Ikariam CZ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

zmena vysvetleni o multiuctech

0

Nový svět Psi

0

Ambrozie

3

Kleopatra

Recent Activities

• nikdo -

Posted the thread zmena vysvetleni o multiuctech.

Thread
    Me by se zmenit popis u Co znamena obchazeni pravidel přes treti ucet.Je tam uvedeno - Mám danou situaci: Mám 2 účty A,B u kterých mám nahlášeno sdílení. Hráč A pošle suroviny hráči C, s kterým IP nesdílím a ten to pošle dále hráči…
  • Beruska -

Posted the thread Game Nový svět Psi.

Thread
    Ahoj všichni, znovu nové kolo nových světů přichází. Nový svět Psi Nové světy budou opět "speciální světy", na kterých budou tyto bonusy aktivní: 30% více zdrojů příjmů (všechny zdroje včetně stavebního materiálu a luxusních zdrojů) 20% rychlejší
  • Kleopatra -

Replied to the thread Ambrozie.

• Dočík -

Není to jen klasický případ podvodů přes sms,která se netýká jen ikariamu ale i třeba IB,nebo dobití kreditu na předplacené sim ?? Prostě si někdo vybral při platbě sms náhodné tel. číslo a čeká,jestli to dotyčny třeba z…
  • Ilzaman -

Posted the thread Ilzaman - Volne KD.

Thread
    Ahoj, mam volne KD, plati do smazani prispevku
  • Lokutus -

Z truhlou to nemá nic společnýho, tam ambrozie nedostáváme...Kdyby se ti někdo dostal na účet, určitě by si ho už nechal! Čerpat můžeš odkukoliv, důležité je, kdo to platí... Ano i systém udělá občas chyby, prostě v jednu dobu,…
  • Kleopatra -

Posted the thread Ambrozie.

Thread
    Zdravím, dostávám opakovaně od Gameforge potvrzení emailem o objednávce ambrozií, platba prostřednictvím sms. Ale já jsem nic neobjednala. Prohlížela jsem si možnosti v obchodě. Když dorazil první mail na 20 ambrozií, napadlo mě, že…
  • Geta -

Replied to the thread Chyby v Překladu ??.

"Pomoc -- Pirátství -- Hodnocení pirátských bodů --" v popisu odměn nám tam chybí krystal " - Jako odměnu za umístění na předních místech získáš do všech svých měst stavební materiál, víno, mramor a síru, a to v množství…