Ikariam CZ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Presun mest ze zrusenych svetu

2

suschi01

ambrozie

1

JirikCzech

Proč je na svete beta admin když nic neřeší

11

xxxlamaxxx

Nespravedlivé válčení s multiúčty

3

xxxlamaxxx

Přesnost jednotek

4

Tantalos94

Recent Activities

• suschi01 -

Replied to the thread Presun mest ze zrusenych svetu.

• JirikCzech -

Replied to the thread ambrozie.

Koukni do "inventáře", taková truhla vlevo nahoře, na ni klikni a uvidíš v ní všechno, co máš... takže by tam mělo být i to tvoje dřevo, klikneš na balíček se dřevem a zeptá se tě to, do kterého města se má dodávka vyložit...…
  • xxxlamaxxx -

Replied to the thread Proč je na svete beta admin když nic neřeší.

To jsou teda nesmylsi s těma zákonama, když se tu s nima tak oháníš jak budeš dokazovat že tě poškodil ? To bych rád věděl. Si myslíš že to u soudu snad funguje jako v hře ne... bože. Jinak když si člověk na jendom ostrově udělá 7…
  • chleba -

Posted the thread ambrozie.

Thread
    Já bych měl takovou malou technickjou.. v shopu jsem si koupil za 8 ambnrozii 1k dřeva.. ambrozie mi byly odečteny ale nic se nestalo.. zopakoval jsem to jeste dvakrát a tím jsem přišel celkem o 24ambrozií a bez jakéhokoli výsledku.. Mohu se…
  • Lokutus -

Replied to the thread Presun mest ze zrusenych svetu.

Jedniná možnost: Napsat na podporu... support.gameforge.com/ Správně by si měl mít stále možnost. - Pokud to bude možné, přesunou se tvá města na ty samé souřadnice. Pokud se stane, že jsou tyto souřadnice zabrány, přesunou se tvá…
  • suschi01 -

Posted the thread Presun mest ze zrusenych svetu.

Thread
    Zdravim, je nejaka moznost jak bez Ambrozii presunout mesta po zruseni sveta Epsilon, kdyz jsem se po 4 letech pripojil do hry a hodilo me to na Alpha? Protoze ta mesta jsou mnohem dal od sebe a to vyrazne meni moznost hry. Druha vec, mam ucet na foru,…
  • xxxlamaxxx -

Replied to the thread Nespravedlivé válčení s multiúčty.

S tim bych rád taky aby se něco udělalo, jako pochopim dvě vesnice, nebo tři, ale ten týpek na mim ostrovbě kterej jich má asi 8, to už je uplnej podvod.... To nemůže pak lidi ani bavit. A fakt nechápu takovýho magora co si udělá 8 ůčtů…
  • Tantalos94 -

Replied to the thread Přesnost jednotek.

obávám se, že přesnost je zde už jen nějakým reliktem z minula, popřípadě vlastností která dokonce ani využita nebyla... z praktického hlediska jeden balon s extrémně nízkou přesností zabije právě jedno dělo a ostatním nijak…
  • Beruska -

Replied to the thread Game Nový svět Chi.

Start nového světa Chi, by měl být okolo 14:00. Na novém světě nebude k dispozici kino.
  • Beruska -

Posted the thread Game Nový svět Chi.

Thread
    Ahoj všichni, nové kolo nových světů přichází. Datum: 20.11.2017 CZ 22 CHi Tentokrát všichni dostanou nový svět! Zábava pro všechny :) Nové světy mají, speciální nastavení. Tentokrát to budou o 50% rychlejší obchodní lodě. Poznámka :…