Ikariam CZ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Kapacita skladu

5

Echoman

Recent Activities

• Echoman -

Replied to the thread Kapacita skladu.

Dovolil jsem si špehovat ti město :37: Skladová kapacita přes 1,664,000 a počet surek mramoru máš 1,473,104 :marble: Potřeba je 1,582,378 :marble: tak to tam navez a mělo by to jít :57:
  • Olson -

Samozřejmě. Polykamp2 (Alpha 25:81) Teď už mám skladovatelnost 1,658,500 a požadavek na level 36 je 1,582,378 a stále to hlásí - Nemáte dostatek skladovací kapacity
  • Echoman -

A určitě máš pracovnu architekta na max lvl 32 ?
  • Olson -

Halda 39, Sklad 40, Sklad 10 Město 35. Kam uložit obrázky?
  • Echoman -

Můžeš přidat i screen skladu? Ať přemýšlím, jak přemýšlím, tak mě nic nenapadá...
  • Olson -

Posted the thread Kapacita skladu.

Thread
    Narazil jsem asi na bug ve hře. Neřešil to už někdo? Mám město na 35 úrovni. Potřeba na 36 úroveň je cca 700tis dřeva a 1 582 378 mramoru. Píše mi to, že nemám dostatečné skladové kapacity. Ovšem, když se podívám do skladu, tak…
  • Ewa -

Replied to the thread Zápis do svaté listiny.

Svět My Nick: ewa :research: kategorie výzkum: mořeplavectví - max (25) ekonomika - max (25)
  • Horios -

Posted the thread Atlantida.

Thread
    ATLANTIDA
    je ostrovní říší, která vznikla 31. července 2018, když spojili své síly tři vládci různých měst. Tito se rozhodli odplout na vzdálený ostrov, kde založili svá města, aby mohli v poklidu čerpat přírodní bohatství
  • sotik -

Replied to the thread volné KD.

Tohle není asi nejúčinější nabídka KD :) spíš bych ti doporučil tuto nabídku rozeslat diplomatům aliancí ve světě kde hraješ , tam je větší šance že si to přečte více hráčů,sem jich přeci jen takový počet nechodí ;)
  • dak444 -

Posted the thread volné KD.

Thread
    6 volných KD :thumbsup: