Search Results

Search results 1-20 of 41.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Tak ted se mi dotyčný "rekordman" doznal, že samozřejmě na nich hrát nechce, že jen "generoval" nejvýhodnější startovací pozici... Nejsem si jist, to je furt košer? Hihihi Každopádně je to docela malá pomoc, oproti tomu co jiní získají za , za a za ještě více :ambr:. Tedy dle mého soudu naprosto zbytečné... a po týdnu zjistíme, že na Ý nás zbylo né víc jak 16

• Nazdárek zdárek, udělal jsem si účet, abych omrkl nový svět, a nestačím se divit. PROČ JE VŮBEC NA NOVÉM SERVERU DOVOLENO MULTI? Myslel jsem, že multi bylo povoleno (samozřejmě za určitých podmínek) kvůli slučování světů, aby nikdo nemusel volit, který účet si nechá a který zruší. Blbé, ale má to odůvodnění (podle mnohých také blbé, ale má ho). Jaký má ale smysl na novém serveru? Nyní je tam asi 750 účtů. Ale hráčů možná i řádově mín. Jen zběžně prošlé hodnocení: 259 Ypsilon002 75 Napsat zprávu …

• Když si na to klikneš, napíše Ti to samo odpověd Ru_en.png

• Filmové divadlo

KoRis - - Diskuze o hře

Tak se tak koukám dnes po ránu po městě... .... a zdá se mi to, nebo kam to kino zmizelo? To byl tedy rychlý experiment...

• Nové funkce v Ikariamu...

KoRis - - Diskuze o hře

Osobně myslím, že většina lidí hraje dlouhodobě ikariam právě proto, že zde, narozdíl od jiných her, nehrozí ztráta "věcí" (myšleno třeba právě měst), na kterých se tak dlouho dřeli. Tedy druhý námět by naprosto odradil od hry většinu současných hráčů >>> i když by možná přivedl nové.... ale vyplatí se to? Zaplní se tím servery? Nebo naopak vyprázdní? Osobně proti. Nejsem domečkář, ale tento styl mi vyhovuje a proto také hraji Ikariam a né konkurenční hry.... K.

• Údržba cizích lodí

KoRis - - Chyby & Stížnosti

Ahoj nevím, kolik z Vás se s tím setkalo, u nás v ally jsme asi tři, co si toho vůbec všimli, možná se to ale děje furt... Měl jsem zbytky lodí, prodal jsem je - už ráno. Prodano.png Avšak i ted ještě stále za ně platím údržbu. A co je nejbizarnější, starý přehled ukazuje, že je vše oukej a nic neplatím. Nové vyskakovací okno ukazuje, že stále platím. A fakt je ten, že opravdu platím. V půl třetí odpoledne jsem měl 3 928k zlata. Takže ted jsem asi o 700k dole. Finance.png ... kdo už se s tím set…

• Ukončení

KoRis - - Války

Angels of Ateti tuto neděli ve 23:59 ukončuje válku s aliancemi No Mercy Rise a Boží Mlýny. Za A o A KoRis diplomat

• [A o A] vs. [NOMEe] a [BO-M]

KoRis - - Války

Urážky, urážky a argumenty nikde....

KoRis - - Války

Ahoj Starče a další, popravdě mi skoro až lichotí, že kvůli mě jsi ochotný se chovat takto hloupě. Znamená to, že dělám svou práci dobře a Tobě to nedopřeje klidu Navíc se očividně musíš neustále schazovat (a děláš to sám, to mi také lichotí, že si nemusím špinit prsty já). Za to Ti děkuji! To tak na úvod, aby nestála teč. Ted k Tvému komentu... Quote from Stařec z hor: “Ano Vašim rozhodnutím bylo nám vyhlásit válku. Jako diplomat si zde selhal a následky? Jako, že vyhlásíte válku, bez následků?…

KoRis - - Války

Quote from Gambrinus: “1) no jak se to vezme. Mohli jste válku ukončit a počkat co bude, nebo bojovat dál bez ní :56:” Pokud NOMEe nechce válku, já navrhoval, že se v neděli v poledne stáhneme ze všech bitev i z Vašich měst. Dokonce jsem nabídl i, že se naši piráti v budoucnu NOMEe kompletně vyhnou. Prostřednictvím DAFOMANky jsem chtěl po vedení NOMEe jen přislíbení, že uděláte totéž. Bylo mi oznámeno, že NOMEe na žádné "podmínky" přistupovat nebude. Netušil jsem, že jsem po Vás chtěl něco tak n…

KoRis - - Války

Ahoj Starče. [ironie] Ano, naším rozhodnutím bylo, aby jste nás napadli Naše bylo rozhodnutí, že napadnete kadyho v šesti lidech [/ironie] Naším skutečně jediným rozhodnutím bylo, že se budeme bránit. Máme nést následky toho, že se bráníme!? Vaše vedení po nás požaduje, abychom se vzdali. My se nemáme proč považovat za poražené a tedy nemáme důvod se vzdávat. Nabídl jsem Vám férový mír, bez označení kohokoli za vítěze, za poražené. Protože vím, že ani Vy se tak určitě nepovažujete. Pokud o toto …

• Druhá vlna slučování

KoRis - - Diskuze o hře

Dokud lidi budou mít "motivaci" se snažit, budou se zaplnovat nové světy a ty tak budou vznikat (a bude co slučovat).... Ale jak dlouho lidi bude bavit investovat čas (a někteří i peníze) do hry na novém serveru ve snaze se umístit co nejvýš v hodnocení, když jim bude hrozit, že po dvou letech budování a snažení se udržet na prvním místě se jim server sloučí se starším a nebudou třeba ani v TOP 200? Založí si účet zase na novém a tento předaj, protože je to nebude ba? To už začíná zavánět jinými…

• Druhá vlna slučování

KoRis - - Diskuze o hře

Quote from Dymmaer: “A aby to měli vše jednodušší tak si světy kde se peněz vybralo už dost spojí do Třeba časem jednoho. ” Jakože stávající "nové" světy sloučit? To by asi aliance Bety čučely při příchodu na Alfu, jaký dokáže být na serveru bordel Ale GF očividně "baví" slučovat, když už to tak hezky vymysleli, takže k tomu určo jednou dojde... Quote from Dymmaer: “Navíc asi vidíš co spojení dělá na Alphe se nejen bojuje ale i se hráči stíhají hádat na forum tak že to aspoň trochu oživí :64:” S…

KoRis - - Války

Ahoj Cucine popravdě, nerozumím Tvému příspěvku. Jakou má souvislost kadyho dovolená s probíhajícími boji (boje snad probíhají jen u kadyho?), resp, proč se s tím obracíš na Ateti (boje jste začali Vy, napadením kadyho). Pokud to byl Váš cíl, když jste kadyho napadli prvně, můžete s iříct, že jste ho splinili a jít si po svých, ne? Pro nás se nic moc nemění. Náš hráč byl napaden a my se jako aliance bráníme.... Jinak, chápu, že k řadovým členům se nedostane všech informací.... Tedy - s aliancí N…

• Férovost

KoRis - - Diskuze o hře

@Dioptas: Možná se opakuji, ale že někdo vynáší z ally - to má pomoci jako v čem? Akorát se někdo snaží přesně takhle rozklížit slabé aliance zevnitř, přes nedůvěru Nechápu, že jim na to skáčeš. Když je nepřítel u Vás, nemůže proti Vám bojovat. Já bych to bral jako výhodu A obvinování nevynných se vyhneš tím, že nebudeš obvinovat, když si nejsi jist Jo a ještě mne napadlo - že uvidíš, s kým má někdo sdílení. To má pomoci zase tobě v čem? Vynášet můžou i lidi bez sdílení. Sdílení samo je největší…

• Zveřejňování multiúčtů

KoRis - - Alpha

Nazdárek zdárek Quote from Stařec z hor: “Ačkoliv nevím přesný smysl založení tohoto vlákna, sám a jen za sebe mohu říci, že mne irituje skutečnost a určitě nejen mně, že máme v alianci bezpáteřné hajzlíky, co mají nasdílený účet třeba u dalších 5ti aliancí a nikdo s tím nic nenadělá. Aliance má možnost vědět, kolik kd a jiných věcí s jakou aliancí, ale už nemá možnost vědět kdo to tak má. Pravidlo 10 ti a další zadelnosti jako černý trh, ambrozie, tuto hru, která byla založena na strategii, tot…

• Chyba v nové verzi 0.7.1

KoRis - - Chyby & Stížnosti

Promin, za následující dloubnutí, já vím, žes to nemyslels zle ale zní to, jako bys nám říkal, abychom nebojovali A když začne v další verzi blbnout přehled města, doporučíš nestavět? V další nepsat zprávy, v další neklikat na hodnocení a v další nehrát? Mně to občas blbne, i když jsem v jedný jediný bitvě, a nejde mi prostě se stáhnout A ted jsem v pěti a vše jako hodinky..... fakt netuším, čím to je.

KoRis - - Války

Ahoj, dotaz nebyl na mě, ale dovolím si za A o A odpovědět - na dotyčného, který by nám vybíral hráče v tak velké míře, že by to našemu hráči začalo vadit, samozřejmě pošleme kadyho, nebo jiného super-piráta aby ho také vybral... Určitě se snažíme jako aliance vyhýbat vojenským odvetám za piráty, i když za všechny naše hráče si nedovolím ručit. Ale takoví hráči většinou pak nemají zastání aliance, když se rozhodnou pro vojenskou odvedu. Snad má odpověd stačí, K.

KoRis - - Války

Ahoj Bene, stejně nevidím důvod, proč náš názor, že piráti by se neměli řešit vojensky, musí být stvrzen domluvou, než bude brát za platný a Váš názor, že na piráty se bude automaticky odpovídat vojenskou silou, domluven předem být nemusí. A náš názor v tomto Vás zajímat také nemusí? Jsem rád, že jsi napsal, a tak ted trochu vážněji. Nevím o tom, že by nějaký představitel Angels of Ateti (tedy já nebo Stranger nebo Leonid) někde prohlásil, že nás Váš názor nezajímá. Naopak (toto nebyl první "pro…

KoRis - - Války

Napsal jsem někde, že bych nesouhlasil s Tvými názory? Vyvracím Ti je někde? Prosím, uved v citaci Jen píši, že sis zvolil asi špatné téma. Tvé jmenování v tomto vlákně začlo, když jsi tu opět mimo téma vytáhl admirálův starý ban (a kady zde také nebyl do té doby jmenován). Prostě dle mého názoru od začátku jen vyrušuješ....