Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Shop

tomit - - Chyby & Stížnosti

Zjistíš to i úplně dole v okně u všech poradců

• Verze 0.6.10 - diskuse

tomit - - Diskuze o hře

Hm, tak to mám smůlu, na všech serverech bych byl na 1. místě

• Zhodnocení sloučení

tomit - - Diskuze o hře

Hodně hráčů se sloučení bálo, spousta na něj čekalo, někdo byl přesvědčen, že to bude konec hry a pro některé to byla záchrana. Jak jste dopadli vy, pochlubte se? Já začnu. Nick: TomitiusIII Sloučení: Delta->Alpha Pozice v celkovém hodnocení: 1.místo -> 1.místo - spokojenost Umístění měst: Jsem pouze o 3-y souřadnice vedle od původních souřadnic na Deltě (téměř ve středu mapy) a všechny města mám opět na jednom mramorovém ostrově, navíc se zázrakem Delfína, o který jsem si vždy stál. Využil jsem…

• Celkové skóre po sloučení

tomit - - Diskuze o hře

Delta => Alpha 1. => 1.

• level skladu

tomit - - Pomoc & Otázky ke hře

Pošli špehy do města a podívej se na budovy. Když na sklad najedeš myší prozradí ti jak je veliký.

• vánoční bonus

tomit - - Diskuze o hře

Nechme hlavy vychladnout a vraťme se k tématu vlákna tedy k vánočnímu bonusu, pro tento týden platí: Sleva na prémium Koupit suroviny: -20 % Herní bonus Produkce stavebního materiálu: +30 %

• tabulka denniho bonusu

tomit - - Chyby & Stížnosti

Potvrzuji, že nemožnost posouvat okna, nejen denního bonusu, ale i okna poradců přišla s upgradem na IE11. Ráno se musím přihlásit v chromu, zavřít okno denního bonusu a pak pokračovat v IE11. Jistě se najde spousta šťouralů, proč nezůstanu u chromu, prostě proto!