Ikariam CZ

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Recent Activities

• Beruska -

Posted the thread Game Pravidelná údržba: 18.09.2018.

Thread
    Vážení hráči, Servery Ikariam se přesouvají do novějšího operačního systému. Dočasné prostoje: ~ 2h Začíná v 10:00 Ve hře se nezmění nic, je to jen údržba operačního systému. Váš Ikariam Team
  • JirikCzech -

Replied to the thread Bonusy k rychlosti obchodních lodí.

Ahoj, je vidět, že nad hrou přemýšlíš.. i nad vlastními myšlenkami.. a to je poměrně ojedinělý úkaz tady, takže za mě palec hore a vůbec se nemáš za co stydět :)
  • JakubH -

Posted the thread Bonusy k rychlosti obchodních lodí.

Thread
    EDIT: už mi to došlo, jsem vůl, je to +75% k rychlosti, ne -75% z času transportu, má to být čas transportu /1,75, což sedí všude... :D klidně to tu smažte, nenašel jsem nikde tlačítko na smazání :D celkem se teďka za sebe stydím kvůli toho :D Zdravím, mám…
  • Beruska -

Posted the thread Game Nový svět - Omega.

Thread
    Ahoj všichni, Po "šotku" s vyskakovacím oknem minulý týden, máme nyní definovaný termín pro nové světy. Budou to opět "speciální světy", na kterých budou aktivní následující bonusy: - 30% více příjmů zdrojů (všechny zdroje včetně stavebních
  • Haty -

Posted the thread Ikariam API.

Thread
    Zdravím, existuje nějaké API ze kterého bych si mohl vytáhnout informace o hráčích, aliancích, ostrovech atd..? ika-world.com už je totiž nějakou dobu neaktualizovaný a nic podobného jsem nenašel
  • JirikCzech -

Replied to the thread Server Omega?.

Když si přečteš konverzaci ohledně "nového" světa Psi, pochopíš, snad. Hezký den i tobě.
  • Beruska -

Replied to the thread Server Omega?.

Quote from JirikCzech: “Ahoj... ejhle, ani po pár desítkách hodin žádná změna, což? čekáš ale, že se tu dočkáš odpovědi, adekvátní odpovědi? Z toho je potřeba bohužel vyrůst... Ať se ti daří, na novém světě nebo kdekoliv…