Ikariam CZ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

war server

3

Rogue1Ypsilon

Nový war server

0

give up port - Armed forces in the city -> Help

3

Lord Apendix

Recent Activities

• Rogue1Ypsilon -

Replied to the thread war server.

Souhlasím, absolutně o ničem s těmi piráty...Mělo by to být tak, jak je to na ostatních serverech, tudíž max 2,5 násobek jednou za 3 týdny..TO zas ujeli na začátek
  • Kapr -

Quote from Rogue1Ypsilon: “A dneska znova vyhodnocení pirátských bodů...To bude jako každý den vyhodnocení za 11ti násobek? ” To musí být nějaký bug. Jo dobře, jednou - na začátek bych to pochopil, ale denně 11ti násobek? Za týden…
  • Rogue1Ypsilon -

A dneska znova vyhodnocení pirátských bodů...To bude jako každý den vyhodnocení za 11ti násobek?
  • Rogue1Ypsilon -

Wrote a comment on Rogue1Ypsilon’s wall.

Wall Comment
    A teď opět pirátské vyhodnocení...To budou piráti vyhodnocování každý den jo? Každý den první získá 11ti násobek?
  • Rogue1Ypsilon -

Posted the thread war server.

Thread
    zdarec, chtěl jsem se zeptat, jak to bude s piráty na tomto war serveru? Hned první den bylo totiž vyhodnocení pirátských bodů a byly zase jedenáctinásobky bodů za prvenství atd, místo 2,75 násobku. Tak se chci zeptat, jestli piráti budou…
  • Beruska -

Posted the thread Game Nový war server.

Thread
    Zdravím, zítra otevřeme nový válečný server. Omlouváme se za informaci na poslední chvíli, ale testování serveru probíhalo až do pátečního večera, protože se nejedná o běžný válečný server .... na rozdíl od běžného…
  • Lord Apendix -

Replied to the thread give up port - Armed forces in the city -> Help.

Už jsem na to přišel.. Vstoupil jsem do města a vlevo bylo vojáci ve městě tam se zobrazila má flotila a mohl jsem ji odtamtud poslat domů. Z telefonu to však nešlo... Každopádně děkuju za snahu mi pomoct. :)
  • Lord Apendix -

Zkusil sem... Nelze ukončit okupaci protože vaše jednotky jsou ještě na misi vyslané z tohoto města.. Vůbec nechápu :( :D
  • Dočík -

EN: Cancel occupation in the palace CZ: Zruš okupaci v paláci
  • Lord Apendix -

Posted the thread give up port - Armed forces in the city -> Help.

Thread
    EN Please, I occupy the city and I want my boats to come back. The game tells me that my units are still in town, but that's not true. I have them at home. What should I do ? Thank you for answer :/ CZ Prosím, okupuju město a chtěl bych aby se mé…