tím přijdete fakt trapný.. o trochu víc conclave, ale to je jedno... možná už by stačilo, ne?” Ahoj. No me to taky neni prijemne tim tu zaclanet. Na jinem vlaknu jsem jen polozil dotaz a Conclave s Netyosem se hned museli realizovat. Bohuzel jsem zvykly reagovat, kdyz nekdo neco ohledne me pise. To je ma spatna vlastnost. Nicmene ti muzu slibit, ze kdyz Conclave nebude reagovat tak ja taky ne.

• Update 0.7.6 - Diskuze

Quote from The conclave: “Po zdražení se z Ikariamu stane hra spíše pro šlechtu a ztracené případy jako Deline a spol. Ví někdo kdy zhruba mají tu verzi nahrát na všechny světy?” Jde videt, ze mas potrebu neustale na me upozornovat jsem rad, ze te tak zajimam....nojono budes muset se konecne osamostatnit a od maminky se presunout do skutecneho sveta A jestli jsou pro tebe ztracene pripady vsichni, kteri pracuji a vydelavaji tak jses ve velkeee mensine

• Quote from The conclave: “Jen spamuj smajlů kolik chceš. V ničem ti to nepomůže. Aspoň nebudeš psát výkaly, když to nebudu číst.” Ja nepotrebuju pomahat Stejne clovek jako jses ty mi nema s cim pomoci

• Quote from The conclave: “První věta. Dvě lži a neuvěřitelné pokrytectví. Dál nečtu.:56:” v poradku diky

• Quote from The conclave: “Přečetl jsem první odstavec a dál ani nečtu. Pět lží za sebou ve dvou řádcích. Gg wp Ale jen se vybreč. Většina Sigmy to ráda vidí jak se tady ztrapňuješ.” vetsina sigmy jsou vasi multaci takze to chapu A opet klasika Tak si to proberem Kolik lidi z IMP bojovalo proti VII? Martikus, nasa a ja = 3 lidi kdo bojoval proti IMP kdyz se IMP rozpadla? aliance U, ASA a IG(multaci ASA) to je 85 lidi a ko bojoval za IMP? Zevl, martikus a ja Co jsem napsal lzive muzes mi to vysvet…

• Je potreba si trosku protridit fakta, protoze krom urazek a pomluv tu nic nepredvadis 3 lidi z jedne aliance rozprasili alianci VII. 85 lidi ze trech alianci porazili 3 lidi z aliance IMP....gratuluju, jste vazne skveli. Kam chodite tam pomlouvate a urazite ale jeste nikdo z vas nenapsal nic konkretne, neuvedl priklad. Jaky priklad? Treba tento. Vasemi utoky jste donutili hrace odejit a pridat sek vam. Jakmile to udelali tak jste se na ne vykaslali a chudaci se museli smazat. Jste banda hrdinu, …

• Quote from The conclave: “Deline přišel koryto a tak se snaží utéct jinam, aby si vyléčil rozdupané ego a získal čas na zaplnění poloprázdné peněženky. Avšak smůlu má. Tisíce a tisíce korun již nikdy neuvidí. Z jeho impéria, o kterém si myslel, že bude ovládat každého jedince na Sigmě, zbyl jen prach, jež sedá na náhrobky neskutečně velkého počtu padlých hráčů a vojáků z vlastních řad.” Ano ano, 85 lidi se spojilo aby porazili jednoho 85 lidi hrajicich mnoho let versus 1, ktery hraje az od doby …

• Chtel bych se zeptat jestli muzu presunou ucet ze Sigmy na novy svet ikdyž mam 7M bodu a tim padem bych na novem svete byl hned prvni.

• Nejde zrušit město

Quote from waitro: “Zrušit město při přeměně nejde.” Ne, nejde

• Férovost

Starce, kdyz se mi nelibi jeden servis tak jedu do jineho. Kdyz se mi nelibi tato hra tak muzu hrat jinou. Neco jineho by bylo, kdyby byl Ikariam jedinou hrou na svete. Pak bych mlcel a soupal nohama. Ale dokud je tu moznost vyberu nemam proc kecat. Asi nema cenu abych zverejnoval kolik penez jsem narval do Sigmy abych se dostal a nasledne udrzel na prvnim miste to je myslim vsem, kteri hraji delsi dobu jasne. A kdyz se mi bude zdat, ze se mi hra nelibi tak proste zkoncim a pujdu hrat neco jineh…

• Férovost

Quote from Begi: “Quote from Ed Deline: “Takze ja protoze jsem si koupil Octavii od Skodovky mam pravo si po letech stezovat, ze nefunguje podle mich predstav?” Ano v tom případě, že ti ji při každé návštěvě značkového servisu přeprogramují k horšímu. To je ekvivalent úprav této hry.” V tom pripade tam nebudu jezdit ne?

• Férovost

Quote from Begi: “Milý Ed Deline, ono je to s tím placením trochu jinak než popisuješ. Lidé do této hry vstoupili (a třeba i investovali nemálo peněz a energie) v době, kdy tato hra vypadala úplně jinak. Proto mají právo kritizovat tento paskvil, který z této hry vyrobili vývojáři.” To na veci nic nemeni. To jako protoze, nekdo nekdy si koupil ambrozky naveky ma pravo remcat? Takze ja protoze jsem si koupil Octavii od Skodovky mam pravo si po letech stezovat, ze nefunguje podle mich predstav? Bo…

• Férovost

Quote from allwarez: “Okurka ví, co říká. Soudit někoho je snadné, ale znáte ho tak dobře, že máte všechny informace, potřebné k vynášení jakýchkoliv soudů? Okurka byl jedním z nejlepších hráčů na Tau a právě kvůli tomu, co tady píše, odešel a předal účet své alianci. Člověk přece nemusí být programátor, aby mohl napsat svůj názor na to, jak hra "funguje". A vaše arogantní a posměšné vyjadřování jen potvrzuje to, že má pravdu. Berte to jako vztah obchodní firma - zákazník. Zákazník má přece práv…

• Férovost

Debata o nicem nicmene budu reagovat protoze se nudim... 1. Multi účty jsou povolené. To jsem nezažil na žádné onlinovce... Výmluvy typu, na tom učtě hraje bratranec, sestřenice atd. jsou neskutečný... Nebo když někdo tímto způsobem blokuje místa na ostrově, aby se tam nedostal někdo jiný...Dá se to překousnout, ostrovů je hodně, ale i tak proč by měli někteří hráči hrát tuto hru férově a jiní ne? Vždyt nás přímo těmi nesmyslnými pravidly (kterými se rádi oháníte) přímo nutíte abychom nehráli če…

• Quote from Stařec z hor: “KharDemon:Umíš krom trapného komolení nicku a použití slova flame i něco jiného Ed Deline: Nechci, aby GO upravili pravidla, to by byla marná snaha, ale na druhou stránku si myslím, že je ve vaší možnosti si na tyhle borce s klikačema posvít,když jste před sliučením dokázali identifikovat hru ze stejné IP. Možná by to bylo náročné na čas, ale určitě by to šlo. Otázkou je jaký by to mělo smysl.” Byl bych velice rad, kdybysme takovou moznost meli.