Search Results

Search results 1-20 of 26.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ahoj, je vidět, že nad hrou přemýšlíš.. i nad vlastními myšlenkami.. a to je poměrně ojedinělý úkaz tady, takže za mě palec hore a vůbec se nemáš za co stydět

• Když si přečteš konverzaci ohledně "nového" světa Psi, pochopíš, snad. Hezký den i tobě.

• Ahoj... ejhle, ani po pár desítkách hodin žádná změna, což? čekáš ale, že se tu dočkáš odpovědi, adekvátní odpovědi? Z toho je potřeba bohužel vyrůst... Ať se ti daří, na novém světě nebo kdekoliv jinde. JC

• Vítězství?

JirikCzech - - Války

Tak to se není čemu divit... on si dost často překrucuje realitu podle sebe, asi na realitu přes své slzy nevidí

• Multiúčet

JirikCzech - - Pomoc & Otázky ke hře

Čau rybko, jak tu bylo psáno, nelze zaklikávat a odklikávat sdílení IP dokola, jakmile se jednou rozhodnete mít sdílené IP, můžete to sice zrušit, ale od té doby nesmí dojít k přihlášení z jedné adresy znovu, to by bylo považováno za multi, i kdybyste si znovu zaklikli sdílení...

• ambrozie

JirikCzech - - Obchod

Koukni do "inventáře", taková truhla vlevo nahoře, na ni klikni a uvidíš v ní všechno, co máš... takže by tam mělo být i to tvoje dřevo, klikneš na balíček se dřevem a zeptá se tě to, do kterého města se má dodávka vyložit... třeba budeš mile překvapen a najdeš tam i další poklady

• Ahoj, pokud na stejném ostrově postavíš další město, budou obě města využívat naprosto stejnou barbarskou vesnici, stejně tak barbaři mohou v případě odvety zaútočit na libovolné tvoje město na stejném ostrově, nikoliv jen na to, ze kterého jsi vedl útoky.

• Přehled generála

JirikCzech - - Diskuze o hře

Ahoj, já to tedy pochopil tak, že byl myšlen přehled generála ve vlastních městech - při používání prémiového účtu. Tam bych informace o tom, ve kterém městě se co vyrábí, docela uvítal :-), i když jsem tedy domečkář

• Darovat můžeš po 18 dní (to znamená po dobu 18 dní, nikoliv po 18 dnech), takže to bude v pořádku, stěhovat a darovat zároveň můžeš v průběhu prvních 18 dnů po sloučení.

• Update 0.7.6 - Diskuze

Asi jsi četl pomalu to oznámení, tak to naskočilo až opožděně

• Update 0.7.6 - Diskuze

exDarku, teď jsem na to kouknul, na tau mám havěť v jednom městě... a výrobní náklady pozemky jsou tam naprosto totožné jako ve městě, kde po havěti není ani památky... stejná je i doba výcviku (závislá samozřejmě na lvl kasáren).

• Update 0.7.6 - Diskuze

Zdar vespolek, havěť má jen grafický efekt, žádný postih jsem nezaznamenal.. Ani ze strany dárce havěti, ani ze strany obdarovaného Dokonce to po pár dnech sama havěť vzdá a není třeba utrácet za její likvidaci.

• Jasně, že fungujou... třeba po mé citaci mi přišlo upozornění, že se to nedělá, chvíli na to varování, že když se to bude opakovat, tak dostanu žlutou a ejhle, hnedka žlutá.. tady to funguje skvěle

• server ypsilon

JirikCzech - - Chyby & Stížnosti

Tak se dej na rybaření, Andílku se zlatem ti pomohou maximálně piráti, ale je to otročina

• server ypsilon

JirikCzech - - Chyby & Stížnosti

Nazdar Andílku, z tebe se stává ďábel takové aktivity jsem neviděl od tvého působení na kappě

• Ambrózie

Platí, co jsem napsal, na všech účtech mi to dalo 40 amber dohromady, stačí se přihlásit přes mobil na aplikaci a přes tablet (já se hlásím na ipadu), 20+20, když by to tak nebylo, nepsal bych to tu, každý není zbytečný spamer jako conclave

• Ambrózie

Ahoj, během pár minut jsi schopen získat včetně přihlášení přes mobilní aplikace v mobilu a tabletu celkem 58amber (18 v základním turoriálu, pokud nic neutratíš, třeba za lehké urychlení přístavu, na které si můžeš ty dvě minuty počkat + 20 za mobil a 20 za tablet), potom si můžeš koupit třeba 35k dřeva za 57amber... Po výzkumu expanze dostaneš prémiovej účet na týden a ještě k tomu pár dalších amber...

• Update 0.7.6 - Diskuze

Už mi s tím přijdete fakt trapný.. o trochu víc conclave, ale to je jedno... možná už by stačilo, ne?

• ahá, díky za info

• Ahoj, nevěděl jsem, že lze město, které buduji, pojmenovat ještě před jeho skutečným postavením (město je stále ve výstavbě a místo polis se jmenuje jinak). Poradí mi někdo, jak se to dělá? Toto mám na mysli