Ikariam CZ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Přihlašovací bonus

0

Happy Day | +20%

0

Vyhlášení války -BA- vs -EX-

0

sdílený účet - zrušení

4

Kapr

Multiúčet

3

Lokutus

Recent Activities

• Beruska -

Posted the thread Game Přihlašovací bonus.

Thread
    Vážení hráči, do 14.01.2018 23:59 bude aktivní přihlašovací bonus. Dostanete 7 Ambrozií Váš Ikariam Team
  • Beruska -

Posted the thread Happy Day Happy Day | +20%.

Thread
    Vážení hráči, 12.12.2017 00:00 - 12.12.2017 23:59 dostanete při nákupu ambrózií 20% navíc. Váš Ikariam Team
  • Ahoy -

Posted the thread Vyhlášení války -BA- vs -EX-.

Thread
    Aliance BrothersInArms [-BA-] vyhlašuje válku alianci Expendables [-EX-]. Za alianci -BA- Ununoctius vůdce
  • Kapr -

Replied to the thread sdílený účet - zrušení.

Ahoj, děkuji. :) Takhle mi to stačí, jen jsem nechtěl zbytečně vytvářet problémy, toť vše. :)
  • Geta -

Ahoj, účty mohou zrušit Sdílení a hrát potom každý ze své IP adresy a mít spolu normální herní kontakt. Po zrušení Sdílení se nesmíte ze stejné IP adresy přihlásit do hry (ani příležitostně) Sdílení se nesmí opakovaně rušit…
  • Dočík -

Liked Kapr’s post in the thread sdílený účet - zrušení.

Like (Post)
    No, ostatní to možná dělají, to já nevím, ale já jsem slušný a poctivý hráč a mě to je blbé (sice asi ti, které drancuju, si nemyslí, že jsem slušný), a tak jsem se raději zeptal.. :)
  • Kapr -

No, ostatní to možná dělají, to já nevím, ale já jsem slušný a poctivý hráč a mě to je blbé (sice asi ti, které drancuju, si nemyslí, že jsem slušný), a tak jsem se raději zeptal.. :)
  • Lokutus -

Replied to the thread Multiúčet.

Budou už stejně hrát na různých IP adresách... Tak by mne zajímalo jak řešíš IP sdílení na Free Wi-Fi v obchodech a restauracích? Když se tam přihlásí spoustu dalších hráčů o kterých ani neznáš, to by jsme porušovali pravidla všichni....
  • Lokutus -

:39: Dělají to všichni v potají, protože nikdo(ani GO) totiž nezjistí, že ty dvě různé IP adresy jsou u sebe, pokud se jako dobrák k tomu činu nepřiznáš! Tohle se tu děje normálně a ještě větší :49:
  • badidol -

Posted the thread Online bankovní převody v České republice.

Thread
    Milí hráči, Vzhledem k problémům s naším poskytovatelem platebních služeb musíme vypnout platby skrze online bankovní převody v našem českém obchodě. Omlouváme se za způsobené komplikace a doufáme, že brzy najdeme vhodné…