Search Results

Search results 1-20 of 165.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Nečinnosť admina

sir Karel - - Pomoc & Otázky ke hře

přes ticket co to je tor browser? multi neřeší protože je povoleno vlastnit 11 účtů z jedný ip adresy. v pravidlech najdeš hodně osekanou verzi pravidla pro multi

• Update 0.7.6 - Diskuze

sir Karel - - Diskuze o hře

to by mě taky zajímalo kdy dojde ke zdražení abych si naklikal co potřebuju ještě relativně za levno

• Boje (s barbary)

sir Karel - - Chyby & Stížnosti

94% z 20 a 90% z 15 jednotek. od toho se to odvíjí. máš vyšší celkový zranění

• Boje (s barbary)

je to přesně tím co se tam píše, vyšší zranění, ale to by sis to musel přečíst. ty seš teda případ, tolik let to hraješ a je to houby platný

• mobilní aplikace

Chci se zeptat jestli GF hodlá něco dělat s chybama funkcí v mobilní aplikaci. Při stažení z bitvy ve vlastním městě po vzbouření se lodě místo toho aby se hodinu vracely a pak se o blokádu rozprchly, tak se rovnou za minutu vrátí zpátky do města. Taky lze z mobilní aplikace stahovat lodě bojující v jiném než domovskím městě přímo do toho města místo toho aby se stáhli do domovského města. Teď se nepřítel stáhnul z bitvy do svýho města a já bojuju proti nikomu, nemá v bitvě jedinou loď a já stál…

• STG vs BO-M

sir Karel - - Války

Aliance STG vyhlašuje válku alianci BO-M. Aliance StG byla aliancí NON požádána o pomoc v jejich obraně proti silnějšímu agresorovi, ali BOM. StG žádost přijímá a zapojuje se do bojů proti BO-M. Za StG ser Máťula, generál

• [A o A] vs. [NOMEe] a [BO-M]

sir Karel - - Války

pořád nechápu co je špatnýho na kolosu? kdo ho má tak ho používá. je to jako ostatní zázraky. nevidim jedinej důvod proč ho nepoužít. i v pvp akcích se používal a to je čistě dobrovolná bojová akce. chápu že naštve když jedu s loděma den cesty, zapojim se do bitvy a dostanu kolos, ale s tím přeci musím počítat úplně stejně jako s tím že si obránce pustí kovárnu, nebo když zrovna nechce bojovat že zdrhne. to je běžná a normální věc. nerozumím tomu že se tady na fóru pořád dokola řeší kolos už něk…

• Druhá vlna slučování

waitro, teď je 10 účtů povolených, ne 11. nebo se pletu? shadow - to by se krásně pirátilo, jen by to byla trochu nuda

• Druhá vlna slučování

V alianci kolegu napadla zajímavá myšlenka, tak se o ní s vámi rozdělím. Jsem zvědav jestli nad tím již někdo z GF přemýšlel, nebo jestli to je zase výmysl chytrých českých hlaviček. Každý hráč má teď možnost mít deset účtu na Ný plus deset účtu na My, což znamená že po sloučená by měl mít možnost mít dohromady 20 účtů... a může začít debata

• Zveřejňování multiúčtů

sir Karel - - Alpha

už sem se dlouho nedíval na pravidla fóra, tak nevim jestli to tam pořád je, ale dřív se sem nesměly psát souřadnice a jména měst a je dost možný že i nicky hráčů. ve všech screenech co jsi sem dal jsi musel vymazat tyto údaje

• Zveřejňování multiúčtů

sir Karel - - Alpha

nejvíc to zkazili pirátama, na tom jsme se už shodli několikrát. černej trh sem nepatří, strašně moc to ulehčuje movitým hráčům boje a až moc snadno se takto dá finančně dotovat někoho. krom toho někdo nedomyslel že když nakoupim lodě, tak by ke mě neměly jet rychlostí obchodních lodí, ale svou vlastní rychlostí. asi je těžko naložim na obchodní loď a ještě k tomu se mi jich tam vejde na jednu obchodní nekonečně mnoho válečných??? nevim co pořád vidíte výhodnýho v bojích na tom že má někdo víc ú…

• Sun Tzu - Umění války II

jejej, velká lama tohle nevěděla? to sem si myslel že tuhle část pirátů ovládáš...

sir Karel - - Války

bejku, bejku tu zprávu sem četl přímo od bety a ano, chtěla nás do vaší koalice. už nevim jak to psala přesně ale moc diplomatický to nebylo. spíš něco jako: pokud se nepřidáte k nám, jste proti nám. a tak jsme tu, proti vám. a jen tak to nezkončí...

sir Karel - - Války

na to ti bejku napíšu jen jedno. evidentně štvete víc lidí na Alphě než si myslíte nebo připouštíte. tohle je poprvý za ty roky PAZu kdy jedeme pomoct AoA, vždycky pomáhali oni nám. je nám jedno proč to začalo, nebo kdo za to může, to není naše věc. bojujeme rádi a za spojence budeme bojovat vždycky ať to stojí cokoli. pokud na vás útočí i jiné aliance a vám to vadí, asi by jste se měli zamyslet nad vaší diplomacií. to co se ke mě doneslo o vás nevypovídá nic pozititvního, spíš naopak. není to d…

• pokud se nám tu něco nelíbí, nebo je něco špatně, máme smůlu. maximálně můžeme založit ticket s chybou, ale ten se taky moc daleko nedostane. takže nemůžeme nic, jen se podřídit kravinám co vymejšlej v GF a pokud chceme hrát piráty, což já už hrát nebudu, tak si založim s celou aliancí stovky klikacích účtů a vyhraje ten kdo bude mít víc kamarádu ochotných denně klikat piráty a nechat se vybírat. Jestli chcete hrát piráty a vydělat surky, přemluvte jiný hráče a založte spousty mulťáků. Super záv…

• přesně tak. nevidim do toho, jen si myslím že by porušování pravidel a chod hry neměl hlídat člověk, který hraje stejnou hru jen na jiným serveru nebo v jiné zemi. je to jako bych vsázel sportku a byl sem u losování

• vyjádřím se pouze k poslednímu příspěvku. pokud je GO něco jako mistr, tak nemůže být i dělníkem. to znamená že by žádný GO neměl hrát ikariam aby nebyl zvýhodněn informacemi, které obyčejný hráč nemá. je mi jasný že mi hned napíšete že by potom GO nikdo nedělal, ale to je problém GF. GO by měl být zaměstnancem GF a neměl by být z řad hráčů. to je podle mě největší problém. jakmile totiž GO nebude zároveň hráč, nikdy se nedostanou informace, které mají zůstat hráčům skryty, ven a nikdo si nebude…

• řekl bych že je naprosto jasný o co GF jde. o prachy, o nic jinýho nešlo a nikdy nepůjde než na tom vydělat. piráti vydělávají nejvíc ze všeho co tu za ambrozky je k dispozici. přesně proto jim je jedno jak se hrajou, hlavně když to sype a věřte mi že z alphy jim to sype hodně. teda pokud je to stejný jako první kolo po sloučení kdy mělo všichni v top 10 kolem 500-800k pirátů. piráty nikdy nezruší protože je to nejvýdělečnější věc ikariamu a je jim úplně jedno že spousta lidí porušuje pravidla, …

• PIRÁTI a MULTIÚČTY klikačů

Quote from Velká Lama: “Karlíku, zajímavý příspěvek. I před sloučením na tebe lidi běžně dávali prašule na přesuny měst po padíkovi a lidi 3 lidi ze 3 co tě podporovali aktivním pirátěním, ne jen klikačkou, dostali BAN za multi... Na betě je ta situace zásadně jiná, z prvních 20ti lidí jezdí mimo farmy absolutní minimum lidí... To prostředí je takové, jaké si nastaví lidi mezi sebou...” nevim kde bereš že mě někdy někdo finančně podporoval? všechny ambrozky co sem dřív nasypal do pirátů sem si z…

• přesně proto nehraju piráty. nemá to cenu. člověk by do toho musel nasypat tolik prachů aby měl šanci a stejnak poctivým hraním nemůže dosáhnout alespoň půl milionu posádky aby měl v první desítce šanci. piráti dostaly po sloučení další rozměr a už se to nedá normálně hrát. teda pokud nemá člověk dohodu se všema co podváděj a s tím zbytkem co maj spoustu farem a všichni do toho rvou tisíce prachů. osobně bych piráty zrušil. největší chyba vývojářů od začátku ikariamu