Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Madlik -

Replied to the thread Seznam zabanovaných účtů.

Quote from waitro: “Tady máš odpověď od badidola: Quote: “Because it's nobody's business who is banned for what reason :) That solely concerns us and the banned person. ” ” (velmi) Volně přeloženo : Nikomu do toho nic není , je to záležitost…
  • Alka287 -

Posted the thread Seznam zabanovaných účtů.

Thread
    Existuje něco jako seznam zabanovaných účtů? Mám pocit, že dřív něco takového fungovalo, ale teď nedokážu nic takového najít. Zajímalo by mě proč a na jak dlouho jsou zabanovaní hráči kolem mě.
  • Madlik -

Liked waitro’s post in the thread Zveřejňování multiúčtů.

Like (Post)
    Zkusím to ohledně multiúčtů trochu osvětlit (dle možností), jelikož s tím má hodně lidí stále problém a třeba někteří konečně pochopí, proč jejich banování při porušení pravidel není občas zrovna jednoduchý. Ono to není,
  • Tesik -

Replied to the thread Chyby v Překladu ??.

Měl bych tady další překlad suchých doků. Za chvilku z toho stávajícího překladu asi bude meme. Quote: “A basin at the sea where water can be drained makes it so much easier for us to build ships and set sail. May a mighty fleet arise…
  • Jawa550 -

Replied to the thread Volné KD.

• Geta -

Replied to the thread Zmizelo filmové divadlo - chyba nebo záměr?.

Ahoj, byl to nějaký (neavizovaný) chvilkový výpadek této funkce, již je vše v pořádku.
  • Jawa550 -

Posted the thread KOUPÍM DŘEVO.

Thread
    Ahoj, koupím tuny dřeva.. Mám hozené obchodní nabídky. Ale lidi mi posílají furt málo. Nabízím 12 zlata/ks Pište ve hře: Jawa550
  • Roura -

Replied to the thread Heliova věž.

Ano, ikonka je červená... Teď už tomu rozumím, to mi vůbec nedošlo... Jak je na ikonku možné kliknout, tak jsem už myslel, že lze věž postavit. Díky za odpověď!
  • Echoman -

Replied to the thread Heliova věž.

Myslím, že ti ambrozky přeci jen chybí ;) Stojí 320 :ambr: a nejspíš máš ikonku červenou, kde ti píše, kolik ti zbývá a napravo od toho je ikonka kolik máš. Pokud bys měl 320, tak bude ikonka stejná jako napravo a po kliknutí už Heliova vež stojí 8)
  • Roura -

Posted the thread Heliova věž.

Thread
    Zdravím! Chci si postavit Heliovu věž, ambrozií mám dostatek, přesto ji ale postavit nelze! Po přizpůsobení věže a po kliknutí na sumu, kterým bych měl aktivovat Heliovu věž, jsem přesměrován na nákup ambrozií - jako by mi chtěl…
  • Georgias -

Posted the thread Zmizelo filmové divadlo - chyba nebo záměr?.

Thread
    Od Nového roku zmizelo filmové divadlo - změna nikde není avizována, jde tedy o chybu? Nebo o předem neavizovaný záměr?
  • Krab -

Wrote a comment on Krab’s wall.

Wall Comment
    zdravim tupy nozi,

tvou stiznost na potrestani nelze resit zde na foru. Pouzij prosim regulerni ticket a smeruj ho na svůj herni svet. Takto se dostane ke mne a ja ti vysvetlim proc a co jsi provedl/a a proc prisel trest.

Následující pravidla jsou…
  • tupy nuz -

Wrote a comment on Krab’s wall.

Wall Comment
    Ahoj,hraju tu spoustu let,ale to co jsi mi udělal si žádá nějaké rozumné vysvětlení..a co takhle napsat předem že jsem se nečím provinil(a že teda do ted nevím čím).No asi je tu stále dost hráčů tak nějaké vysvětlení není…
  • hanik -

Posted the thread Barbarská vesnice.

Thread
    Ahojda, při dobývání barbarské vesnice (minimálně úroveň 35, 36, 37) se nedoplní střelci, balóny nebo děla když se vystřílí. Ačkoli jsem poslal dostatek děl, střelců i balónů, když se vystřílela první várka, druhá už…
  • Echoman -

Replied to the thread Zápis do svaté listiny.

Nick: Echoman Kategorie budovy: Archív oceánských nákresů Úroveň: 40 (max) Počet: 12 (max)
  • Echoman -

Replied to the thread Zápis do Svaté listiny.

Nick: Echoman Svět: Alpha Kategorie budovy: Archív oceánských nákresů Úroveň: 40 (max) Počet: 12 (max)
  • Zdenecek5 -

Replied to the thread Vymírání světů.

No těžko říct, mě se právě na ikariamu ta nekonečnost líbí, kdyby servery ukončovali tak bych to rozhodně nadobro zabalil. Nevím no když vám vyhovuje bejt nejlepší na mrtvým serveru proč ne, ale mě sloučení vyhovovalo, i když…