Search Results

Search results 1-20 of 114.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gameforge.com

Cristiano Kampl - - Pomoc & Otázky ke hře

Já se do Gameforge dostanu, ale odtamtud mi zmizeli skoro všechny účty. Potřebuji vědět proč a kdy se tam vrátí..: prntscr.com/e7d1h9

• Gameforge.com

Cristiano Kampl - - Pomoc & Otázky ke hře

Zdravím, mám účet na Gameforge.com. Když jsem se přihlásil, napsalo mi to tuto zprávu: Následující herní účty půjde v budoucnu hrát skrze portál Gameforge. Z tohoto důvodu je momentálně nedostupná plná funkčnost. Účty nemám zablokované, ale nemůžu se tam dostat, jelikož si nepamatuji hesla. Nevíte teda co s tím, kdy to půjde?

• I když tu nepíšeš sprostě, dovedu si podle té zprávy představit, co jsi napsal za nadávky, když jsi dostal ban na rok... Ale k věci. Tím, že jsi měl ban až na rok, tak se ti města zrušili (dokud se znovu nepřihlásíš) a tím pádem tam byla volná místa. Někdo je zabral a po přihlášení zpět se tvé města přesunula na nejbližší "shodná" místa..

• Update 0.7.6 - Diskuze

Cristiano Kampl - - Diskuze o hře

Havěť je opravdu nesmysl.. Čirou náhodou jsem nahlídl na ostrov, kdo ji u svého města má, že bych se na to zeptal. A ejhle, objevila se u mého města: prntscr.com/djrxa4 Nic jsem nezaznamenal, v přehledu města nic neni, těžba stále stejná, prostě žádná změna.. Á, už mi je to jasné.. prntscr.com/djrz8c Od rána mi v tomto městě skákají přerostlý žáby, krysy a další HAVĚŤ, větší než lidi.. prntscr.com/djs17o ; prntscr.com/djs1ip

• Update 0.7.6 - Diskuze

Toto už ale fakt není možné, z IKA se stává fraška.. no nebo spíš pračka (peněz)... Dříve zvýšení kapacity skladu za 24 :ambr: na 7 dní.. teď za 50 na 10 dní :12: i.prntscr.com/b007f4e3df6843638dac135c2b676658.png A pokud vám ambrózie chybí, už tam radši není dán celkový počet, pouze počet, kolik vám ještě chybí -_- i.prntscr.com/1f3e718febcd4e22914ff4093b297ce7.png Bez zvýšení kapacity přece nejde udělat 12. město, nebo se pletu?? Btw. Echomane, je to jak jsi říkal.. a už je to i na novém světě…

• Boje (s barbary)

Cristiano Kampl - - Chyby & Stížnosti

Dobře, díky za objasnění. Je vidět, že systém bojů v IKA jsem stále nepochopil

• Boje (s barbary)

prntscr.com/dg0wp4 prntscr.com/dg0wyi Ano, vyšší zranění.. to mají ale oni..

• Boje (s barbary)

Zdravím, až teď jsem si všiml jedné chyby v bojích (zřejmě to bude u všech). Bojuji na novém serveru s barbary a mám zdraví 92% a barbaři 90%, ale i tak mi to ubere morálku a napíše toto: prntscr.com/df6tmt . Co s tím? Takhle se mi rychleji rozutečou..

• Update 0.7.6 - Diskuze

Quote from Echoman: “Za 10 dnů zvojnásobené kapacity skladů = 50 (nyní 24 za 7 dnů). Nebo také na 60 dnů za 200 ale přijde mi tedy výhodnější nasyslit surky, pak kliknout jen za 50 a postavit co nejvíc budov za těch 10 dnů, než to mít na 60 dnů za 4x více. Nevím, jestli se dá za takovou dobu sehnat tolik surek, aby se stihlo postavit více úrovní budov, než které zvládnu reálně kliknout během těch 10 dnů).” Můžu se zeptat, kde jsi zjistil těch 50? To by byl konec mých nadějí na 12. město :D. Každ…

• Víte, že... existuje soukromý chat? Mimochodem, nevíte někdo, k čemu je funkce Přilákat havěť? prntscr.com/dez3tg - jde to samozřejmě i na ostatní -> prntscr.com/dez4k9

• Update 0.7.6 - Diskuze

Na Ypsilonu jsem narazil na tyto "novinky": prntscr.com/de63jy ; prntscr.com/de63rb . Ale co je toto? To je tedy výhodné: prntscr.com/de64gh ; prntscr.com/de64sc :12: Přínosná verze teda...

• Já mám problém jen se speciálními hodnostmi. Jsou úplně přeházené ve všech ohledech. Nejsou ani podle srovnání, co se mi ukazuje v ambasádě v přehledu MVV ani podle bodů. Toto se mi přeházelo samo: prntscr.com/crrn8j a v přehledu členů to pak stejně vypadá jinak: prntscr.com/crrnm8.

• Ahoj... (Omlouvam se, ze pisu bez hacku a carek, ale jsem v zahranici. Take tedy nemam moznost udelat screen). Mam tu problem se serazenim specialnich hodnosti v alianci. Jako MVV mam v zalozce zmenit hodnosti mam specialni hodnosti v tomto poradi pod sebou: Zatupce generala Zastupce diplomata Zastupce MVV Senator Cestny clen Bohuzel v prehledu clenu v alianci to je uplne rozhazene a i zprehazene, ne podle bodu: Nick - Senator - 13 mile bodu Nick - Senator - 19 mile bodu Nick - Senator - 3 mile …

• Zdravím... Chci se zeptat, kdy se přesune tady na fóru sekce světa Ny do Archívu starých světů??

• 4 účty za 1

Cristiano Kampl - - Obchod

Zdravím, sháním 1 velkej účet na Alphě za 4 jiné na další serverech - pište do PM: Nabízím: Alpha - VIVA -OA-: 1,496,322 bodů ; ali U-A (podmínka zůstání v ali - kdyžtak dohoda) Beta - Atled: 2,268,782 bodů ; bez ali - žádné podmínky (samozřejmě změnit e-mail) My - Kampl: 1,449,859 bodů, ali U-A (nejlépe zůstat v ali) My - Fufurini: 1,254,395 bodů, ali U-A (nejlépe zůstat v ali) Hodil by se mi účet na Alphě nad 6 500 000 bodů, předem díky za odpovědi

• Souhlas s Matulajzem, jak jsem psal, další vlna slučování už hráče pouze odradí než motivuje.. GF má vymyslet nějaké herní změny a né jen přidávat a obratem hned slučovat servery, to je to nejjednodušší totiž... A Shadowe, splést se nemůže každý, pokud někdo zastává tak vysokou funkci jako BA, tak se to stávat nemůže a už vůbec né taková chyba bijící úplně do očí. Beztak když tu nic neděláš pro hráče, tak bys aspoň nemusel negativně a vůbec na sebe upozorňovat svými nesmyslnými výroky s pravopis…

• Quote from ShadowMaster: “Citace od "Hříšnice" Proč bych měla bojovat s barbary? Vlastně s nějakým automatickým systémem? Nebojuji s nima ani teď. A kdo tě jako nutí ??” Čteš to co píšeš vůbec :12: Hříšnice měla zřejmě na mysli tohleto nevím co, co jsi sám napsal :19: :Quote from ShadowMaster: “Omyl. Plán je takový,že každý hráč (IP) bude mít svůj malý svět,bojovat se bude pouze s barbary a nebude tak nikdo nikoho podezírat ani obviňovat z podvodů,neb kontakt mezi jednotlivými světy nebude možný…

• Verze 0.7.3. - Diskuse

Koukám že na slovenským fóru už jsou informace o nové verzi, které samozřejmě než se sem dostanou potrvá, protože se zase musí řešit slučování... Dovolil jsem si to tedy zkopírovat a vložit sem, aby hráči měli nějaké info board.sk.ikariam.gameforge.com…2-verzia-0-7-3/#post53831 Verzia 0.7.3 head_zpslsggsajc.png Zdravím, na test server do hodiny nabehne nová verzia 0.7.3. Nábeh na ostré servery začiatkom budúceho týždňa. Zoznam zmien: - Novinka - V Radnici teraz možno prideľovať obyvateľov ako ro…

• Zajímalo by mě kdy se s námi sloučí Slováci. Pokud vím tak ti už mají jen Deltu a zřejmě to tam taky upadá jako všude, když se furt musí slučovat. A ohledně těch účtu.. Když se to slučovalo do 4 serverů, tak nikdo nepřeváděl 10 účtů. Ale hodně hráčů poté využilo nabídku si nějaké další vytvořit, nastavit sdílení IP a mít to třeba jen na to darování. Teď bude muset několik jich rušit. A až IKA u nás dospěje k tomu, že budeme mít třeba jen jeden společný svět se Slováky, tak co pak? Teď jsme mohli…

• Vánoční klid zbraní

Cristiano Kampl - - Diplomacie

Za alianci U-A potvrzuji vánoční klid zbraní. S ali SvM jsme dohodlý až od 23.12. do 1.1. Také za všechny z ali přejí šťastného a bohatého Ježíška