Search Results

Search results 1-20 of 23.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nová pravidla

KREI - - Pomoc & Otázky ke hře

Nevim, jako rejpání mi to nepřijde, je tam napsáno "na úkor slabšího hráče"... 90% Věcí co dělám je na úkor slabšího hráče, pravidelně drancuju nekteré lidi, pravidelně pirátim některé lidi a díky mému postavení je většina z nich níže než já. A podle tohohle pravidla 100% zapadám pod pravidlo že se obohacuju na jeho úkor. Tak se ptám jestli jednám podle nového znění pravidla proti pravidlu nebo ne, myslím to zcela vážně bez toho aniž bych z někoho chtěl dělat hlupáka. Prostě chci vědět jestli se…

• Nová pravidla

****************************************3. Strkání Není povoleno získávat výhody ve hře na úkor slabšího hráče. Za slabšího hráče se považuje každý, kdo je v hodnocení postavený níže než viník. ***************************************** Nikde sem nenašel diskuzi o tomhle pravidle, tak se ptám tady a prosil bych aby odpověděl někdo z vyšších míst. Jak si tohle pravidlo máme vykládat? V minulé verzi pravidel to bylo jasné dané, nesměli se posílat suroviny hráčům co jsou v hodnocení výše. Teď je to …

• Verze 0.6.3. na test serveru

KREI - - Diskuze o hře

Koukám že mor achievmentů se dostal už i do ikariamu... Ve většině hrách je to bez odměn, je to jen medaile a osobně to nemám moc rád, někteří hráči pak slepě loví medaile a zanedbávaj povinnosti v teamu, přitom ty medaile nic nedávaj a nic neznamenaj, 90% z nich jsou blbosti které o kvalitě vaší hry rozhodně nevypovídaj. Kdyby za to byla aspoň nějáká odměna a bylo by to dělaný systémem úkolů, pak by to bylo zajímavé, ale takhle je to o ničem.

• Stejná IP- nemožné

Zkus smazat cache v prohlížeči, někdy to dělá bordel...

• Mini aktualizace 16.12.2014

KREI - - Diskuze o hře

Možná to bude nějáká anketa posílaná poštou adminama...

• volba vlastnosti 9 - výsledek

KREI - - Diskuze o hře

heh... takové kostičky co předhazujou jako by tam nemohli hodit všechny ty 3 věci najednou... :12:

• Další možnost špehování

KREI - - Diskuze o hře

jj jak nám bylo řečeno... GF o nové nápady od hráčů evidentně stojí... doslova se na ně třese

• vánoční bonus

KREI - - Diskuze o hře

Quote from Dočík: “Bavíme se všichni o sloučení fora nebo světů ?? 1. není to věc diskuse,je to věc GF,s tím se prostě už jednou smiřte,diskutovat s výsledkem můžete jen o tom,o čem vám to GF dovolí 2. kde máš jaký "kecy" Je celkem logické že pokud se sloučí cz světy a sk světy tak by asi zůstalo jen jedno cz/sk forum.” Jo právě a kdyby tam aspoň někdo napsal něco ve stylu že žádné informace navíc nemáte, že s váma GF o tom zatim nediskutovalo a ani diskutovat nebude tak je to pro mě naprosto us…

• vánoční bonus

KREI - - Diskuze o hře

Je fakt že sloučení CZ a SK by možná nebylo od věci, stejně jako Austrálie s Anglánama... Samozřejmě je to věc diskuze, ale před sloučením světů je pro tu diskuzi ideální prostor. Ale jakékoliv kecy o tom jak by to bylo složité a bůh ví co všechno jsou jen kecy... Když to bylo možné tam tak proč by to nebylo možné tady?

• vánoční bonus

KREI - - Diskuze o hře

No překlad stylem ctr+c a ctr+v skrz google translator je taky celkem zajmavej způsob překladu Ale teda pokud tvrdíte že máte málo lidí a nikdo se nehlásí... já ani nevim o tom že někoho hledáte, ve hře žádná náborová zpráva nebyla a ani tady na foru sem nic neviděl, takže na neochotu hráčů bych to taky nesváděl...

• vánoční bonus

KREI - - Diskuze o hře

Já teda nevim ale třeba poslední info je o testu 0.6.1 přitom na stabilním už dávno běží 0.6.2 Navíc se bavíme pořád o foru ale do zprávy ve hře člověku příde zpráva jednou za uherskej. GF slibovala že spojení serverů bude individuální u každé komunity zvlášť, tady se rozjela dlouhá diskuze a za celou dobu se tam nikdo z teamu nevyjádřil ani neudělal žádnou anketu, ani nikdo z teamu neřek že dá náký info GF o tom co jsme se tu bavili. Nebo nám ani nikdo neřek jestli náká komunikace mezi teamem a…

• vánoční bonus

KREI - - Diskuze o hře

Budiž, ale tohle přece není krátkodobá věc a ty snad nejsi v teamu jediný... Ale já jako občasně platící hráč, čekám že váš team bude funguvat a nebudou vaší nefunkčnost řešit hráči. Problém tu evidentně je a měl by si ho vyřešit team mezi sebou... Nestalo se tak, tak na to upozornili hráči a i přesto že na tuhle situaci už upozorňuje delší dobu více lidí, tak tu stále čtu jen hádání a výmluvy. Tohle přece vůbec neni problém hráčů, je to váš problém a ničí jiný. FUNGUJTE, vyřešte si to mezi sebo…

• vánoční bonus

KREI - - Diskuze o hře

A mě třeba jako běžného řadového hráče, vaše vzájemné dohady, diskuze a shazování viny na druhé, vůbec nezajímá... Co mě ovšem zajmá proč tady nefungujou věci které jinde fungujou a nebejt pár dobrejch duší které nám tu překládaj věci z těch míst kde to funguje... Tak máme info 0 A to mluvíme jen o foru, ve hře se nahrávaj nové věci a hráč kterej nechodí na foru se o verzi dozví až po nahrání a ani tehdy mu do pošty nic nepřijde...

• nová budova na test serveru

KREI - - Diskuze o hře

Jelikož ta nová budova neni ani na test serveru tak neni jistý kdy bude, ale hlavně jestli VŮBEC bude... Takže bych na ní rozhodně nečekal...

KREI - - Diskuze o hře

pořád si myslim že je tam chyba Aktuální doba trvání (úspory na následující úrovni / aktuální úspory) Nemělo by tam bejt: úspory za následující úroveň ? Protože když se píše na následující úrovni tak bych čekal že tam bude to stávající + nová úspora, ale ono to píše jen tu úsporu navíc...

• Verze 0.6.2

KREI - - Diskuze o hře

akorát si řikám jestli tam neni chyba v překladu Aktuální doba trvání (úspory na následující úrovni / aktuální úspory) Nemělo by tam bejt: úspory za následující úroveň ?

• Verze 0.6.2

KREI - - Diskuze o hře

taky mám města na 2x2, pro takové hráče se vyplatí postavit jednu tu novou budovu a případné dlouhé cesty vést odtamtud, ten boost neni tak velkej aby byl znát na krátké cesty, takže pokud máte města aspoň trochu blízko u sebe tak se to vyplatí mít jen jednou

• Verze 0.6.2

KREI - - Diskuze o hře

díky

KREI - - Diskuze o hře

sir Karel: Tak ono to funguje čim dál, tim rychlejc, takže si myslim že to udělali hlavně kuli těm lidem co zůstali na kraji mapy samotný, potom co vymřeli servery. Takovejm lidem to dá největší boost a lidem uprostřed to takovou mírou nepomůže. A já jako jeden z těhle lidí to rozhodně vítám, mojí hru to může o dost oživit, přece jenom 12h-1d cesty do nejbližší civilizace to hraní trochu ochudí....

KREI - - Diskuze o hře

takže to funguje i na válečné lodě a na drancování? nebo jen čistě na transport?