Ikariam CZ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

zmena vysvetleni o multiuctech

3

sotik

Boží ochrana

2

Dawessss

Recent Activities

• sotik -

Replied to the thread zmena vysvetleni o multiuctech.

No podle výše uvedeného případu dostal trest hráč se sdílenými účty A,B a ne třetí strana s účtem C tak je vše v pořádku. Hráč se sdílenými účty A,B obcházel pravidla ať vědomě čí nevědomky nebo nechtěně a ten hráč…
  • Geta -

:D podle mého "neutrální hráč obchodník" ty informace vůbec nepotřebuje, a "překupník/zprostředkovatel" ty informace má. Takže ve hře je vše v pořádku, nikomu nic nechybí. (Ale ber to jenom jako můj osobní názor, nejsem tolik…
  • Dawessss -

Replied to the thread Boží ochrana.

Díky moc, tato odpověď mi stačí.. :) Lock. :)
  • Geta -

Replied to the thread Boží ochrana.

Není to ničím jiným omezeno, můžeš hrát s boží ochranou jak dlouho chceš :)
  • Dawessss -

Posted the thread Boží ochrana.

Thread
    Ahoj rád bych se zeptal na boží ochranu.. Pokud dodržím tyto podmínky které jsou ve hře když kliknu na "pomoc" a později na boží ochranu tak to jsou tedy: - Městská radnice je vybudovaná na 5. úroveň (7. úroveň s aktivovaným Ikariam…
  • Ira -

Zdrávas ve spolek... měl bych v souvislosti s tímto tématem otázku, která nespadá do portfolia našeho týmu, nýbrž přímo GF... GF jakožto majitel a hlavní správce hry by měl míti na paměti, že existují ve hře různorodí hráči,…
  • nikdo -

Posted the thread zmena vysvetleni o multiuctech.

Thread
    Me by se zmenit popis u Co znamena obchazeni pravidel přes treti ucet.Je tam uvedeno - Mám danou situaci: Mám 2 účty A,B u kterých mám nahlášeno sdílení. Hráč A pošle suroviny hráči C, s kterým IP nesdílím a ten to pošle dále hráči…
  • Beruska -

Posted the thread Game Nový svět Psi.

Thread
    Ahoj všichni, znovu nové kolo nových světů přichází. Nový svět Psi Nové světy budou opět "speciální světy", na kterých budou tyto bonusy aktivní: 30% více zdrojů příjmů (všechny zdroje včetně stavebního materiálu a luxusních zdrojů) 20% rychlejší
  • Kleopatra -

Replied to the thread Ambrozie.

• Dočík -

Replied to the thread Ambrozie.

Není to jen klasický případ podvodů přes sms,která se netýká jen ikariamu ale i třeba IB,nebo dobití kreditu na předplacené sim ?? Prostě si někdo vybral při platbě sms náhodné tel. číslo a čeká,jestli to dotyčny třeba z…