Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Drancovaltelné zlato - Ares 3

Kapr - - WAR Server ARES

1 lvl radnice hlavního města zabezpečí 950 zlata proti krádeži. JE to napsané v radinci Tvého hlavního města, anglicky, nad jménem Tvého hlavního města.

• Pirátské body

Kapr - - WAR Server ARES

Quote from Rogue1Ypsilon: “A dneska znova vyhodnocení pirátských bodů...To bude jako každý den vyhodnocení za 11ti násobek? ” To musí být nějaký bug. Jo dobře, jednou - na začátek bych to pochopil, ale denně 11ti násobek? Za týden mám 11 měst bez korupce. Nevím, jako válečný server fajn, ale spousta věcí je tam přehnaných, a místo aby tam bylo o co bojovat, je skoro všecko free a ztrácí to pointu. Můj názor.

• Ahoj, děkuji. Takhle mi to stačí, jen jsem nechtěl zbytečně vytvářet problémy, toť vše.

• No, ostatní to možná dělají, to já nevím, ale já jsem slušný a poctivý hráč a mě to je blbé (sice asi ti, které drancuju, si nemyslí, že jsem slušný), a tak jsem se raději zeptal..

• Ahoj, omlouvám se, že to omýlám furt dokola, ale chci mít jistotu. Když jsem začal hrát s přítelkyní na serveru Chi (Kapr, Kaprinka), a jednou jsme sdíleli IP, a rozhodli se, že po tom co vše to omezuje, si raději pořídím mobilní data a každý budeme hrát z domu, případně z těch mobilních dat, ale ne nikdy jeden u druhého, je to proti pravidlům, když už se ona nepřihlásí u mě nebo já u ní? (myslím hlavně to, že už jsme zrušili sdílení IP i přesto, že přítelkyně u mě hrála), a je možné, abychom si…

• Multiúčet

Kapr - - Pomoc & Otázky ke hře

To je na prd ... Ale každopádně mockrát děkuji za odpověd.

• Multiúčet

Kapr - - Pomoc & Otázky ke hře

Zdravím, když hraju s přítelkyní (každý máme JEDEN SVŮJ účet) a bydlíme od sebe, tak když je u mě tak logicky musíme mít "sdílenou IP" (tedy alespoň z toho, co vyplývá z pravidel a fóra). Ale když odjede na týden domů, a vidíme se třeba jen přes víkendy, musíme mít zaškrtnuté sdílení IP i po dobu, co není u mě? Takhle, ikdyž hrajeme sami, stejně nemůžeme mezi sebou ani obchodovat, spolu bojovat nebo se bránit, což je dost na nic, když jsme stejně dvě různé osoby..