Search Results

Search results 1-9 of 9.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ave, nevím co tím přesně myslíš, ale já jsem problém s úpravou hodností nezaznamenal. Ave Ari

• Mezopotamie

Aristoteles - - Představení aliancí

Byla uzavřena MD s aliancí Byzantin Empire (-Byz-) Hráči této aliance byly na světě gamma v alianci ERB se kterou jsme měli mírové vztahy a i v tomto světě se na ně snažíme navázat.

• Zhodnocení sloučení

Aristoteles - - Diskuze o hře

Taky se přidám s hodnocením jaký dojem na mě udělalo sloučení světů. Sloučení Gamma -> Beta Nick: Ten jsem musel maličko upravit, i když moc nechápu proč .. ve hře v hodnocení se muj puvodní nick nevyskytuje přesto nemám možnost si ho změnit na svuj puvodní - Aristoteles a používam zkrácenou verzi Aristo. Zde je jediná nespokojenost a to jen proto že jsem na to byl zvyklý .. ale pomalu si zvykám na nový. Pozice: Gamma asi někde kolem 26 .. nyní někde kolem 99. Umístění ve statistikách mi je vcel…

• volné KD v alianci MEZ

Aristoteles - - Nabídka KD

Aristo - 5 KD edit: 23.10.2015

• Mezopotamie

Byla uzavřena MD s aliancí Ξ DARTS Ξ (DARTS) se kterou jsme spolupracovaly i na světě gamma. Dne 23.4.2015 byl k názvu aliance přidán na začátek a na konec znak: Ξ Název aliance tak obsahuje znaky které máme společné se spojenci a vyjadřujem užší spolupráci. Celý název nyní vypádá takto: Ξ Mezopotamie Ξ

• Mezopotamie

----------------------------------------------------------------- VÍTEJTE V MEZOPOTAMII ----------------------------------------------------------------- Aliance Mezopotamie která vznikla na gammě 4.4.2008 se přesunula na Betu. Máme ve hře svou historii a chceme na ní na Betě navázat. Jsme mírově laděná aliance, ale boje se nebojíme a umíme se účinně bránit. ................................................................... !!! Přijímáme nové členy !!! ! Pokud tě hra baví a jsi aktivní, přidej …

• Nová verze 0.6.4

Bohové musí být víc než šílení .. Nám to ukončilo námořní bitvu ve 1789 kole .. což byla škoda. Samozřejmě veškeré loďky nenávratně pryč .. Pozemní boje jedou dál, tak že asi opoměli že se bojuje i na moři

• Co nám chybí v Ikariamu

Z posledního tvého postu mám spíš pocit že ti něco nesedí a snažil by si se to změnit ke prospěchu svému, nebo svému stylu hraní .. jak jsem uvedl, myslím že přebírání měst bude nepruchodné (pokud se ikariam neubere v dalších verzích jiným směrem otočeným o 180 stupnů), a je pravdou že tohle by vylidnilo zřejmě herní svět uplně a značilo by to začátek konce ikariamu .. Ohledně map, včetně vlajek, to bych byl pro, určitě by to bylo zajímavé, i když si představím deset hráčů na ostorvě a každá ali…

• Co nám chybí v Ikariamu

Ave všem, abych řekl pravdu moc tvému nápadu nerozumím .. Jak by se mohli přebírat města ? Podle jakých pravidel ? To bys mohl mít neomezený počet měst ? A jak by to mělo pomoct v rozvoji nováčků ? Myslím že ti by právě o své města přicházeli .. Nechci být škarohlíd Ale tohle by v ikariamu asi nefungovalo. Bylo zde již spousty nápadů a ikariam jede jiným směrem (viz kdysy možnost loupit zlato - zrušeno, návrhy na bourání v cizích městech a podobně) Tento tvuj návrh do této hry moc nezapadá. Ucel…