Search Results

Search results 1-20 of 105.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 33% discount on Helios tower Dear players, There will be a 33% discount on Helios tower from 2nd March 2016 00:00 to 3rd March 2016 23:59:59. Your Ikariam Team

• New Server Merges! New Server Merges! Dear players, Once again we have some server merges upon us! Preparation phase start: 08.03.2016 12:00 CET (game time) Actual merge day: 30.03.2016 End of 18 day post-merge phase: 17.04.2016 23:59 CET (game time) Piracy Ends: 29.03.2016, next round resumes normal schedule and will end 01.05.2016 Server 13 will be target server for servers 14 and 15. Server List: 13 - Ny (Target) 14 - Xi (origin) 15 - Omikron (origin) Other things from previous merge will be …

• verze 0.7.2.

kivdul - - Diskuze o hře

15/2 aktualizace na DE verze 0.7.2 16/2 aktualizace na EN, US ..... kdo chce rychlý překlad, ať použije ctrl+c, otevře překladač Googlu, ctrl+v Premium feature – The Ambrosia Fountain is a building found in players' capitals. It can be activated for the next 365 days with Ambrosia. The player can then collect a small amount of Ambrosia from the fountain every day, granting them more than 1800 Ambrosia in total by the end, which is far greater than the purchase price. Modification – The current p…

• Doly

kivdul - - Diskuze o hře

pár čísel pro odrazeni slabších nátur a inspirace pro hráče na desátou ikariam.wikia.com/wiki/Saw_mill příklad pila - důl lvl 53 2911 těžba hodinově s hájovnou 32 plus pomocné ruce * 24 hod za den = 69864 * 17 měst na ostrově = 1 187 688 je denní výtěžnost pily na důl 54 je potřeba 274 916 734 dřeva tedy 231 a půl dne, za předpokladu že všech 17 měst těží naplno a veškeré dřevo dají do dolu a odměnou je +74ks větší hodinová těžba, nu neber to ps, samozřejmě by se to dalo rozšířit i rychleji - am…

• Sun Tzu - Umění války III

kivdul - - Diskuze o hře

funguje i v Chromu super věc

• Diky obema informace jsou to vyborne Jen upresnim druhy dotaz na ktery zatim neprisla odpoved Napriklad prave delova lod .... Mali munici tak utoci silou 69 ze strelecke (prostredni) linie, kdyz mu dojde presouva se do hlani linie a utoci silou 37, je to tak? Nebo na strelecky pozici delova lod utoci silou 106 (tj 37+69) a v hlavni linii tech 37. Trup Poškození:37 Přesnost: Střela Poškození:69 Přesnost: Munice: 5

• černý trh

kivdul - - Pomoc & Otázky ke hře

díky to abych šel tedy na stará kolena postavit Dílnu a vylepšit novinky

• černý trh

ahoj mám dotaz, když nakoupím armu lodě na Černém trhu od válečníka, který je má vylepšený na max .... zůstanou upgradovaný i když já je nemám v Dílně vylepšené? a naopak, když já vyrobím lodě v základu a prodám je někomu kdo má v dílně patřičné vylepšení, projeví se to automaticky? díky kivdul

• útok jednotek

ahoj dávám dohromady flotilu a potřebuji malinko poradit v popisu např. u Plamenometné lodi jsou tyto dva útoky ... Vyztužený trup Poškození:51 Přesnost: Balista Poškození:28 Přesnost: Munice: 7 ... mám to mu rozumět tak, že když tato loď se jako čerstvá nepoužitá zapojí do boje na Střelecké pozici, tak její síla je pouze 28 nebo celkově 79? ano, po vystřílení 7 ran jde do rezervy odkud může přejít do hlavní linie a tam bude útok těch 51, to mi je jasný ještě jeden dotaz k přesnosti, když Raketo…

• Verze 0.6.10 - diskuse

kivdul - - Diskuze o hře

no zase tak levná sranda to není ... Pokud si koupíš přesun účtu v balíčku s přesuny měst, obdržíš slevu 25 ambrózií na každý přesun. Přesun účtu Zvol balíček: Přesun účtu + 12 Přesun města Zvol zemi: Česká republika Zvol cílový svět: Alpha Přesun účtu je nezvratný proces. Přesuny na válečné světy nejsou povoleny. Héliova věž může být po přesunu účtu taktéž přesunuta. Kredity z předešlého přesunu účtu budou zlevněny. Pokud to bu2900 Ambrózie Ambrózievá města na ty samé souřadnice. Pokud se stane…

• 28/8

doufám, že se nás tato vlna nových serverů vyhne (de, en, us, br, es, fr, it ... ) - na Betě pouze cca 1500 aktivních účtů a další jeden dva denně zmizí

• milý zlatý Pedro, toto je forum, kde se klábosí o "hloupostech", a ne help linka .... jestli máš nesrovnalosti v přidělených bodech, doporučuji udělat to jediné co můžeš a to v sekci "support" napsat svůj ticket, na který ti GO odpoví

• 13 město

kivdul - - Diskuze o hře

otázka 13-tého města se řeší i na jiných světech, toto je vypůjčeno z EN fóra (příspěvek od SuperMOD), takže ne jestli ano/ne, ale kdy! Saturday, May 23rd 2015, 3:45pm This Suggestion has now been reported to GameForge. Please Note: Developers and Game Designers will have the final word on implementation.

• ambrozie 80%

si nerozumíme, samozřejmě výhodnější poměr je při větší částce, ale má otázka směřovala na .... někomu při přihlášení vyskočí info okno "Štastné hodiny s bonusem 20% (např. mně)" a dalšímu na 40% a dokonce i 80% není výjimkou

• ambrozie 80%

jak dlouho nesmím koupit ambrozie,aby mi taky přišla nabídka na +80% a ne jen na +20%?

• Poptávka: Scháním účty

kivdul - - Obchod

Tanisi, jde o "obecný" příklad, nic se nemění! - ano, nemůžeš si ho svévolně osvojit, ale musíš ho od daného hrače dostat (převést nejlépe přes GO i když to není třeba (heslo, email)), přesně jak vyzývá Lokutus "hra vás nebaví, tak mi pošlete do PM heslo a já budu pokračovat" - ali jsem zmínil, že vůdce diplomat mají většinou určitý kontakt na lidi a dokážou se s nimi spojit když už jsou (n) (facebook, email, sms, přes kamaráda ...) a zahrají na notu, plus co by dotyčný pro ali ve které je nějak…

kivdul - - Obchod

Hříšnice, my uvažujeme tak, že i když se to "technicky" smí, tak víme, že to není "fér", proto to neděláme holt si musíme připustit, že to je nová "strategie", kterou koneckonců jak bylo několikrát napsáno díky sdílení IP může dělat každý v každé alianci se časem objeví (n), no a tento účet si někdo (třeba vůdce) přibere k sobě do "sdílení IP" (může jich mít 10) - sice vůdce z toho účtu nebude mít žádný užitek, ale tím že jej drží "legálně" při životě dovolí svým kámošům z aliance, - aby tento d…

kivdul - - Obchod

jééé z tebe by měl Pavelchat radost (10*10 účtů pod palcem, 1/10 aktivních účtů pod vedením jednoho člověka) ...... kam ta hra spěje!

• 13 město

kivdul - - Diskuze o hře

waitro díky za informaci, takhle si představuji fungující forum, "vím tak to sdělím", i když mi je jasné že vy toho taky moc nevíte GF buď na všem sedí, nebo vypustí "zlatovlásku" s nějakou hláškou a na měsíce se odmlčí

• dovolená a piráti

kivdul - - Diskuze o hře

lidi zamyslete se, nad tou vaší větou objede klikače a dá si dovolenou, za dva dny to zopakuje?! teoreticky ano, ale prakticky ne! vždyť kolik těch "klikačů" musí objet aby posbíral zajímavé body? pár hodin mu to zabere ... kolikrát to během turnusu stihne? aby se umístil na špici ... co bude s těmi surovinami dělat, když je stále na dovolené .... prostě nesmysl, vy jenom vidíte svou lehkou kořist u chudáka, co si nastavil dovolenou jinými slovy: hm, toto kolo pirátů vypouštím, protože v průběhu…